Close
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 90

Tema: Prse luajm !

 1. #21
  -==|ylli_forumit|==- Maska e ElMajico
  Antarsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  [Milano].Me Zemer Atje...Tek e Vjetra e Bukura [Shqiperi!!!]
  Mosha
  34
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  pse luaj? luaj=qef.

  kjo eshte arsyeja per te gjithe se ndryshe loja ku e ka qellimin...

  prandaj luani sa me shume dhe zbavitje sa me te shumta...

 2. #22
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Antarsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pse Luaj?
  Kur luaj nje loja futem teresisht ne te (nqs me pelqen) si psh lojrat RPG si Final Fantasy ose loja e fundit qe me ka apasionuar shume ka qene Prince Of Persia : The Warrior Within qe se kam mbaruar akoma po sa here qe e luaj edhe bomba te bjere ne shpi se kuptoj se e kam mendjen tek loja 2 lojrat e fundit qe kam mbaruar kan qene Age Of Mithology dhe Second Sight ndersa tani jam duke mbaruar GTA San Andreas

  Po dhe nje here arsyjet pse luaj jane ndoshta te gjitha ato dhe ndoshta asnjera ! Thjesht ndjehem mire kur jam duke luajtur.

 3. #23
  BASTARDODENTRO Maska e reni00
  Antarsuar
  04-12-2002
  Vendndodhja
  * jetoje jetn sic e di un :-) *
  Mosha
  36
  Postime
  805
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  skam ca te bej...

 4. #24
  Tifoz i flakt Maska e Juventini
  Antarsuar
  07-09-2005
  Vendndodhja
  Delle Alpi
  Mosha
  26
  Postime
  353
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Skam cfare te bej! ajo eshte arsyeja e vetme!

 5. #25
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  varavingo
  Mosha
  42
  Postime
  1,087
  Faleminderit
  6
  9 falenderime n 7 postime
  hyja per zbavitje...por mu bo mikrob dhe nuk ishte me zbavitje


  Statistics for Non-League Games All Games Statistics

  General Stats (delayed up to 90 minutes)
  Rating: 2462
  Games Played: 3023
  Wins: 1550
  Losses: 1473
  Games Abandoned: 42
  Streak: lost 4

  kam gati 2 vjet sluaj me fare

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Antarsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Shumica per qejf luajne ...

  Por vetem ata qe luajne lojra me strategji e kan icik ters muhabetin, se te behet mikrob keq fare.
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 7. #27
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-02-2006
  Postime
  75
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Te gjitha nga pak , por me shume se clodhem duke luajtur dhe heq merzine apo stresin ku ta di un

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e COCA
  Antarsuar
  26-10-2006
  Vendndodhja
  [ITALI] vendlindja [LUSHNJA]
  Mosha
  33
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Per te kaluar kohen po dhe ne qoftse sduam ne koha kalon vet HAAAAAAAAAAAAAA

 9. #29
  your "wrost" nightmare Maska e Militik
  Antarsuar
  19-01-2007
  Postime
  246
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Qe te mos e pranoj qe nuk kam asgje me te mire se te flej gjume...

 10. #30
  BoXeR Maska e Noizy
  Antarsuar
  06-11-2006
  Postime
  688
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Un luaj shume rralle por kur luaj luaj sepse skam cfar bej ose sepse i bej qefin vellait te vogel.
  What Goes Around, Comes Around

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Antarsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Un luaj , per te kaluar kohen , per kuriozitet , per argetim , dhe qe ta mbaroj lojen deri ne fund!
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 12. #32
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-07-2007
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  me she shumti per zbavitje edhe argetim edhe per ta kaluar kohen e lir

 13. #33
  i regjistruar Maska e Morning star
  Antarsuar
  10-07-2007
  Postime
  997
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Per te shtuar reflekset.

  p.sh ne Cs perdoren 8 gishta, edhe mendja eshte e fokusuar ne loje, edhe gabimi me i vogel te vdes, aty zhvillohen shume reflekset.. Lojrat me shume jan per te shtuar edhe inteligjencen, cdo loje ka kurthet e veta.

 14. #34
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Thjeshte per te kaluar kohen dhe per argetim, por ka edhe loja qe te nxisin vete qe ti mbarosh jane loja terheqese shum te mira..

 15. #35
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2007
  Vendndodhja
  Prishtin
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  me hi n'tripa

 16. #36
  Perjashtuar
  Antarsuar
  07-10-2007
  Vendndodhja
  ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
  Postime
  794
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  lojrat qe frekuentoj ne internet,jane me shume puzzle dhe lojrat me pyetje.psh trivial pursuit.argetohem,por edhe ve ne levizje mendjen.

 17. #37
  klesta Maska e klesta16
  Antarsuar
  30-07-2007
  Vendndodhja
  tiran
  Postime
  14
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ka sh arsye pse njrizt luaj te tilla jan
  1. te kalojn kohen e punes
  2.te kaloj kohen e lire
  3.te mos mesojn( ky eshte rasti im kuptohet qe e du sh shkollen)
  4.te heqin mendjen nga rrutina perditshme
  5.per tu argtuar

 18. #38
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Antarsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  C'do jave me duhet te mbush kuotat, 13 njerez te vdekur. A ne loje a ne te vertete varet si ta kem me mire. Te kthesh celesin e Playstation-it ne pergjithesi te jep rezultate ne vend por ju e dini, ndonjehere s'ka drita...
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 19. #39
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  33
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 10 postime
  une nuk luaj hic nuk kam kohe se pune e shpi dhe forum hahahahahahahahahaha
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 20. #40
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Antarsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga Tironcja_BLN Lexo Postimin
  une nuk luaj hic nuk kam kohe se pune e shpi dhe forum hahahahahahahahahaha
  kshu si e ke nis ti mi ke per te vdek nga noia!!pun e shpi..po mere mi burrin dhe kape prej flokesh te ncjerri te marresh pak ajer..

  un luj sa per tu vra
  mos luj se sta quj

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Koalicioni qeveritar BDI-VMRO afr fundit!
  Nga RaPSouL n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 28-12-2008, 11:53
 2. Arkivi i gazets elektronike sportive: "FUTBOLLI"
  Nga no name n forumin Futbolli
  Prgjigje: 3100
  Postimi i Fundit: 06-09-2007, 05:28
 3. Villarreal kualifikohet!
  Nga inter_forever n forumin Futbolli
  Prgjigje: 148
  Postimi i Fundit: 05-04-2006, 17:41
 4. Pse jetojme?
  Nga Failed Rapper n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 110
  Postimi i Fundit: 05-07-2003, 19:26
 5. Gabova...
  Nga xhulia n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 56
  Postimi i Fundit: 13-05-2003, 12:05

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •