Close
Faqja 2 prej 21 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 408
 1. #21
  **Patriote Shkodre** Maska e `XhiXhiLuShe`
  Antarsuar
  30-12-2002
  Vendndodhja
  USA, FL
  Mosha
  33
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  u in jax mistrece?
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  **MoS Me TrEgO Se Cfar DuA Te DeGjOj, Me TrEgO CfaR Ke PeR Te ThEnE**

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-12-2002
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Dhe une jam nga FLorida. Bradenton/sarasota. Ok it's Bradenton, but no body knows about it so I have to bring Sarasota in. I live in South Manatee County, rreth 5 minuta larg Sarasota. Jeta jone eshte e ndare midis dy qyteteve. Eshte shume bukur ketu.
  Per pak harrova, shkuam tek Darka e 28 Nentorit ne Clearwater. Not very impressed. Walked out in fact
  Se shpejti, doktor.

 3. #23
  ^ Peek-a-boo ^ Maska e Sirena_E_Vogel
  Antarsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime

  Pershendetje!

  Ju pershendes te gjitheve ju qe jetoni ne Florida. E di qe Ilovepeja donte qe ne te shkruanim ku jetonim, po a nuk mjafton thjesht te thuash "jetoj ne Florida"?
  ok, une jetoj ne Floriden qendrore, te them te drjten ndonje vend kush e di nuk eshte, ne krahasim me Tiranen ne Shqiperi. Megjithate, ja shtyjme ketu. Edhe njehere, Pershendetje nga Sirena...
  Harruat qe jemi kampjon ne NFL?
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Cuteness !

 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  edhe une jetoj ne florida
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 5. #25
  I didn't start the fire.. Maska e traveller228
  Antarsuar
  21-09-2003
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  FL

  edhe une jetoj ne Florida, (Polk County)

  pershendetje te gjithve....
  shpresoj te jeni mire...


 6. #26
  I didn't start the fire.. Maska e traveller228
  Antarsuar
  21-09-2003
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Lightbulb Central FL

  Sapo me erdhi nje ide........

 7. #27
  I didn't start the fire.. Maska e traveller228
  Antarsuar
  21-09-2003
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Lightbulb central FL

  (never hit Tab + Enter while typing)
  C'mendoni sikur ne shqiptaret e FL qendrore (Tampa to Orlando area) te organizonim nje darke....?????!!!!!
  takohmei diku ne Tampa apo Orlando, hame, bisedojme, njihemi...

  me thoni mendimet tuaja

  _P

 8. #28
  ^ Peek-a-boo ^ Maska e Sirena_E_Vogel
  Antarsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  LOL Traveller... e ka Florida nje vend takimi, per festen e flamurit ne Clearwater me duket... atje mund te takohesh me shqiptare qe jetojne ketu ne Florida, nqs deshiron
  Cuteness !

 9. #29
  Tough Cookie Maska e Esperanca
  Antarsuar
  14-08-2003
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  35
  Postime
  32
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Postuar m par nga ivi
  PERSHNDES te gjithe shqiptaret ne FL vecanerisht ata qe jetojn
  ne south te FL (ne fund te bishtit te FL)
  Shkruaj shqip!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Jola : 28-09-2003 m 09:04
  "Be careful what you pretend to be because you are what you pretend to be."

 10. #30
  Tough Cookie Maska e Esperanca
  Antarsuar
  14-08-2003
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  35
  Postime
  32
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Edhe une jetoj ne FL, Fort Lauderdale, shkoj tek Nova Southeastern University dhe po vashdoj per Forensic Psychology and Law.
  "Be careful what you pretend to be because you are what you pretend to be."

 11. #31
  I didn't start the fire.. Maska e traveller228
  Antarsuar
  21-09-2003
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Postuar m par nga Sirena_E_Vogel
  LOL Traveller... e ka Florida nje vend takimi, per festen e flamurit ne Clearwater me duket... atje mund te takohesh me shqiptare qe jetojne ketu ne Florida, nqs deshiron
  Shqip vetem ne forum!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Jola : 28-09-2003 m 09:05

 12. #32
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  fort lauderdale, florida
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 13. #33
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-07-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pershendetje te gjithe Floridianeve SHQIPETARE.Me nja dy tre nga ju jemi pake si afer,kame nje propozim qe mund te realizohet kame nje restorant te vogel ne BRADENTON-FL,ju ftoj per nje kafe ose per dicka me shume"darke"ok?
  Pershendetje te gjithe Shqipetareve jo vetem ne Florida.
  Me respekt VIP.
  RED or DEAD

 14. #34
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-07-2003
  Postime
  730
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Hey Vip.. ku tamam rri.. e di the ne south Florida.. tek bishti fare.. jam 20 min larg Miamit..
  Be yourself and you will always be in fashion.

 15. #35
  I didn't start the fire.. Maska e traveller228
  Antarsuar
  21-09-2003
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  darka

  Postuar m par nga VIP
  Pershendetje te gjithe Floridianeve SHQIPETARE.Me nja dy tre nga ju jemi pake si afer,kame nje propozim qe mund te realizohet kame nje restorant te vogel ne BRADENTON-FL,ju ftoj per nje kafe ose per dicka me shume"darke"ok?
  Pershendetje te gjithe Shqipetareve jo vetem ne Florida.
  Me respekt VIP.
  VIP...
  na jep ca info. per kete takim. Qysh, Si , Ku, Kush? etj...
  une gati jam, (deri ne fillim te Nentorit jam i zene, por pas javes se dyte jam gati)
  pershendetje....

  -P

 16. #36
  Perjashtuar Maska e diikush
  Antarsuar
  12-07-2003
  Vendndodhja
  konaku i ri
  Postime
  2,073
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime

  Shqiptaret ne Florida, USA

  Hej patriote, isha kurioz; sa shqiptare, pervec meje , jetojne ne Florida?

 17. #37
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  dhe un jetoj ne florida
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 18. #38
  Perjashtuar Maska e diikush
  Antarsuar
  12-07-2003
  Vendndodhja
  konaku i ri
  Postime
  2,073
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  me ne fund u pergjigj nje... Thnx Ana

  se dhe 1000 te tjere kane ngelur vetem

 19. #39
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  hahah lol, no problem... pse nuk pergjigjen, kan frike mos vim ti takojme?
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e R2T
  Antarsuar
  18-04-2003
  Postime
  1,062
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Pershendetje Florida!

  Sa u zhvendosa me pune ne Miami Beach dhe do jem ketu per 1-2 vjet. Kuptohet si i ri nuk njof njeri dhe aq me pak zonen. Nese ndonjeri prej forumisteve eshte afer Miami-t dhe ka pak kohe te lire te me tregoje verdalle do i jem mirenjohes. Mund te me kontaktoni ose ne mesazh ose me e-mail ne akotoni@yahoo.com.

  gjithe te mirat
  r2t
  Postimi i mesiperm nuk shpreh detyrimisht opinionin e autorit mbi temen e ngritur.

Faqja 2 prej 21 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Video e ushtarve grek n Internet indinjon shqiptart
  Nga Ingenuous n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 15:58
 2. Si lindi harmonia fetare n Shqipri?
  Nga Albo n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 127
  Postimi i Fundit: 27-10-2010, 09:41
 3. Himar, msimi nis me himnin grek
  Nga karaburuni n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 05:07
 4. ka i ndan dhe ka i bashkon shqiptart?
  Nga Davius n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-04-2006, 19:33
 5. Shqiptart Popull Solidar
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-01-2006, 20:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •