Close
Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 65
 1. #1
  kukulla si shpirt Maska e MAtilda_sexy
  Anėtarėsuar
  08-04-2003
  Vendndodhja
  MICHIGAN
  Postime
  56

  dashuria qenka si perfundimi i kenges

  takova nje djal ne chat,ishte shum i mire ne muhabet dhe me bente per te qeshur .Dhe ai me pelqeu shume mua.Tha qe donte te me takonte se nga e folura isha si shpirt.Foto njeri tjetrit nuk i derguam se vendosim ta kishim si surprize.Kur u takuam qe ta njihnim njeri tjetrin vendosem qe te vishnim te dy pantallona dhe bluze te kuqe.E nejse se ska shume rendesi kjo .Dola un ajte po ta shifje nga fytyra ishte si yll.Por prape sec ksihte nje shprehje si frikse ne fytyre.E nejse mirepo kur mbaruam kete date neve ky me tha qe midis nesh perfundoi .NUk do te lidheshim.Une e doja shume dhe nuk mund ta harroj.Keto kohe me ka qelluar shume keq se sa u ndava nga i dashuri u njohta me kte dhe me la edhe ky.Tani si mendoni juve ta marr ne telefon ta pyes qe te dalim per nje date tjeter apo mos tamarr fare ta harroj.Megjithese do jete shume e veshtire ta harroj.se ishte shume i mire.
  Ju lutem me jepni nje mendim
  me respekt mati.
  **sexy_mamasita**

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Shmeki
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Suedi
  Postime
  175
  Ti e dashuron kėtė cunin,ashtu mendon ti apo vetem nje simpati !pasi qe nuk e njehė edhe aq,nuk mjafton vetem permes pc-sė,botės virtuale....

  Do tė kshilloja nga pozita e mashkullit,nese nuk gaboj mendim i imi....pasi qe je e hapurė dhe nuk fshehė si shum goca,jo po me vardiset per qdo ditė...e pasi me dhimbes djaloshi do t'a takoja t'ia plotsoj deshiren. Prandaj pasi ti je e drejt ne kėtė dhe e tregon rastin ashtu siq ėshtė do mundohem te jam objektivė.. !

  Pasi ne qe fillim(diten kur jeni takuarė live) cuni pas ati takimi nuk ka shfaqurė me interes pėr tė takuarė nuk ka marrė inciativen pėr t'a forcuarė me shum lidhjen,atehere nuk besoj se ai do te ket interes pėr diqka serioze,perveq,kuptohet........,nje avanture te perkoheshme.nuk do te preferoja tė bijsh viktim e bukuris sė tij, kam fjalen per nga karakteri yt,"kam fjalen per pasojat e me vonshme qe mund tė hasėsh kur e takon ate qe te dashuron me te vertet" po qe se tė ėshtė bėrė fiksim,dhe me teper e njehė veten tende ne aspekt tjetėr,(shpresoj se e din qfarė po mendoj me kėtė....)"Atehere qefi ėshtė me i madhė se STAMBOLLI" Ti e dinė me mire vetė ! ndoshta jam pak sa direkt ne kėtė qfarė e shkrujta

  Fatit nuk i dihet,por qe ne fillim nuk ka pri fati t'ju bashkonė...perndryshe nuk besoj se mundė tė ket diqka serioze per deri sa cuni ka ikurė ne heshtje.....

  shmeki
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Shmeki : 08-02-2004 mė 10:25
  Shkenca na e premton tė vertetėn...por ajo kurrė nuk na e premton as paqen as fatin!

 3. #3
  *LiViNg To LoVe MySeLf* Maska e **Jonushka**
  Anėtarėsuar
  27-11-2003
  Vendndodhja
  Te Vetja Ime :-P
  Postime
  55
  per mendimin tim mos e merr hic.seshte vetem ai cun ne kete bote apo i vetmi i bukur.bota eshte e mbushur me cuna te bukur.po te kerkosh gjen keshtuqe kerko per nje njeri tjeter.nqs se te merr ai atehere po,por qe ta marresh ti sme pelq si ide.
  Ciao
  Ci sono due giorni in cui io non penso mai.......IERI e DOMANI......

 4. #4
  sexy lil' devil Maska e CUTE_GIRL
  Anėtarėsuar
  01-07-2003
  Vendndodhja
  where ever i wanna be
  Postime
  77
  matilda ka cuna te tjere plot.
  do gjesh ndonje tjeter me te mir se ai
  You like the way I dress
  The way I wear my hair
  Show me off to :^yllka all your friends
  Baby, I don't care
  Just as long :^yllka as you tell them who I am

 5. #5
  In God I Trust! Maska e MisCongeniality
  Anėtarėsuar
  02-05-2003
  Vendndodhja
  QHC
  Postime
  417
  Matilda,

  Eshte nje shprehje qe me pelqen shume, "Ki respekt per veten qe te tjeret te kene respekt per ty."

  Ky djali me duket djale i mire sepse eshte treguar i sinqerte dhe e ka shprehur mendimin e tij qe ne biseden e pare dhe s'ka luajtur me ndjenjat e tua. Per kete ta vleresosh. Atehere, pse do ta marresh ne telefon?

  Ti vazhdo rrugen tende...njeriu qe eshte right per ty, do te te gjeje vete nje dite
  What bond is there between me and the world? I am like a rider on a summer day who takes shelter to rest under the shade of a tree, then goes on his way. ~ Profeti Muhamed Salallahu Alayhi Wa Salam

 6. #6
  ^^ LiL'AnGeL ^^ Maska e Tironce4Life
  Anėtarėsuar
  06-09-2002
  Vendndodhja
  ArOuNd Da WoRlD
  Postime
  57
  Un nuk besoj ne dashuri midis internetit keshtu qe se kuptoj se si ndihesh po sic tha edhe CUTE_GIRL cuna ka plot. Ti zemra ke mendimin tend.
  Be NiCe !!!

 7. #7
  E & A 4 ever Maska e XxAlesiAxX
  Anėtarėsuar
  03-01-2004
  Vendndodhja
  ~*~UsA~*~
  Postime
  104
  renja ne dashuri me ane te internetit e me shikim te pare
  nuk ma mbush mendjen mua. E kuptoj qe zemra jote eshte e lenduar por per mendimin tim He IS NOT WORTH IT. Po ti nuk e pyete ate perse nuk mundet te ndodhte gje midis jush ene cfar idioti esht ai qe luante me zemren e mendjen tende?
  Nesej po te flas si mund ti flisja nje shoqes time te afert, per mendimin tim lere maskarain se ka plot si puna e tij ene me te mire akoma. Me kalimin e kohes them se do ta kuptosh se kjo gje midis jush nuk ishte dashuri ishte thjesht nje pelqim ( JUST CRUSH).
  megjithate une te uroj gjith te mirat edhe ndiq cfar te thote zemra jo mendja.

  Alesia


  :~* ~*~T!RoNcE_s!_ShP!Rt~*~ :~*

 8. #8
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,688
  Matilda problemi me ty ka qene sepse ti ke rene ne dashuri me te pa u takuar akoma, dhe kjo ben qe te dyfishohen ndjenjat kur e takon pastaj dhe nuk dalin gjerat ashtu sic i prisje.

  Do kishte qene mire nese ti do i kishe thene atij te takoheshit ne menyre shoqerore ose te pakten ai ta kuoptonte qe ti nuk doje me shume se shoqeri. Ai nese do te pelqente kuptohet qe do te vinte nga mbrapa sic i kemi shkuar vajzave dikur dhe vazhdojme ti shkojme...

  Femra e ka 60% te lojes ne dore...

  Niese...mendimi im eshte mos e merr ne tel se do ti rritet mendja do thot jo ose dote thote qe ka nje te dashur tjeter dhe tido ngelesh e lenduar!

  Gjithe te mirat Patriote!
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Eve
  Anėtarėsuar
  20-06-2002
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  1,150
  Matilda mos e merr ne tel!
  se kuptoj se sa jeni takuar te ka then gjithcka mbaroi, duket sikur ai ka dal i zhgenjyer me ate qe ka pare, mos ma merr per keq!
  Cunat qe jan shume te bukur jan mendjemedhenj dhe pretendojne qe edhe femra te jete yll pa e ditur si eshte nga brenda! Me aq sa tregove ti une kete pershtypje mora....dhe ta dish nje gje qe eshte shume e veshtire te gjesh bukurin shpirterore dhe ate fizike njekohesisht ne nje person!
  Lost time is never found again.
  -Benjamin Franklin-

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  Canada
  Postime
  90
  Jo Matilda ne asnje menyre mos i bej telefonate. Ai nuk ja vlen perderisa eshte sjellur keshtu me ty, cfare legeni. Njeriun e ben karakteri dhe jo bukuria, kete ta kesh parasysh.
  E kuptoj qe ndjehesh keq sepse je ndare dhe nga i dashuri qe kishe, me beso edhe une po e kaloj ate faze tani dhe nuk jam ne gjendje te mire shpirterore por qe te kerkoja me ngulm mbeshtetje tek nje njeri qe nuk me do mua, kete nuk do ta beja.
  SHpresoj qe te gjesh dike qe ja vlen per ty dhe se shpejti ishalla.
  Remember your yesterdays
  Live your todays
  Dream your tomorrows!

 11. #11
  _____
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Postime
  3,623
  Matilda nuk ke pse ta telefonosh ate djale.
  Ai sinqerisht te tha qe nuk dua te dal me ty me, nuk ke pse ta pysesh serisht.
  Dhe dicka, sapo u ndave me te dashurin, rri vetem per ca kohe pastaj shiko per tjeter.

 12. #12
  legally brunet Maska e maz
  Anėtarėsuar
  14-09-2002
  Vendndodhja
  ne planetin tim
  Postime
  194

  Re: dashuria qenka si perfundimi i kenges

  Postuar mė parė nga MAtilda_sexy
  takova nje djal ne chat,ishte shum i mire ne muhabet dhe me bente per te qeshur .Dhe ai me pelqeu shume mua.Tha qe donte te me takonte se nga e folura isha si shpirt.Foto njeri tjetrit nuk i derguam se vendosim ta kishim si surprize.Kur u takuam qe ta njihnim njeri tjetrin vendosem qe te vishnim te dy pantallona dhe bluze te kuqe.E nejse se ska shume rendesi kjo .Dola un ajte po ta shifje nga fytyra ishte si yll.Por prape sec ksihte nje shprehje si frikse ne fytyre.E nejse mirepo kur mbaruam kete date neve ky me tha qe midis nesh perfundoi .NUk do te lidheshim.Une e doja shume dhe nuk mund ta harroj.Keto kohe me ka qelluar shume keq se sa u ndava nga i dashuri u njohta me kte dhe me la edhe ky.Tani si mendoni juve ta marr ne telefon ta pyes qe te dalim per nje date tjeter apo mos tamarr fare ta harroj.Megjithese do jete shume e veshtire ta harroj.se ishte shume i mire.
  Ju lutem me jepni nje mendim
  me respekt mati.
  Zemer im sorry dhe te kuptoj se u ka ndoll shum gocave, dhe mu po hej ske ca me bo. Per mu lere pleren dhe mos ja var. Behu me glamorous, shko have lots of facials,masaze, dhe behu pak 2 hard 2 get jo zemer pul se mashkulli esht nje lloj specie qe kerkon gjithmon ate qe smund te ket. U can do it babes. muahhh maz
  SO CLOSE UR EYES AND LET ME KISS U & WHILE U SLEEP I WILL MISS U

 13. #13
  kokeforte Maska e elisabet
  Anėtarėsuar
  06-10-2003
  Vendndodhja
  kendej
  Postime
  200
  Per mendimin tim ai djali qenka djale boss pasi ta paska thene shpejt dhe per kete ti thuash faleminderit.
  Ndoshta tek ty nuk ka gjetur ate qe kerkonte.Ti nuk ke pse te ndihesh keq.Sa djem ka qe refuzohen nga vajzat, e ēfare te vazhdosh ti shkosh mbrapa nje personi qe nuk ka interes per ty..
  Per mendimin tim ne kete bote nuk ka njerez te keqinj, ka thjesht tipe qe nuk perputhen.Kete te sugjeroj te besh : Te gjesh tipin tend qe t'i dale shpirti pas teje.
  Te uroj fat dhe koken lart.
  O bote, o dreq
  une linda te te ndreq
  Po bota u shthur
  per te mos u ndrequr me kurre.
  :^Globi

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Dreri
  Anėtarėsuar
  02-06-2002
  Vendndodhja
  Florida
  Postime
  661
  LOL
  E paske takuar.ishte shume i bukur...do ta takosh serish, si te besh??
  Te duket cudi pse u ndate ashtu...ti ke harruar zemer, qe te takoheni serish duhet te doje edhe ai.
  Pastaj nga qe paska qene i bukur i sjellshem, kot kot themi. (fjala mort nuk bie) Mos eshte homo?
  muzg i heshtur

 15. #15
  http://www.ganoweb.com Maska e Shpirt Njeriu
  Anėtarėsuar
  30-09-2002
  Vendndodhja
  Ne toke sepse ne HENE per fat te keq nuk arrita dot
  Postime
  1,869
  Anjehere mos u mundo ta thirresh perseri,sepse nuk eshte normale per disa arsye:
  Ai person e ka menduar dicka ,kur te ka thene qe ne fillim:<NUK KAM DESHIRE TE LIDHEM ME TY>,per me teper je e zgjuar vete.

  Shpirt Njeriu

 16. #16
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Anėtarėsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,556
  Tė ta thotė njeriu troē, "NUK DUA!" e ti prap t'i shkosh pas?
  Ka njė emėr pėr njerėzit e tillė, dhe quhen "stalkers!"

  Kini pak respekt pėr veten.
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 17. #17
  ~¤Ļs §ōōō..Mmmm Mmmm Gōōd Maska e PaMeLaA
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  In My Skin!
  Postime
  189
  naah girl mos harxho kohen tende me keta djem te ketille...ste pranovi heren e pare, dont force it, he's probably gonna think ur desperate.
  æ~*¤(K)(L) §wėčt Īńńō¢źńt Åńgźl (F)(K)¤*~?

 18. #18
  Crazy-Albanian Maska e Tony Montana
  Anėtarėsuar
  25-06-2002
  Vendndodhja
  Londer,UK
  Postime
  397
  Pamela go futi nje meditation love,
  Matilda shko mere ne tel edhe beji presjon...hadje se do vras veten po serdhe...Po serdhi hidhu nga kati i trete!
  Qe ta mbaj mend ai per te jeten!Plus do dalesh dhe "Hero"
  Ja kalofshi sa me mire
  "MAKE WAY FOR THE BAD GUY"

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Anisela
  Anėtarėsuar
  20-01-2004
  Postime
  764
  Une them kshui,ose i ke pelqy shume atij,,,ose nuk i ke bo pershtypje fare!!!Prandaj une them,lere te te kontaktoje ai!!!!!Po te telefonoji,je e mire,ne qofte se jo,HAROJE!!!
  Dhe keshtu ne rruge te madhe eshitme zemren tone, njerzve qe vetem nje te perqeshun dhane per te e shkuen te kenaqun e tu u gezue- pse pane mfshetsinat intime te kesaj jetes tone.

 20. #20
  Perjashtuar Maska e korcaprincess
  Anėtarėsuar
  24-10-2002
  Vendndodhja
  Detroit MI
  Postime
  510
  o tilda, si mund te marresh ne telefon nje person qe ta ka thene troc qe nuk dua te lidhem me ty??respekto veten zemer dhe mos e merr ne telefon sepse do dukesh shum desperate dhe do tja ngresh mendjen ne qiell atij cunit se do thote kjo vdiska per mua, une i thashe jo , ajo perseri me merr ne telefon. ai do mendoje se mund te beje cte doje me ty sepse ti e pelqen aq shume sa e morre ne telefon edhe pse ai te refuzoi heren e pare.......mos e merr ne tel. per mendimin tim. do ulesh komplet personalitetin dhe dinjitetin tend si vajze!

Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?
  Nga tani_26 nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 2297
  Postimi i Fundit: 16-10-2019, 02:19
 2. Mosekzistenca historike e "Jezusit" dhe e "Pavlit"
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Agnosticizėm dhe ateizėm
  Pėrgjigje: 153
  Postimi i Fundit: 06-03-2015, 11:37
 3. Pasqyra e temave historike
  Nga Fiori nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-05-2011, 15:43
 4. Perse Duhet Studiuar Historia E Luftes Se Ftohte?
  Nga Brari nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-11-2005, 02:57
 5. Menyrat e shkruarjes se historise (Historia Virtuale)
  Nga Eni nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-11-2002, 15:40

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •