Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 27 prej 27
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e zenusi
  Antarsuar
  10-08-2006
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  67
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Ziti Lexo Postimin
  vetem me avokat shqiptar mos u merni. jane te pa afte dhe nuk kane reputacion.
  avokati duhet te kete te pakten 2 breza ne amerike
  Me nevoitet per nje keshill juridike per ne gjermani.

 2. #22
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime n 19 postime
  Avokat !?  Spartak Ngjela

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e zenusi
  Antarsuar
  10-08-2006
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  67
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Avokat !?  Spartak Ngjela
  Faleminderit shum.....
  Ja kam ndi zanin.

 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-11-2015
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: kerkoj nje avokat te mire per emigracionin

  Citim Postuar m par nga shahisti Lexo Postimin
  me duhet adresa e ndonje avokati qe ka eksperience te mire per problemet e emigracionit dhe po qe se eshte me origjine shqiptare akoma me mire.Ju lutem ne qoftese keni ndonje iformacion me jepni nje pergjigje,me respekt shahisti
  Pershendetje ...! Ne se kerkesa juaj per nje avokat per emigracionin qendron , mund te kontaktoni ne kete adrese e-maili: studioligjore2015@hotmail.com.

 5. #25
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-11-2015
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Krkoj nj avokat t mir pr emigracionin

  Me shume respekt ju drejtohem Juve per t’ju informuar se, Studjo ligjore” SINA”, prezente ne Shqiperi, me zyren e saj ne Tirane dhe n bashkpunim me studio prstigjoze n Itali, ju OFRON, perfaqesim dhe mbrojtje ligjore ne te gjitha nivelet e gjykimit ne juridiksionin kombetar dhe nderkombetar per ceshtjet , penale, civile, familjare, tregetare, administrative , etj..Ne vime nga nje experience disa vjecare bashkepunimi me studjo prestigjoze nderkombetare dhe kemi njohurite e duhura ne trajtimin e marrdhenieve ne fushen e se drejtes, ne organet tatimore, doganore e financiare, ne institucionet perkatse e ministrite e linjes, duke perfaqesuar klientet qe operojne brenda dhe jashte vendit, me zgjidhjen ne rruge ligjore dhe administrative te problemeve qe hasin gjat ushtrimit te aktivitetit te tyre.
  Ne permbushjen e ketij misioni, Studio ligjore “SINA” mbeshtetet nga specialsit te pregatitur profesionalisht, te gatshem te perballojne sfida te medha me nje vizion te qart. Njekohesisht pregatisim gjithe anen ligjore dhe financiare per Prokurimet Publike, pregatitje e lidhje kontratash te ndryshme, ndremjetesime tregetare nderkombetare...etj.
  Me respekt e konsiderate te larte per Ju !
  Av. Arben Sina
  Contaktet:
  E-mail: ( studioligjore@hotmail.com )

 6. #26
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-11-2015
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Krkoj nj avokat t mir pr emigracionin

  Me shume respekt ju drejtohem Juve per tju informuar se, Studjo ligjore SINA, prezente ne Shqiperi, me zyren e saj ne Tirane dhe n bashkpunim me studio prstigjoze n Itali, ju OFRON, perfaqesim dhe mbrojtje ligjore ne te gjitha nivelet e gjykimit ne juridiksionin kombetar dhe nderkombetar per ceshtjet , penale, civile, familjare, tregetare, administrative , etj..Ne vime nga nje experience disa vjecare bashkepunimi me studjo prestigjoze nderkombetare dhe kemi njohurite e duhura ne trajtimin e marrdhenieve ne fushen e se drejtes, ne organet tatimore, doganore e financiare, ne institucionet perkatse e ministrite e linjes, duke perfaqesuar klientet qe operojne brenda dhe jashte vendit, me zgjidhjen ne rruge ligjore dhe administrative te problemeve qe hasin gjat ushtrimit te aktivitetit te tyre.
  Ne permbushjen e ketij misioni, Studio ligjore SINA mbeshtetet nga specialsit te pregatitur profesionalisht, te gatshem te perballojne sfida te medha me nje vizion te qart. Njekohesisht pregatisim gjithe anen ligjore dhe financiare per Prokurimet Publike, pregatitje e lidhje kontratash te ndryshme, ndremjetesime tregetare nderkombetare...etj.
  Me respekt e konsiderate te larte per Ju !
  Av. Arben Sina
  Contaktet:
  E-mail: ( studioligjore@hotmail.com )

 7. #27
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-02-2019
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: ca shteti je?

  Si je mund te me ndihmosh me ndo1 avokat emigracioni ne angli

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Permbledhje dua te zgjedhura
  Nga Nur_11 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2009, 08:09
 2. Lutje pr Muslimant
  Nga Acid_Burn n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 03-03-2006, 09:59
 3. te kerkoj (se me mungon)
  Nga ^VJOSA^ n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 09-01-2003, 09:25
 4. Krkoj!
  Nga zemri n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-08-2002, 08:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •