Close
Faqja 0 prej 18 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 348
 1. #1
  SUPER [INC] Maska e SUPERSTAR_N1
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  475

  Kush sht sporti juaj m i preferuar?

  Nje Teme Mjaft E Lehte Me Dy Fjale Mund Te Thoni Sportin Tuaj Te Preferuar!

 2. #2
  SUPER [INC] Maska e SUPERSTAR_N1
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  475

  Thumbs up

  FUTBOLLI FUTBOLLI

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e erv
  Antarsuar
  08-05-2002
  Vendndodhja
  te rruga me kthesa ne londer
  Postime
  46
  hej po te thosh dy ka na nje gje..,

  football & boxing......,
  If you don't have something to die for, you are already dead...

 4. #4
  SUPER [INC] Maska e SUPERSTAR_N1
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  475
  Dy akoma me mire :P
  Sa te Rrosh Do Te Dashurosh! Juventus For Life!!

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e karamelja
  Antarsuar
  06-06-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  211
  Futbolli dhe Volejbolli!!

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Po bredh ne koken tende tani!
  Postime
  1,269
  #1 Vollyball
  # 2 noti
  # 3 Futbolli (soccer)
  # 4 Hockey
  # 5 basketball
  #6 American Futball e me rradhe...te gjithe te tjeret jane prapa liste

 7. #7
  1.Volebolli
  2.Futbolli (soccer )
  3.Tenisi
  4.Noti
  etj me radhe
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 8. #8
  Made in Me!
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  u.s.a
  Postime
  187
  football dhe volejbolli

  .....................edhe wresling
  shnet
  * x 0 and case closed!

 9. #9
  I Love Tilonce Maska e AlbRoma
  Antarsuar
  06-05-2002
  Vendndodhja
  Lezh
  Postime
  95
  Futbolli & Tenisi

  Ju faleminderit!
  Shpresa vdes e fundit!

 10. #10
  SHQIPTAR KRENAR Maska e VAZELOS
  Antarsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  bELGjIk
  Postime
  332
  Formula_1 , Futbolli dhe Basketbolli

  Kaq kisha per te then.

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e karamelja
  Antarsuar
  06-06-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  211
  cristal do you watch the rock?

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Eros
  Antarsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Canada
  Postime
  198
  Hockey????
  Cha thoni ju o???
  Shqiperia as nuk e njeh Hockey-in jo po tna dali ndonje tani e tna thote Baseball.lol nuk ka si FUTBOLLI(soccer)

  1.futbolli(soccer)
  2.futbolli(soccer)
  3.Futbolli(soccer)
  4.formula one
  5.ciklizem

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Eros
  Antarsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Canada
  Postime
  198
  karamelja the rock????
  lol po WWE nuk eshte sport eshte show.Mos i ngaterroni sportet me teatret tani.Ato aty jane aktor keta te tjeret jane lojtare. ka shume ndryshim.edhe persa i perket me te mirit aty eshte Jeff Hardy

 14. #14
  MILANIST I KEQ Maska e Luani Kuqezi
  Antarsuar
  28-06-2002
  Vendndodhja
  Toronto, Kanada
  Postime
  238
  1. FUTBOLLI
  2. BASKETBOLLI
  3. FORMULA 1
  4. CIKLIZEM
  5.TENNIS

  P.S KAM NJA 1,5 VJET KETU NE TORONTO DHE KETO VDESIN PER HOCKEY AQ SA TA MARRIN SHPIRTIN NE RRUGE, NE PALLAT, NE SHKOLLE ME ATO KRENARITE E TYRE BOSHE. KURSE UNE SI SUPER-FANS I 5 TE MESIPERMEVE SIDOMOS FUTBOLLIT KUPTOHET AJO, KAM PARE VETEM 10 MINUTA HOCKEY NE NDESHJEN E KANADASE ME AMERIKEN PER OLIMPIADEN E SALT LAKE CITY SEPSE NA DETYRUAN NE SHKOLLE DHE ME MIRE ISHTE PER MUA TE KISHIM ORE BOSH
  SA PER MAPLE LEAFSAT E TORONTOS DHE ATE SKUADREN E MIRE TE DITROIDIT QE FITOKA TE GJITHA AS QE ME ESHTE BERE VONE ME PARE ASNJE SEKONDE. ESHTE SPORT IDIOT, ME ROB QE ECIN NE AKULL SHPEJT SA TE MARRIN MEND DHE VETEM ZIHEN SI BUDALLENJ, PLUS QE DUHET TE KESH EKUIPAZH PER TA LUAJTUR DHE TA SHPIF TE VESHESH GJITHATO RROBA SA TE MARRIN FRYMEN.
  JEPI FUTBOLLI, JEMI EUROPIANE DHE SHQIPETARE APO S'JEMI?
  Khan is my idle,
  Germany is my team,
  Victory is my religion!!!

 15. #15
  Made in Me!
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  u.s.a
  Postime
  187
  karamelja...........hi nuk te kam kthyer pergjigje se nuk isha futur te ky forum nejse..........ti me pyete a shoh the rock.......sigurisht dhe kam qen tifoze e cmendur por tani jo sepse me pelqen triple h.............per ERENIK: eshte s'eshte sport wrestling serisht shume njerez jan te cmendur pas tij...shnet te gjitheve
  * x 0 and case closed!

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Denisa
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Canada
  Postime
  43
  1. Tenisi
  2. Noti
  3. Patinazhi

  Toronto Maple Leafs i shikoj vetem kur luan Domi (meqe eshte shqiptar edhe i perdor shum brylat dhe grushtat, edhe un maroj me pa icik grusht...lol...)
  If you ReAlLy LoVe SoMeThInG sEt iT fReE, iF iT cOmEs BaCk iT's YoUrS, iF iT dOeSn'T iT wAs NeVeR MeAnT tO Be

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Antarsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,400
  Une kam qene ne skuader basketballi qysh ne klase te dyte fillore (se kam qene si kercu i gjate kshu...e akoma jam), madje kam qene dhe kapitene skuadre. Nese ndonjeri ka qejf me be nje ndeshje te na jape nje holla. Une, Alvi, Orioni e tim shoq jena gati. Volleyball pastaj kam lujt extensivisht ne gjimnaz, dhe aty kerdine bej (L), mjere kush eshte matane rrjetes.

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e wow
  Antarsuar
  19-07-2002
  Vendndodhja
  Chicago,IL
  Postime
  11
  Volleyball, soccer, tennis.

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Po bredh ne koken tende tani!
  Postime
  1,269
  Jam dakord per hapjen e nje skuadre volleybolli nga antaret e forumit.
  edhe une kam luajtur vollyball prej kohesh.....mjere kush kap toin e sherbimit tim. hahahahahah

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e peshkatari
  Antarsuar
  19-05-2002
  Vendndodhja
  Anonim
  Postime
  103
  -Gjimnastika
  -Atletika

  I kam ushtruar vete dhe kam fituar kategorine e pare ne gjimnastike. (Sigurisht nese e kuptoni se fare eshte kategoria e pare ne gjimnastike.)
  instruktori

Faqja 0 prej 18 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Cfar kafshsh shtpiake keni / preferoni?
  Nga BlooD_VenoM n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 347
  Postimi i Fundit: 22-01-2024, 05:05
 2. Cfar ngjyre preferoni n rroba ...??
  Nga Piskavica_ n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 148
  Postimi i Fundit: 16-11-2023, 14:49
 3. Kishat Britanike kthehen n palestra sporti
  Nga titi-a n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 03-02-2009, 14:26
 4. Sporti shqiptar
  Nga Brari n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-12-2008, 08:36
 5. Berisha, m i preferuar si kryeministr
  Nga Irfan n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-2005, 13:46

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •