Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 84 prej 84
 1. #81
  i/e regjistruar Maska e nyc_GURL
  Anėtarėsuar
  22-07-2002
  Vendndodhja
  ne endrra
  Mosha
  36
  Postime
  17
  Per mendimin tim vajza ka bere gabim qe ka ikur pa dijeni te prinderve (te pakten ti thoshte ndonje pjestari te familjes qe nuk donte me te vinte) te pakten ti linte cikez fare me te qete, po edhe babai ka bere gabimin akoma me te madh qe ka marr jeten e asajt...Megjithate une nuk kuptoj gjyqetaret..sesi mund ti japin atij qe vrau 16 vjecaren 28 muaj burg...nuk mund ta kuptoj sesi shkalla e drejtesis qenka ulur kaq shume

 2. #82
  Naughty Girl Maska e Lolita Bonita
  Anėtarėsuar
  11-03-2004
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  38
  Postime
  69
  O zot i madh! Ca nga ju ketu ne forum nuk jane ne rregull. SI jua nxe goja te thoni qe babai beri mire qe e vrau vajzen sepse e meritonte?? Asnjeri nuk ka te drejte te te marri jeten. Jeten ta jep zoti dhe ai ta merr. Prinderi e ka per detyre te te edukoje dhe nqs ben gabime ai prape duhet te te rrij afer. Por ky njeri qe ka bere kete krim nuk e ka bere nga turpi qe do i rendonte por ka qene me te meta mendore. Turpppppppppp vec turppppp ai meriton vec vdekje sepse nuk mund ti marresh jeten dikujt dhe pas 28 muajsh te jesh i lire.
  Don’t wantcha for the weekend - don’t wantcha for a night
  I’m only interested if I can have you for life - yeah
  Uh, I know I sound serious - and baby I am
  You’re a fine piece of real estate, and I’m gonna get me some land

  Oh, yeah
  So, don’t try to run - honey, love can be fun
  There’s no need to be alone - when you find that someone

 3. #83
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-06-2022
  Postime
  1

  Pėr: Babai vret bijen qe nuk shkoi ne shtepi per 3 dite

  Si i lumt dora more injorant njeri. Po kur sdi te sillesh me vajzen tend nuk di te komunikosh , nuk di te rrisesh dhe edukosh nje vajze. Je prinder i deshtuar saqe vajza iken dhe ste thot gje je thjesht nje prinder i deshtuAr.

 4. #84
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,345
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Babai vret bijen qe nuk shkoi ne shtepi per 3 dite

  Citim Postuar mė parė nga Andiiiii Lexo Postimin
  Si i lumt dora more injorant njeri. Po kur sdi te sillesh me vajzen tend nuk di te komunikosh , nuk di te rrisesh dhe edukosh nje vajze. Je prinder i deshtuar saqe vajza iken dhe ste thot gje je thjesht nje prinder i deshtuAr.
  Zoteri ngjarja ka 18 vjet qe ka ndodhur, nje jete, shume ngjarje te tilla e kane pasuar, asgje pothuajse nuk ka ndryshuar ne ruralitet.
  Eshte e kote, sepse ata jane qenje te ndryshme, prandaj nuk bisedoj me ata,...., injorant i thua ti,...jo, s`mendoj ashtu, une mendoj te ruhem nga keta,
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ilia spiro : 12-06-2022 mė 15:47
  Duaje te afermin tend si veten

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Tema tė Ngjashme

 1. Mirė se tė urdhėroni nė sofrėn e Dibrės sė madhe e tė vogėl
  Nga biligoa nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 129
  Postimi i Fundit: 17-05-2010, 17:53
 2. Kush janė Dibranėt ?
  Nga biligoa nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 23-05-2009, 17:37
 3. Raporti Zyrtar, Ja masakrat serbe tė 1913 nė Dibėr
  Nga Apollyon nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2008, 09:44
 4. Kreditė pėr shtėpi, interesat nė ulje, afati nė rritje
  Nga ganoid nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-02-2005, 09:25
 5. Islamizimi I Popullit Shqiptar
  Nga altin55 nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-04-2004, 04:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •