Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 90
  1. #41
    ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
    Anëtarësuar
    01-02-2008
    Vendndodhja
    Berlin City
    Postime
    3,440
    Citim Postuar më parë nga Daniel Maker Lexo Postimin
    kshu si e ke nis ti mi ke per te vdek nga noia!!pun e shpi..po mere mi burrin dhe kape prej flokesh te ncjerri te marresh pak ajer..

    un luj sa per tu vra
    po pse te me qesi burri mu mer se dal vet une i njof rruget me mire se ai ne gjermani une..
    po kur punoj shume dhe e kam nji ose dy dite pushim rri ne shpi i dite tjetern dal...jam vet tipi qe pertoj me dal se nuk esht se nuk po ma lejo njeri ore se me dash me dal dal une po pertoj me u bo gati me u rregullu qe te dal si njeri me kupton..hahaha
    zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

  2. #42
    i'm not fragile Maska e Daniel Maker
    Anëtarësuar
    17-03-2008
    Postime
    1,802
    Citim Postuar më parë nga Tironcja_BLN Lexo Postimin
    po pse te me qesi burri mu mer se dal vet une i njof rruget me mire se ai ne gjermani une..
    po kur punoj shume dhe e kam nji ose dy dite pushim rri ne shpi i dite tjetern dal...jam vet tipi qe pertoj me dal se nuk esht se nuk po ma lejo njeri ore se me dash me dal dal une po pertoj me u bo gati me u rregullu qe te dal si njeri me kupton..hahaha
    sa e emancipume qe je..me me dal gruja vetem e mys!ku shko ti mi pa burrin?me ble patate ik sdu me dit po meqe paske vec dy dit dilni mi si kopje bashk per dore..
    gjith ket pun me u rrugullu ti mi?dil ri me shapka un ashtu dal ne ver kujt i bi menja..patallona shkurta i trike leshi dhe hec ke lala!
    mos luj se sta quj

  3. #43
    ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
    Anëtarësuar
    01-02-2008
    Vendndodhja
    Berlin City
    Postime
    3,440
    Citim Postuar më parë nga Daniel Maker Lexo Postimin
    sa e emancipume qe je..me me dal gruja vetem e mys!ku shko ti mi pa burrin?me ble patate ik sdu me dit po meqe paske vec dy dit dilni mi si kopje bashk per dore..
    gjith ket pun me u rrugullu ti mi?dil ri me shapka un ashtu dal ne ver kujt i bi menja..patallona shkurta i trike leshi dhe hec ke lala!
    po ju cunat kaq doni...kurse ne femrat duhet te lyemi me rregullu floket dum dy ore cfare do vesh qe te shkoj canta me rrypim e me kepucet etj...por problemi esht ndonjihere kur une kam pushim ai esht ne pune dhe po meremi me shpin se jena tu e rregullu dhe nuk na mebetet shume kohe me dal mer me kupton..
    zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

  4. #44
    i'm not fragile Maska e Daniel Maker
    Anëtarësuar
    17-03-2008
    Postime
    1,802
    Citim Postuar më parë nga Tironcja_BLN Lexo Postimin
    po ju cunat kaq doni...kurse ne femrat duhet te lyemi me rregullu floket dum dy ore cfare do vesh qe te shkoj canta me rrypim e me kepucet etj...por problemi esht ndonjihere kur une kam pushim ai esht ne pune dhe po meremi me shpin se jena tu e rregullu dhe nuk na mebetet shume kohe me dal mer me kupton..
    ku je tu shku ti mi me nje sfilat me gjith ato te lyjtme?sa per rryp ke burrin ti mi mos u merzit se tallem..
    sa puntor ju te dy aman: mos harroni rinin..dhe ke dhoma miqve du frigorifer personal ta dish kur tvi atje me grun
    mos luj se sta quj

  5. #45
    I wanna live 'til I die, Maska e PlAyBoY
    Anëtarësuar
    31-08-2007
    Vendndodhja
    # Save santa a trip... be naughty with me!
    Postime
    104
    Per te ikur nga problemet qe kemi c'do dite.
    * Fightingh for peace it's.. like fu..king for virginity.!!

  6. #46
    ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
    Anëtarësuar
    01-02-2008
    Vendndodhja
    Berlin City
    Postime
    3,440
    Citim Postuar më parë nga Daniel Maker Lexo Postimin
    ku je tu shku ti mi me nje sfilat me gjith ato te lyjtme?sa per rryp ke burrin ti mi mos u merzit se tallem..
    sa puntor ju te dy aman: mos harroni rinin..dhe ke dhoma miqve du frigorifer personal ta dish kur tvi atje me grun
    po mer vetem per ty e grun tate se e kena dhe te modhe dhomen e miqve(dmth dhoma prites)se dy dhom e guzhin kena....jo mer jo nuk e harrojm rinin ne ja sa te bejm dasmen dhe kjo shpia pastaj me kismet te shikojme
    zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

  7. #47
    i'm not fragile Maska e Daniel Maker
    Anëtarësuar
    17-03-2008
    Postime
    1,802
    sbehet jeta te shikojme goce:kur te vi dita do thush spash asgjo!!
    mos e vrit menjen per neser se per sa kam nigju do fiket dilli dhe 4 miliard vite kshu qe bo tani ca ke per te bo!!

    dy dhom ke?menoja nai vil me te ik menja..sa kushto i shpi ne gjermani?ktu sipas rrogave te fikin deren!!
    mos luj se sta quj

  8. #48
    ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
    Anëtarësuar
    01-02-2008
    Vendndodhja
    Berlin City
    Postime
    3,440
    Citim Postuar më parë nga Daniel Maker Lexo Postimin
    sbehet jeta te shikojme goce:kur te vi dita do thush spash asgjo!!
    mos e vrit menjen per neser se per sa kam nigju do fiket dilli dhe 4 miliard vite kshu qe bo tani ca ke per te bo!!

    dy dhom ke?menoja nai vil me te ik menja..sa kushto i shpi ne gjermani?ktu sipas rrogave te fikin deren!!
    nji apartament esht me i lir se ne itali me nja 4 ose 5 dhoma por te mire ama kurse nji shpi nuk edi se varet dhe cfare zone e ble..se ne itali kur isha dhe nji pordh(na fal per fjalen)te beje e ndigjonte komshiu aq te holl ishin muret apo nuk esht gjithandej keshtu?
    zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

  9. #49
    i'm not fragile Maska e Daniel Maker
    Anëtarësuar
    17-03-2008
    Postime
    1,802
    po sjena msu me luft ktu ne si ju gjermont dhe trememi me ata polat sa bohen

    jo un jam kunder apartamenteveil du..me pishin..ktu bojn shum shpit per tani i her me ket kriz!zonen e du ne qender mo se sdo coj kalamojt ne 4 te mjesit per te ik ne shkoll se baba sqe i Zoti me ble i shpi taman..jan bo dreq kto kalamojt e sotem: pa lind te merzisin
    mos luj se sta quj

  10. #50
    ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
    Anëtarësuar
    01-02-2008
    Vendndodhja
    Berlin City
    Postime
    3,440
    Citim Postuar më parë nga Daniel Maker Lexo Postimin
    po sjena msu me luft ktu ne si ju gjermont dhe trememi me ata polat sa bohen

    jo un jam kunder apartamenteveil du..me pishin..ktu bojn shum shpit per tani i her me ket kriz!zonen e du ne qender mo se sdo coj kalamojt ne 4 te mjesit per te ik ne shkoll se baba sqe i Zoti me ble i shpi taman..jan bo dreq kto kalamojt e sotem: pa lind te merzisin
    cfare jan polat mer shkruj shqip!edi qe jan shume shtrejnt ne Itali po keni lek ju andej prandaj jan me shtrejnt...e po tani dhe me dhe pa kalamoj nuk rrihet si tja bejm
    zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

  11. #51
    Per ja ashtu kot...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  12. #52
    i'm not fragile Maska e Daniel Maker
    Anëtarësuar
    17-03-2008
    Postime
    1,802
    Citim Postuar më parë nga Tironcja_BLN Lexo Postimin
    cfare jan polat mer shkruj shqip!edi qe jan shume shtrejnt ne Itali po keni lek ju andej prandaj jan me shtrejnt...e po tani dhe me dhe pa kalamoj nuk rrihet si tja bejm
    thuj s'rrihet pa u prek dhe me bo xixa se e di un sa e vrasim menjen per kalamojt

    jo mir ja ke..ja un ne kantier kam fut dy binjak po ala sja kam thon asajt:do ja boj surpriz..
    ne vetem per lek svujm ktej dhe shalqi..
    mos luj se sta quj

  13. #53
    ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
    Anëtarësuar
    01-02-2008
    Vendndodhja
    Berlin City
    Postime
    3,440
    Citim Postuar më parë nga Daniel Maker Lexo Postimin
    thuj s'rrihet pa u prek dhe me bo xixa se e di un sa e vrasim menjen per kalamojt

    jo mir ja ke..ja un ne kantier kam fut dy binjak po ala sja kam thon asajt:do ja boj surpriz..
    ne vetem per lek svujm ktej dhe shalqi..
    po mire mer se per lek nuk vujm as ne knej biles jetojm pak me mire se ju ne itali....kur tja thush do ta fusi i grusht ty ajo qe do te hiki koka matan
    zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

  14. #54
    i'm not fragile Maska e Daniel Maker
    Anëtarësuar
    17-03-2008
    Postime
    1,802
    po me mir se ne gjasme jeni..po ku dihet se je ma mir se un?siguro dhe kjo ta them un..
    jo mi jo se nuk me gjun se skam lujt menc bab qy tani..edhe ajo e vogel eshte..
    mos luj se sta quj

  15. #55
    ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
    Anëtarësuar
    01-02-2008
    Vendndodhja
    Berlin City
    Postime
    3,440
    Citim Postuar më parë nga Daniel Maker Lexo Postimin
    po me mir se ne gjasme jeni..po ku dihet se je ma mir se un?siguro dhe kjo ta them un..
    jo mi jo se nuk me gjun se skam lujt menc bab qy tani..edhe ajo e vogel eshte..
    po pse sa vjec je ti dhe ajo?po ne jetojm pak me mire se ketu dhe po nuk pate pune te ndimon shteti kurse ne itali kush te ndimon atje vetem krahet e tuja dhe kaq
    zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

  16. #56
    i'm not fragile Maska e Daniel Maker
    Anëtarësuar
    17-03-2008
    Postime
    1,802
    rri mos pyt per vitet..e kam ala ne shkolla ate sdel nga shpia..

    po ne ne itali sjemi ngorrdhalaqa si ju qe qaheni ke shtetierveshim mongat dhe ne pun!jemi trima te m'dhoj ne
    mos luj se sta quj

  17. #57
    ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
    Anëtarësuar
    01-02-2008
    Vendndodhja
    Berlin City
    Postime
    3,440
    Citim Postuar më parë nga Daniel Maker Lexo Postimin
    rri mos pyt per vitet..e kam ala ne shkolla ate sdel nga shpia..

    po ne ne itali sjemi ngorrdhalaqa si ju qe qaheni ke shtetierveshim mongat dhe ne pun!jemi trima te m'dhoj ne
    avash avash ti ne punojm ore nuk rrim gjith diten ne shpi dhe nuk qahet njeri ketu ato qe qajn jan gjermonet dhe jo emigrantet nga do vend qe vin....
    zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

  18. #58
    i'm not fragile Maska e Daniel Maker
    Anëtarësuar
    17-03-2008
    Postime
    1,802
    po bukur the..me ardh atje ne gjermani me gjen i pun?
    mos luj se sta quj

  19. #59
    ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
    Anëtarësuar
    01-02-2008
    Vendndodhja
    Berlin City
    Postime
    3,440
    Citim Postuar më parë nga Daniel Maker Lexo Postimin
    po bukur the..me ardh atje ne gjermani me gjen i pun?
    esht ber pak keq per pune ketu mezi e gje dreqi ta haj..por ne cfare drejtimi e do ne guzhin ne zyr?
    zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

  20. #60
    i'm not fragile Maska e Daniel Maker
    Anëtarësuar
    17-03-2008
    Postime
    1,802
    po pat edhe kazonat e ristoranteve laj vetem lek tme japin..ca skam pervu ne ket jet!
    ne fakt sot Zoti ma shperbleu sakrificat..ne zyr du pun un ri me men punoj!!amon thuj burrit posht 3500 euros nuk vi thuj..dhe per gjuhen si tja boj?se haj fare gjermanishten..
    mos luj se sta quj

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Koalicioni qeveritar BDI-VMRO afër fundit!
    Nga RaPSouL në forumin Bashkëpatriotët e mi në botë
    Përgjigje: 13
    Postimi i Fundit: 28-12-2008, 12:53
  2. Arkivi i gazetës elektronike sportive: "FUTBOLLI"
    Nga no name në forumin Sporti nëpër botë
    Përgjigje: 3100
    Postimi i Fundit: 06-09-2007, 05:28
  3. Villarreal kualifikohet!
    Nga inter_forever në forumin Sporti nëpër botë
    Përgjigje: 148
    Postimi i Fundit: 05-04-2006, 17:41
  4. Pse jetojme?
    Nga Failed Rapper në forumin Filozofi-psikologji-sociologji
    Përgjigje: 110
    Postimi i Fundit: 05-07-2003, 19:26
  5. Gabova...
    Nga xhulia në forumin Letërsia shqiptare
    Përgjigje: 56
    Postimi i Fundit: 13-05-2003, 12:05

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •