Close
Faqja 3 prej 11 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 210
 1. #41
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  cfare te themi ndonje gje...
  ne pergjithesi mire, mundohem te behem i padukshem, edhe kur kam kohe te lire vazhdoj punimet me ishullin( po ndertoj nje ishull), ai ishull jam une, e kshu, mire dmth, i zene me pune.
  Cdo gje eshte relative...

 2. #42
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  Flava ti si po ja kalon ne shqiperi?
  Cdo gje eshte relative...

 3. #43
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  pauza de tigara
  Cdo gje eshte relative...

 4. #44
  LarG Maska e Flava
  Antarsuar
  22-01-2003
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Mosha
  35
  Postime
  547
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  mir mo ja si ne shqiperi, her merzitesh e her kenaqesh
  Te dua se s'te urrej dot......

 5. #45
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  ndonje pune, ke zene?
  Cdo gje eshte relative...

 6. #46
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  ne rregull miki.
  te filloj une?
  ose me mire jo, te shikoj cfare shkruajne te tjeret njehere pastaj ti fus edhe une ndonje genjeshter.
  sinqerisht
  une
  P.S.: kaq pershtypje paske ti nga rumania? pa he njehere...
  Cdo gje eshte relative...

 7. #47
  LarG Maska e Flava
  Antarsuar
  22-01-2003
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Mosha
  35
  Postime
  547
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ja ashtu nga pak me gjithcka o smokkie po ti ca ben? e di sa me ka marr malli per rumanineeeeeeeeeeeee??? ma puth icikkkkkkkkk:P ciaoooooooooooooooooo
  I MISSSSSSSSSSSSSSS ROMANIAAAAAAAAAAAAAAAAA
  Te dua se s'te urrej dot......

 8. #48
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  Une ca te bej, sa ne shkolle, sa ne dhome, nuk po bej ndonje gje te vecante,
  ta puth une mos u bej merak.
  ciao
  Cdo gje eshte relative...

 9. #49
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  miki_ro,
  mos me kishte rene ne sy firma jote,desh i mora seriozisht ato qe thoshe.
  duhet te te them se secili shkruan ketu cfare i do qejfi(pak a shume per jeten e tyre ne RUMANI)nese ti e GJYKON si "budallallek",seshte asgje me teper vecse problemi yt!
  per aq kohe sa asnjeri nuk gjykon shkrimet e tua, mos e bej ti me shkrimet e te tjereve!(ne deklaraten e te drejtave te njeriut -po nuk e dite- kjo quhet "liria e fjales" dhe atje ku nis e drejta ime te them cdua dhe cmendoj, mbaron e drejta jote ti gjykosh!(duke pasur parasysh faktin qe nuk je askush dhe qe asnjeri sta kerkoi)
  eshte e drejta ime te them cdua,e drejta jote te MENDOSH cdo ti!!!!
  me intereson e drejta ime,hic fare mendimi yt!!!

  hajt me te mira
  Nga Une

  p.s: nese do ishe me i vemendshem kur lexove shkrimet tek temat e mbyllura, eshte diskutuar shum here per ato qe thua ti.(dhe ky,problemi yt)
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 10. #50
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ta dije ti qe kur i kam hapur une syte,do brockullitje (te pakten) me lezet!
  mgjth kenaqu tani per tani me kte pergjigje se skam kohe!

  p.s: qenke per tu ardh keq!po ske faj i ziu, "mes maleve"...
  Ndryshuar pr her t fundit nga Io_e_Te : 20-04-2004 m 15:37
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 11. #51
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Tani!
  kur shkruan mor djale, leri emocionet menjane se nga kuptimi i vertete qe kane fjalet, mer superxhiro edhe smer vesh se ca thuhet vertet pastaj!
  te sugjeroj miqesisht, hudhi dhe nje sy tjeter atij mesazhit pastaj ec e fol per "shpetimet" e mia!dhe ca kalamani jam une, ne xhepin tend nuk hyn gje!e per me teper, SME INTERESON si te dukem ty, kshu qe mos me derdellit mua si shume se sta kam shum qejfin!ok?tu pergjigja une per arsye se temat per te cilat jepje mendimin tend "aq te vlefshem" i kisha hapur une.ok?dhe ti po kishe gje per te treguar per vitet e tua te pa harrushme ne rumani e beje.ste pengonte kush.por ne moment qe ti, hyn tek tema qe kam hap une, dhe me thua pa teklif fare, "shkrime injorante" e kalon cakun.(pavarsisht se fut nje "pa dashur te ofendoj asnje"nga mbrapa dhe qe ska asnje vlere)
  te thashe qe "eshte e drejta ime te them cdua, e drejta jote te mendosh cdo.
  me intereson e drejta ime(te them cdua)!hajt se je cun finut ti e kap dhe vete!spo e sqaroj me!(me sa pashe tek shkrimi yt jo per gje,se ste njoh-ndoshta dhe po)
  sa per syte e mia,(per hapjen e tyre e kisha fjalen) ka ndodh shum me perpara se ti beje plane udhetimi per ktej nga planeti Toke kshu si gabimisht!mgjth kjo ska asnje rendesi per arsye se ta shpjegova dhe ta perseris (per ndjenja atdhedashurie)qe SME INTERESON CA MENDON TI!
  dhe ske per te mare me replike nga mua!
  do te te lutesha vetem (miqesisht) qe mund te hapesh teme tjeter dhe ktu mos shkruaj!do te isha teper mirnjohese!
  hajt me te mira

  p.s:dhe nje detaj te vogel fare kshu,shyqyr Zoti nuk i ka bere njerzit njelloj si puna jote!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Io_e_Te : 20-04-2004 m 15:59
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 12. #52
  DIGITAL AREA Maska e cybertronic
  Antarsuar
  09-03-2003
  Vendndodhja
  diku...
  Postime
  41
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hmm... keq puna ketej

 13. #53
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  Me kujdes o njerez se me zgjuat nga gumi
  Cdo gje eshte relative...

 14. #54
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  Sa i shkathet qe je per zotin, inteligjence artificiale qenke, lol
  Cdo gje eshte relative...

 15. #55
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  smokso, gjalle je mor cun?nga behesh?
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 16. #56
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  gjalle edhe verdalle
  Cdo gje eshte relative...

 17. #57
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  epo mir.shyqyr thuaj!
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 18. #58
  ~*~*~*~ Maska e Goc^e_mir
  Antarsuar
  22-04-2003
  Vendndodhja
  ne hn
  Postime
  148
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pershendetje...ckemi people?
  Si po ia kaloni ne rumani
  Flava cthote shqiperia?
  Ia kalofshit mir,ciao!
  Ju me sezon Bafta!
  Dream as you'll live forever,live as if you'll die tomorrow!

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e zeus
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Ktu
  Mosha
  42
  Postime
  930
  Faleminderit
  3
  2 falenderime n 2 postime

  Smile

  --------------------------------------------------

  He more a behet andej nga Rumania?!

  Po Ajo_dhe_Une nga behet se nuk ja kam degjuar zerin kohet e fundit?

  --------------------------------------------------
  N bot ka 10 lloje njerzish: ata q kuptojn sistemin binar, dhe ata q nuk e kuptojn!

 20. #60
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Edhe thone qe perendive sju intereson fati i njerzve))
  ore, une sikur degjova qe rron, por eshte ne sezon provimesh.mesojne kalamajt or ti Zoti Zotti mir ke qene?
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

Faqja 3 prej 11 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Mashtrime me zgjedhjet ne Rumani dhe Bullgari
  Nga DYDRINAS n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-06-2009, 06:12
 2. Dy student shqiptar horror n Rumani!!
  Nga Shpirt Njeriu n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 06-12-2007, 08:29
 3. Shqiptart n Rumani, nj histori e lasht
  Nga ILovePejaa n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-09-2007, 05:13
 4. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-10-2004, 18:24
 5. Komuniteti Shqiptar n Rumani
  Nga dodoni n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-06-2004, 03:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •