Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 82
 1. #41
  ..She is so cute... Maska e jessi89
  Antarsuar
  25-08-2003
  Postime
  958
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga henrik_gasi
  Pershendetje te gjithe shqiptareve ne Azi!

  Do te kisha shume deshire te njifesha me shqiptaret qe jetojne ne Dubai . UAE ?

  henrik_gasi@yahoo.com

  Ja kalofshi mire
  Henrik,nuk e di po e kam ender Dubai-n.Me kane folur shume mire per atje.
  A mund te na tregosh ndonji gje me teper ,ne cdo aspect te mendosh ti.
  Fat ne shkolle ,pune e kudo per shqipetaret me banim ne Azi.
  Wild and crazy can't be lazy

 2. #42
  revolucionar Maska e bOndi_oo7
  Antarsuar
  18-10-2005
  Vendndodhja
  Shkup
  Mosha
  37
  Postime
  705
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime

  Tungi

  A ka more naj shqiptar ne Vietnam, me intereson thjesht

 3. #43
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-11-2005
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pershendetje te gjithe, ju pershendes nga Singapore.... qe jane dy shqipetare ketu jam e sigurt... por e di qe ka shume neper Azi...
  Nese ka shqipetare nga Singapore, ne shkruani, gjithmone na behet qejfi te takojme dhe te flasim shqip..
  Te gjithe shqipetaret ne Azi kudo jeni urimet me te mira

 4. #44
  Proud To Be Albanian Maska e LandOfEagles
  Antarsuar
  30-10-2005
  Vendndodhja
  Al Anbar, Irak
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Dubai

  Shume kane folur per kete vend isha atje dhe nuk me ka lene pershtypje edhe aq shume ngase eshte shume vend i pasur ka arkitekture te bukur por ajo qe me shumti me brengosi eshte sepse punetoret trajtohen si skllever dhe paguhen shume pak ashtu njesoj edhe ne Kuvajt njesoj punetoret paguhen 100 - 200$ ne muaj dhe i trajtojn me keq se shtazet ne Balkan dhe nuk kane te drejta fare pra ne vend te pasur te kete te varfer eshte marri dhe idiotizem.
  Ndoshta Dubai ehste me i rregulluar por Kuvajti me ka pelqyer shume ngase qdo gje eshte me rregull dhe ka rregulla shume te strikta dhe jeta eshte me qete se ne Dubai.
  Per te folur per keto vende duhet shume kohe por do t'ia dikujt tjeter te flas me shume.

 5. #45
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  06-11-2005
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  tung t gjith Shqipve n Azi

  jetoj momentalisht n tokyo, poq se gjindet ndonj Shqiptar n Japoni lajmrohuni ju lutem.
  ktu m mungon gjuha e nns

 6. #46
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  pershendetje te gjithve. gjendem ne indonezi. me mua jan edhe tre shqiptare. a ka tjere shqiptare ne indonezi?

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e florim_saudi
  Antarsuar
  07-11-2005
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  pershendetje te gjithe juve ketu ne azi,edhe ketu ne arabin saudite gjindet nje numer i madhe shqipetaresh nga gjithe trevat tona,te cilet studiojn dhe punojne ne kete vende shume te pasur me nafte.ju pershendet loli nga zemra

 8. #48
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-11-2004
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po ne kine?? ni hao taiwan.

 9. #49
  Perjashtuar Maska e Okki
  Antarsuar
  13-02-2006
  Vendndodhja
  G-land-G...Middle East / Central Asia
  Postime
  70
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Hehehe mese jam anetar i ri ketu dhe e pash ket teme dhe desha te postoj.
  E pash nje pytje me lart a ka Shqipetar ne Azi.
  Po qysh more ska Shqipetar ka te shkosh ne bote ke.
  Psh un jam na Azi dhe me mu jan edhe 500 Shqipetar qe punojm ketu per te njejten Kompani duke e perfshir Afghanistanin, Irakun, Emiratet dhe Kuwaitin.

 10. #50
  Perjashtuar Maska e Okki
  Antarsuar
  13-02-2006
  Vendndodhja
  G-land-G...Middle East / Central Asia
  Postime
  70
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Hej Hej

  Citim Postuar m par nga LandOfEagles
  Shume kane folur per kete vend isha atje dhe nuk me ka lene pershtypje edhe aq shume ngase eshte shume vend i pasur ka arkitekture te bukur por ajo qe me shumti me brengosi eshte sepse punetoret trajtohen si skllever dhe paguhen shume pak ashtu njesoj edhe ne Kuvajt njesoj punetoret paguhen 100 - 200$ ne muaj dhe i trajtojn me keq se shtazet ne Balkan dhe nuk kane te drejta fare pra ne vend te pasur te kete te varfer eshte marri dhe idiotizem.
  Ndoshta Dubai ehste me i rregulluar por Kuvajti me ka pelqyer shume ngase qdo gje eshte me rregull dhe ka rregulla shume te strikta dhe jeta eshte me qete se ne Dubai.
  Per te folur per keto vende duhet shume kohe por do t'ia dikujt tjeter te flas me shume.
  Hej un ty pot e njof shoki. Qa po bon a je mire, si po kaloni ne Kandahar a po ka granata, raketa e RPG. Hehhe Ketu tek ne në Bagram Airfield prej se kam ardh vetem 3 alarme te rrejshme i kemi pas "red-alert / exercise".
  Hej pse kishe ste paska pelqy Dubai. A ke qen ne YORK CLUB dhe ne CIKLON shoki. Shko njiher atje e tani e shef qe Kuwaiti eshte 0 per Dubai.
  Heheh tung kalo mire ke pershendetje prej te gjitheve qe pot njofin ne Bagram Air Filed, Afghanistan.

 11. #51
  Perjashtuar Maska e Okki
  Antarsuar
  13-02-2006
  Vendndodhja
  G-land-G...Middle East / Central Asia
  Postime
  70
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Qe edhe njo foto po ta dergoj qe e kemi bo prej Shutle Bus.
  Hheheh edhe 17 dite do ta shkeli prap kete Metropol
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 12. #52
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-07-2007
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Smile

  greta une jetoj ne japoni ne jamanashi

  kam deshir te flas shqip me dike ketu

  ne qofte se ke deshir
  email


  cufi@hotmail.co.uk

 13. #53
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-07-2007
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Greta E
  Pershendetje nga Japonia.A ka ndonje shqipetar ne Japoni apo jam e vetme.
  hi te gjith shqipeve nr gjith boten une jetj ne japoni ?
  kam deshir me njofte shqipitar qe jetojne ketu , adres email ,,,,,,,,,,,,.

  cufi@hotmail.co.uk

 14. #54
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2006
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Okki
  Hehehe mese jam anetar i ri ketu dhe e pash ket teme dhe desha te postoj.
  E pash nje pytje me lart a ka Shqipetar ne Azi.
  Po qysh more ska Shqipetar ka te shkosh ne bote ke.
  Psh un jam na Azi dhe me mu jan edhe 500 Shqipetar qe punojm ketu per te njejten Kompani duke e perfshir Afghanistanin, Irakun, Emiratet dhe Kuwaitin.

  A ka dikush ne Abu Dhabi?

 15. #55
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-07-2007
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  pershendes te gjith shqipetaret ne bote
  une jetoj ne [japoni]

  ketu ku jetoj une me duket se nuk ka shqipetar ?

 16. #56
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-07-2007
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  i pershendes te gjith shqipetaret
  veqantish ato qe jetojne ne Japoni

  une jetoj ne japoni
  kam 2muaj e gjysem ketu me peqen shum vendi
  vetem se nuk ka shqipetar ketu ku jetoj une.

 17. #57
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-07-2007
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Arrow shqipe

  i pershendes te gjith shqipetaret
  veqantish ato qe jetojne ne Japoni

  une jetoj ne japoni
  kam 2muaj e gjysem ketu me peqen shum vendi
  vetem se nuk ka shqipetar ketu ku jetoj une.

 18. #58
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  31
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Cdoni aq larg o popull..

  ne shqiperi esht balta me e embel se mjalta...

  ju ikni ne mergim ... :S
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e lib_vzh
  Antarsuar
  08-01-2006
  Mosha
  38
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  beni qef o shqiptare ne azi e sidomos ne Thailand
  the paradise in the earth ;-)

 20. #60
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-08-2008
  Vendndodhja
  Dubai-Gjermani-Prishtine
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Nga cili vende i Azise lajmerohesh Arbri?

  Citim Postuar m par nga Arbr| Lexo Postimin
  Pershendetje.
  Jam shqiptar i vetem ne azi apo ka dhe te tjer?

Tema t Ngjashme

 1. Video e ushtarve grek n Internet indinjon shqiptart
  Nga Ingenuous n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
 2. Himar, msimi nis me himnin grek
  Nga karaburuni n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 04:07
 3. Greqia u jep shtetsin minoritarve
  Nga DYDRINAS n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 411
  Postimi i Fundit: 12-03-2008, 06:59
 4. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 04:33
 5. Gjergj Kastrioti sipas pikpamjeve antishqiptare
  Nga Davius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 12:45

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •