Close
Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 82
 1. #1
  No Limit Maska e Arbr|
  Antarsuar
  25-07-2003
  Vendndodhja
  n'pyll
  Postime
  82
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Shqiptart n Azi!

  Pershendetje.
  Jam shqiptar i vetem ne azi apo ka dhe te tjer?

 2. #2
  No Limit Maska e Arbr|
  Antarsuar
  25-07-2003
  Vendndodhja
  n'pyll
  Postime
  82
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Vertet un nuk jam ne azi po kot isha kurioz me dit a ka noi pjestar te forumit ne azi?

 3. #3
  http://www.tropoja.org
  Antarsuar
  30-10-2002
  Vendndodhja
  England[SE]
  Mosha
  34
  Postime
  391
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Exclamation

  eee asnje nuk qenka i interrnum ne azi

  O Azem shqipe malsie,
  Per ty loti na ka hije.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e ColaTurka
  Antarsuar
  28-02-2004
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga DaNgErOuS
  eee asnje nuk qenka i interrnum ne azi
  'eshte ajo fjale more. Azia eshte qendra e kultures boterore.
  Anlamak yok ocuğum, anlar gibi olmak var
  Akıl iin son tavır salarını yolmak var

 5. #5
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  38
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 11 postime
  Arbr, Azia sht kontinenti m i madh n bot, a mund t jesh pak m i qart se ku n Azi, se psh Turqia q sht plot me shqiptar sht n Azi, gjithashtu edhe Japonia n ann tjetr sht Azi...

 6. #6
  No Limit Maska e Arbr|
  Antarsuar
  25-07-2003
  Vendndodhja
  n'pyll
  Postime
  82
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Drini ne L.Angeles ke te drejt der diku,por je nxituar njecikez.........shqiptare ka gjithandej,kudo ne bote dhe ne onululu po te shkosh jam i sigurt se do te gjesh.E kisha fjalen per ata qe bejn pjes ketu midis nesh.Ishte thjesht per kuriozitet me shume,se nuk pashe asnje postim ne kete teme

 7. #7
  Shejtane Maska e Greta E
  Antarsuar
  28-05-2004
  Vendndodhja
  Japoni
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pershendetje nga Japonia.A ka ndonje shqipetar ne Japoni apo jam e vetme.

 8. #8
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  38
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 11 postime
  Koniiua Gerta San. Ogenki de ska?

  Do m plqente shum t shikoja Japonin, por t paktn ktu ku jetoj jam ngjitur me Little Tokyo-n n downtown L.A., q sht qndra m e madhe me nihoxhi n Amerik. Na flit ndonjgj rreth Nihonit, malit Fuxhi, Tokjo, etj etj

  Sajonara
  Drini.

  ps. vdes pr ojako don dhe kac don

 9. #9
  Shejtane Maska e Greta E
  Antarsuar
  28-05-2004
  Vendndodhja
  Japoni
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Drini une jetoj ne okinawa dhe nuk kam qene ndonjehere ne Tokio, por megjithate flm per pergjigjen

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-06-2004
  Vendndodhja
  Japoni Gunma ken
  Mosha
  40
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Hi Greta , Pershendetje nga Gunma ,

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-06-2004
  Vendndodhja
  Japoni Gunma ken
  Mosha
  40
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Te pakten paska edhe te tjere
  hokanohitomoarukane?

 12. #12
  Shejtane Maska e Greta E
  Antarsuar
  28-05-2004
  Vendndodhja
  Japoni
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Hi Tani! Pershendetje
  My will shall shape the future. Whether I fail or succeed shall be no man's doing but my own. I am the force; I can clear any obstacle before me or I can be lost in the maze. My choice; my responsibility; win or lose, only I hold the key to my destiny.

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-06-2004
  Vendndodhja
  Japoni Gunma ken
  Mosha
  40
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Hi Greta

  i am really happy to hear from YOU
  i fill like i know you for a long time keep it up please,and you can imail me if YOU want
  to , and i reallY LIKE WHAT YOU just said , its reallY GREAT to know that other
  patriots are living in Nihon dont you think . ja mattane kiotsugete,

 14. #14
  +dA bEzT+
  Antarsuar
  31-10-2003
  Vendndodhja
  ~nZ~
  Postime
  231
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  ehhh azin e keni plot me shqipo mer po jo njaponii e nkin po knej ka hemisfera jugore e keni plot kalamojaa
  me leshpekt xhemilja kaaa iishuvi mo i bukuv nhemisferen jugore muve vettt

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,278
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Auuuuuuuuu sdi sa her kam qen ateje. Nga nje her shifesha Filem te bukur te Brusllis edhe te Xhekiqenit hgaghaghahg Si ikesha me fjet Mbrrita neper kin e kas mos ghehehgehge kshtu qe shum her shkoj sa her te marr ndoj filem.. karate Shkoj

  Tung

  GjIlAnAsI_cSi
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 16. #16
  -==|ylli_forumit|==- Maska e ElMajico
  Antarsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  [Milano].Me Zemer Atje...Tek e Vjetra e Bukura [Shqiperi!!!]
  Mosha
  35
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  aiiiiiiiiiiiiiii sa kam qesh kur kam pa postimet m;knoqet gjer n;japoni paskan arrit kta mer ncncnncnncc ime vrima miut na ka ngel duhet hap i teme n;falt se do kete dhe atje

  Pershendetje t;gjithve...

 17. #17
  FarewellToNavy Maska e FTN_2004
  Antarsuar
  09-11-2004
  Vendndodhja
  West by God Virginia
  Mosha
  40
  Postime
  327
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Konnichi-wa juve qe jeni ne Japoni tani. Un jetova ne Yokosuka nga 2000 deri ne 2003 dhe mezi takova nje shqiptar. Tani e qitet kaptinen ju mer ? Ej, se mos harroj, mu m ka mor molli per nji Chu-Hi meqe ra fjala. Edhe hajt na tregoni iher histori japonie ktu, per inot t ktyne qe s kon qene naiher.

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-08-2003
  Postime
  1,873
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Si keni shkuar ne Japoni, juve dy kokrra shqiptaresh, qe jeni aty? Mos ndoshta me keto rruget diplomatike? Ambasador, roje e ambasades...etj?
  Keni kujdes nga termetet, se andej mesa kemi degjuar s'gjen rrehat toka, vetem tundet!
  Pershendetje
  Te shptohesh do t thot t transformohesh prej Perendise, t ribhesh ashtu si Ai donte q ne t ishim q nga fillimi!

 19. #19
  FarewellToNavy Maska e FTN_2004
  Antarsuar
  09-11-2004
  Vendndodhja
  West by God Virginia
  Mosha
  40
  Postime
  327
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Una per vete sherbeva nja 3 vjet aty ne US Navy. Nuk ishte zgjedhja e ime, po tashi nuk jam penduar fare. Ambasade shqiptare nuk ka akoma ne Japoni, as konsullate me duket jo. Hajt Janee nashti

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-08-2003
  Postime
  1,873
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga FTN_2004
  Una per vete sherbeva nja 3 vjet aty ne US Navy. Nuk ishte zgjedhja e ime, po tashi nuk jam penduar fare. Ambasade shqiptare nuk ka akoma ne Japoni, as konsullate me duket jo. Hajt Janee nashti
  Interesante! Por me sa mbaj mend ajo kengetarja, Nertila Koka, ishte martuar me dike qe ishte diplomat ose zyrtar, ne Japoni. Nuk e di saktesisht por keshtu mbaj mend. Nderkohe te pergezoj per sherbimin qe ke bere.
  Pershendetje
  Te shptohesh do t thot t transformohesh prej Perendise, t ribhesh ashtu si Ai donte q ne t ishim q nga fillimi!

Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Video e ushtarve grek n Internet indinjon shqiptart
  Nga Ingenuous n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
 2. Himar, msimi nis me himnin grek
  Nga karaburuni n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 04:07
 3. Greqia u jep shtetsin minoritarve
  Nga DYDRINAS n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 411
  Postimi i Fundit: 12-03-2008, 06:59
 4. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 04:33
 5. Gjergj Kastrioti sipas pikpamjeve antishqiptare
  Nga Davius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 12:45

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •