Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-06-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  43

  Multiplayer Games

  Hajdeni cuna na thoni pak kush jane lojrat qe keni luajtur me shume ne multiplayer. Po e nis une i pari. Jam shkaterruar me Quake III Arena dhe me Cossacks Art of War. O zoooot ca qefi eshte.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga erushi_4ever : 14-07-2002 mė 11:59

Tema tė Ngjashme

 1. Objektet fluturuese tė paidentifikuara, UFO
  Nga Darius nė forumin Shkenca dhe jeta
  Pėrgjigje: 1054
  Postimi i Fundit: 24-03-2022, 13:30
 2. Sallata juaj e preferuar? Receta e saj
  Nga Resto nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 06-05-2012, 14:19
 3. Berisha: Nga 1 maji, dyfishim rrogave e pensioneve
  Nga Florim07 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 08-05-2009, 12:21
 4. Vetėm AC MILAN
  Nga kacaku basket nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 300
  Postimi i Fundit: 30-01-2007, 15:56
 5. Tė dhėnat fosile hedhin poshtė evolucionin
  Nga monarku nė forumin Shkenca dhe jeta
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 02-11-2006, 10:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •