Close
Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 210
 1. #21
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  her tjeter
  pa merak
  ciao ciao.
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 2. #22
  Perjashtuar nga Mod.
  Antarsuar
  06-07-2003
  Vendndodhja
  kat dyt siper shpis rremes:)
  Mosha
  32
  Postime
  245
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  po pres un lol per her tjeter se kjo her paska ik rradha


  pershendetje shqipet e ROMES

 3. #23
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  cpret me komshie?
  aman se ty te kemi me kimet neve!ma thuaj se e plotesoj ne vend une!
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 4. #24
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  huh?
  ca behet ketej?
  do vini ne fire sot?
  sot esht e shtune, 6 mars 2004
  ciao
  Cdo gje eshte relative...

 5. #25
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  po ti gjoja i semure mo?:P hajde tru i vogel hajde
  une per vete isha ne Club A mbreme.ta dija qe ishe ne fire ta kisha bere nje cerresidoqofte, ishte klas fare
  ti u kenaqe?
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 6. #26
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  iiii si moj
  edhe me thua mua qe nuk tregoj pastaj
  fire ishte ok
  edhe here tjeter jep nje mesazh, se falas i ke

  ciao
  p.s.: ne klub e harron semundjen, ne dhome semuresh me keq
  Cdo gje eshte relative...

 7. #27
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  te premtoj se do ta kem gjithmone parasysh qe sot e tutje, Sir

  pse kur nuk i kam pasur falas ste kam derguar mo?epo ktij i thone mohimmir mir!ske faj ti!
  hajt ciao njeher.

  p.s: kta te tjeret i ka zene gjumi me duket!
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 8. #28
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  As ti ske faj po he

  The others? e ke pare filmin?
  ika une se ka razie ktej nga ne, do iki te fle te gara
  mjere ne thuaj
  of
  of
  Cdo gje eshte relative...

 9. #29
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  he more, si i kishe aurolaket e gares?
  (ste lene ty te flesh ne gare mo po leri denglat ti
  epo ktij i thone tamam "mjer ju"!te jesh ne shpin tende dhe te te nxjerrin jashte!!!!
  ku eshte pare e rrefyer kjo gje?!!!
  (ne moxa)
  hajt ciao edhe ishalla ju bie ndonje bombe nga ato nuklearet pulicave
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e zeus
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Ktu
  Mosha
  42
  Postime
  930
  Faleminderit
  3
  2 falenderime n 2 postime
  -------------------------------------------

  Kta jan mbyllur brenda nga ftohma ...

  -------------------------------------------
  N bot ka 10 lloje njerzish: ata q kuptojn sistemin binar, dhe ata q nuk e kuptojn!

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e zeus
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Ktu
  Mosha
  42
  Postime
  930
  Faleminderit
  3
  2 falenderime n 2 postime
  Postuar m par nga Io_e_Te

  p.s: zeus, Rumania rritet
  --------------------------------------------

  Filloi t pij qumsht eeeee ...


  --------------------------------------------
  N bot ka 10 lloje njerzish: ata q kuptojn sistemin binar, dhe ata q nuk e kuptojn!

 12. #32
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  mjere ne thuaj
  Cdo gje eshte relative...

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e BERATASE
  Antarsuar
  19-12-2003
  Vendndodhja
  e di vete se ku jame
  Mosha
  34
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ca qeka bere ketu gjate perjudhes qe skame qene e pranishme une mer aman po mire mer smokss pse nuk erdhe te flije ne bracovean : he se se kame shkruajt mire :P merrje dhe io_e_te edhe masanej pas i dore gjum ja mbysnim me ndonje vend per qef te te tjereve se gjithmone per qejf ton kena shku :P
  nejse nejse se skame as kohe me u marr me gjera qe jane vk (vari kualitetin )
  smokss duku noiher mer djal se ka fillu te ndihet mungesa jote afatgjate ashtu sikurse dhe imja me raste
  mire ?
  te presim
  edhe ti me IO_E_TE mundohu te na besh ndonje gje interesante se jena ne hall te madh
  ika de tani ika se skame me kohe
  jame dhe ne pune te shtetit
  bye bye
  La leggenda del fiume Osum


  Le due vette dei monti Tomorri e Shpirag erano fratelli rivali innamorati della stessa fanciulla. La passione risult fatale a entrambi: si affrontarono in duello e caddero in campo. Le lacrime della ragazza diedero origine alle acque del fiume le cui rive sono collegate da un caratteristico ponte.

 14. #34
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Postuar m par nga zeus
  -------------------------------------------

  Kta jan mbyllur brenda nga ftohma ...

  -------------------------------------------

  ka plas epidemia gripit ktej:P
  po edhe ti ske qene shume jashte jo
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 15. #35
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Beratase, nga e kishe programin qe na qenkerke epuizuar qe ktej?thash se do te te gjeja ktu, por edhe ksaj rradhe shpetove
  ju te tjeret mir jeni?me te ftohtin mir?
  smoks, ti gjalle je mo?gezohemi ne jo per gje
  zeuso,i kane dale dhembet, doja te thoja(Rumanise dmth
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 16. #36
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  Gjalle jam.
  gezohu tani!
  bertatse si te kam?
  Cdo gje eshte relative...

 17. #37
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  wow!
  ore mashtrus!po ti mo me the qe do vije!pse s'erdhe?apo te doli ndonje variant e?
  gezohem qe dhe nje shenje jete te pakten!
  beratsja mir eshte vetem se po kalon periudhe te veshtire tranzicioni te cilen shpresojme ta kalojme me sukses
  hajt ciao!
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 18. #38
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 26 postime
  Nuk erdha sepse ndodhi dicka qe nuk e prisja...
  Epo ne periudhen e tranzicionit u pasuruan robet ne shqiperi, shikoni mos nxirrni ndonje lek nga kjo periudha e beratses, si dihet.
  paim.
  Cdo gje eshte relative...

 19. #39
  Drejteza Paralele Maska e Io_e_Te
  Antarsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  Ne Nje Glob Prej Balte
  Postime
  499
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  si veshtire mor shok!!!
  Nu stiam ca floarea amara a singuratatii are, daca o atingi pe obraz, sunetul unor pasi care pleaca.

 20. #40
  LarG Maska e Flava
  Antarsuar
  22-01-2003
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Mosha
  35
  Postime
  547
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hola gjith shqiptaret ne rumani sidomos shoqeria ime e shtrenjte...Ca beni? Mir po ia kaloni? smokkie ca na thua ndonjegje?
  Te dua se s'te urrej dot......

Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Mashtrime me zgjedhjet ne Rumani dhe Bullgari
  Nga DYDRINAS n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-06-2009, 06:12
 2. Dy student shqiptar horror n Rumani!!
  Nga Shpirt Njeriu n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 06-12-2007, 08:29
 3. Shqiptart n Rumani, nj histori e lasht
  Nga ILovePejaa n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-09-2007, 05:13
 4. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-10-2004, 18:24
 5. Komuniteti Shqiptar n Rumani
  Nga dodoni n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-06-2004, 03:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •