Close
Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678
Duke shfaqur rezultatin 141 deri 145 prej 145
 1. #141
  Gentle Creature Maska e starbright
  Antarsuar
  17-07-2007
  Postime
  888
  Faleminderit
  42
  16 falenderime n 13 postime

  Pr: T gabosh sht njerzore, t falsh sht hyjnore

  Fal po varet ne gabimin e bere. Ka gabim po ka dhe faj! Une fajin se fal.

 2. #142
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-01-2015
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: T gabosh sht njerzore, t falsh sht hyjnore

  Eshte e vertet qe te falesh eshte hyjnore , por mendoj se dy here me hyjnore do te ishte qe per gabimin e bere te kerkosh falje dhe te mos e perserisesh me vetedije.

 3. #143
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  28 falenderime n 28 postime

  Pr: T gabosh sht njerzore, t falsh sht hyjnore

  ke vene re ti qe kur nuk ke nga e luan e fal tjetrin.

 4. #144
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-09-2014
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  22
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 3 postime

  Pr: T gabosh sht njerzore, t falsh sht hyjnore

  Citim Postuar m par nga kolombi Lexo Postimin
  Te gabosh eshte njerezore,te falesh eshte hyjnore.

  Nese do pranonim 100% vertetesine e ketyre fjaleve ,a mos valle shume njerez do abuzonin ne menyre te frikshme duke gabuar shpesh edhe qellimisht te sigurte se do kene prane hyjnine e faljes?
  Mund te kesh nje rruge te mesme ne kete dileme qe parashtron....FAL, POR MOS HARRO!!!

 5. #145
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Antarsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlor
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime n 126 postime

  Pr: T gabosh sht njerzore, t falsh sht hyjnore

  Po budallai si e kupton qe i zgjuari gabon?
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678

Tema t Ngjashme

 1. Fragmente nga Shn Grigor Teologu
  Nga Kryeengjelli n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-03-2007, 07:40
 2. Ceshtja e lirise Ndertrinitare
  Nga NoName n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-07-2006, 11:51
 3. Adhurimi - Kapitulli V. Mesha Hyjnore
  Nga Albo n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 03-04-2005, 22:32
 4. Kisha, papati edhe Skizma...
  Nga Seminarist n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-11-2004, 15:57
 5. Sherbesat Hyjnore, nga Kryepiskop Serafim Sllobodskoj
  Nga Seminarist n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-12-2002, 13:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •