Close
Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 90

Tema: Prse luajm !

 1. #1
  Gate 7 Maska e Noerti
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  35
  Postime
  257
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Prse luajm !

  Po e hedh kete teme te shikojme te gjith pse dikush luan me lojra te ndryshme.
  Hidhni mendimet tuaja.

  1.Per te kaluar kohen e lire.
  2.Per te ikur nga problemet qe kemi c'do dite.
  3.Per zbavitje dhe argetim.
  4.Per te shikuar sa te mencur jemi.
  5.Per te shikuar c'far fsheh ajo loja dhe mbarimi i saj derri ne fund.
  6.Clodhem duke luajtur.
  7.Per te ber gallate me shoket-shoqet

  Gjith te mirat!
  Ku sht besa aty sht dhe shpresa.

 2. #2
  Z3Ro_CooL
  Antarsuar
  15-02-2003
  Vendndodhja
  UK
  Mosha
  33
  Postime
  252
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  2 ore ne ajv sjna shum mendoj un thejsht per fuun lon kur behemi nja 4/5 shok luajm dyshe per funn

  PER FUNN

  e karate
  roject gotham racing 2 (racing)
  :fifen 2003 sometimes

  Per ARgetim kru ajm vetem luaj splinter cell ndonejher
  Never argue with a stupid person. He will only bring you down to his level and beat you with experience.

 3. #3
  ALBSECURITY
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  34
  Postime
  958
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Me shume per te kaluar kohen por edhe per gallate...

 4. #4

  Antarsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Menyra me e mire per te kaluar kohen dhe per tu qetesuar !!!

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-11-2003
  Postime
  338
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga La_Lune
  Menyra me e mire per te kaluar kohen dhe per tu qetesuar !!!
  varet ene se c'fare loje...... !
  shpirash,,, ngriva-shkriva,, & apa--dollapa....,,, shtyhet me shume....

 6. #6

  Antarsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga gabriel
  varet ene se c'fare loje...... !
  shpirash,,, ngriva-shkriva,, & apa--dollapa....,,, shtyhet me shume....
  harrove dhe kaladibrance ........ huhihaha

 7. #7
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  35
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime n 21 postime
  hmmm....interesant teme eshte kjo Noerti...

  Une per veten time luaj, qe te largohem nga problemet e jetes reale dhe te futem ne ne nje bote tjeter dhe te shijoj imagjinaten e lojes perkatese, e kam fjalen per lojerat ne kompjutor...thjesht dua te njoh nje bote tjeter...
  My silence doesn't mean I am gone!

 8. #8
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Antarsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  36
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime n 24 postime
  Luaj per te me kaluar koha,dhe kur ndjehem i gatshem per loje.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 9. #9
  ThE_MaStEr Maska e eastbaby
  Antarsuar
  12-11-2003
  Vendndodhja
  ,,,,, ne univers ,,,,,
  Postime
  219
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  cuz i wanna kill
  n win
  Dashuria eshte fillimi i jetes dhe i cdo marrezie ,,, shijoje ate

 10. #10
  Perjashtuar Maska e Dito
  Antarsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahen time
  Postime
  3,888
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime

  Lojrat

  Citim Postuar m par nga Noerti
  1.Per te kaluar kohen e lire.
  Njeri nga aspektet eshte edhe ky qe thoni.
  Citim Postuar m par nga Noerti
  2.Per te ikur nga problemet qe kemi c'do dite.!
  S`besoj se lojrat te largojne nga hallet e perditshme.
  Citim Postuar m par nga Noerti
  3.Per zbavitje dhe argetim.!
  Keto jane primaret.
  Citim Postuar m par nga Noerti
  4.Per te shikuar sa te mencur jemi.!
  S`besoj per kete, thjesht zbavitje.
  Citim Postuar m par nga Noerti
  5.Per te shikuar c'far fsheh ajo loja dhe mbarimi i saj derri ne fund.!
  Kurioziteti eshte ajo qe te ben ta cosh lojen ne fund.
  Citim Postuar m par nga Noerti
  6.Clodhem duke luajtur.!
  Mese e drejte ne raste te caktuara.
  Citim Postuar m par nga Noerti
  7.Per te ber gallate me shoket-shoqet!
  Edhe mposhtja e kundershtarit qe mund te jete dhe shoku shoqja eshte nje ndienje ngadhenjimi.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Dito : 24-09-2004 m 13:56 Arsyeja: Rregullime

 11. #11
  Bordi Drejtues Maska e REJDI
  Antarsuar
  09-02-2003
  Vendndodhja
  Switzerland/Zurich
  Mosha
  29
  Postime
  244
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  per qef mer plako edhe per te cuar lojen deri ne fund se eshte shume interesante , por varet sepse cs-se ske ca ti cosh ne fund se smbaron kurre sepse eshte loje ne rrjet , por Vice City psh qe e kam cliru o njesh fare , mbase neser do blej GTA 5 kjo o me tull osht edhe me bicikleta

  Rejdi
  |---Lojra ne PC

  Swiss^Boy

 12. #12
  ...gjen... Maska e mad
  Antarsuar
  18-03-2004
  Vendndodhja
  Prage [EU]
  Mosha
  35
  Postime
  1,322
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  e, a i fusim i Topa-Djegsi t'gjith sa jemi ketu?
  Vej bast qe te gjithe i kam marre nga pak malli!!!!

  {^_^}
  ::|maDes!gn 2009|::

 13. #13
  Bordi Drejtues Maska e REJDI
  Antarsuar
  09-02-2003
  Vendndodhja
  Switzerland/Zurich
  Mosha
  29
  Postime
  244
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  lool mad ke te drejt :d

  sa me ke bo me qesh kur e kam lexu :d
  hahahah e forte do ishte te lushim i here si chatistata :PPPP

  ika ika se rash nga karrigja duke qesh....
  |---Lojra ne PC

  Swiss^Boy

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,277
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Luaj per te qu kohen , per as gjo tjeter. Sme pelqejn shum por nga nje her kur bjen Linja. Ktu ne Kosov filloj te luaj loja.:P
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Antarsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Une luj per spor mer lal...Luj dhe qe te kem emer ne Bukuresht dhe te thone kur te iki une ..."Ishte nje kokashta lojtar i papare fare ne Cs" ...Car mencurie do gjesh ne lojra mer ku ka te mecuar atje... RESPEKT
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e LeNNoN
  Antarsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Bucharest
  Mosha
  30
  Postime
  360
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  un per vete luj noiher perqef ... counter-strike iki ther nja dy veta me thik anej ene ja fus per shpi ... n'shpi pastaj i fus i loj me jastik e i boj zbor
  kto lojra pra qe luj i luj se mdo pallushka okkkkkk
  haj bye kalofshi mir
  pershendetje antares sa sapoprezantuar por te vjeter ne forum ildushja
  crazy_tironce po e po e di vet ajo
  haj shnet sex e pare !
  boni qef ene mo rrini n'chat e n'forum se do vi i kohe do rriteni ene do i thoni vetes sa budall paskam qen qe nuk zuna i dashnore e rrija nchat
  o popullllll zgjohuni dilni nga chati
  se u plaket e se laget


  bye bye
  respekte nga i madhi ^KURT_COBAIN^
  You don't lead by hitting people over the head-that's assault, not leadership.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e LeNNoN
  Antarsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Bucharest
  Mosha
  30
  Postime
  360
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  3.Per zbavitje dhe argetim.
  You don't lead by hitting people over the head-that's assault, not leadership.

 18. #18
  SimpLe Boy Maska e SiLv3r
  Antarsuar
  06-11-2004
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  31
  Postime
  49
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  me shume lale una luj per qej dhe per tu zbavit sa me shume.
  Cs eshte loja qe me pelqe me lujt me shume.
  FasTeR'z HeaDsh0t MakeR'z

 19. #19
  BASTARDODENTRO Maska e reni00
  Antarsuar
  04-12-2002
  Vendndodhja
  * jetoje jetn sic e di un :-) *
  Mosha
  36
  Postime
  805
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Luaj per te mos bere ate qe duhet te bej dhe luaj per te mos menduar ate qe sduhet te mendoj per kete me mjafton vetem dyklik te need for speed U2

 20. #20
  TIRONA The BesT Maska e Tironc
  Antarsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  TIRONE
  Mosha
  32
  Postime
  22
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  O te fiksum pas lojnave :Pppppppppppp
  Everything happens for a reason ! "The reason is NOTHING"

Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Koalicioni qeveritar BDI-VMRO afr fundit!
  Nga RaPSouL n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 28-12-2008, 11:53
 2. Arkivi i gazets elektronike sportive: "FUTBOLLI"
  Nga no name n forumin Futbolli
  Prgjigje: 3100
  Postimi i Fundit: 06-09-2007, 05:28
 3. Villarreal kualifikohet!
  Nga inter_forever n forumin Futbolli
  Prgjigje: 148
  Postimi i Fundit: 05-04-2006, 17:41
 4. Pse jetojme?
  Nga Failed Rapper n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 110
  Postimi i Fundit: 05-07-2003, 19:26
 5. Gabova...
  Nga xhulia n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 56
  Postimi i Fundit: 13-05-2003, 12:05

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •