Close
Faqja 16 prej 16 FillimFillim ... 6141516
Duke shfaqur rezultatin 301 deri 308 prej 308
 1. #301
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Help

  Me duhet nje ndihme per antivirus. kur doja te instaloja nje antivirus (Avira 9.0.478) mu blokua Pc, dhe antivirusi nuk u instalua, i bera restart por tani sa her qe fus ndonje pendisk shikoj nje file (winlog) te cilin ma kap usb security dhe autorun.
  Ju lutem me ndihmoni pasi me eshte ngadalsuar pc.
  Avasti 4.8 nuk me gjen viruse, dhe maluerbyte. Ju lutem me ndihmoni qoft edhe me ndonje antivirus te sakt qe te gjej karar se spo punoj dot... PLEASE...

 2. #302
  i/e regjistruar Maska e Mexhi
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Aty ku bukės i thonė bukė, e ujit - ujė
  Postime
  843
  Faleminderit
  2
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga angelo_dr Lexo Postimin
  Me duhet nje ndihme per antivirus. kur doja te instaloja nje antivirus (Avira 9.0.478) mu blokua Pc, dhe antivirusi nuk u instalua, i bera restart por tani sa her qe fus ndonje pendisk shikoj nje file (winlog) te cilin ma kap usb security dhe autorun.
  Ju lutem me ndihmoni pasi me eshte ngadalsuar pc.
  Avasti 4.8 nuk me gjen viruse, dhe maluerbyte. Ju lutem me ndihmoni qoft edhe me ndonje antivirus te sakt qe te gjej karar se spo punoj dot... PLEASE...
  Pershendetje


  Shko ne Start ->Run->msconfig dhe shiko nese winlog eshte aty deaktivizoje me pas kerko ne C: winlog.exe (eshte i fshehur) dhe fshije kete pasi nuk eshte pjes e Windowsit por eshte nje virus.


  "SHQIPĖRIA ėshtė GJAKU im qė nuk falet!"

 3. #303
  Perjashtuar Maska e landi45
  Anėtarėsuar
  10-04-2008
  Postime
  1,776
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  fute ne lavatriqe e laje me 90 grade do e kesh te ri fare

 4. #304
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-02-2016
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Spyware

  Nqs ka mundsi ,di ndokush nga ju si hiqen kot reklamat te google chrome ?
  cdo 10 min kudo qe klikoj me del nje reklam ?
  ju faleminderit!!

 5. #305
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,664
  Faleminderit
  35
  91 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Si pastrohet kompjuteri nga reklamat dhe spiunėt

  1.Google shkruaj AdBlock
  vetem kjo i bllokon te gjitha reklamat
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 6. #306
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,720
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Spyware

  Citim Postuar mė parė nga jony128 Lexo Postimin
  Nqs ka mundsi ,di ndokush nga ju si hiqen kot reklamat te google chrome ?
  cdo 10 min kudo qe klikoj me del nje reklam ?
  ju faleminderit!!  LINK PER CHROME:
  http://adf.ly/q0Qj8

  LINK PER INTERNET EXPLORER:
  http://adf.ly/q0Qlf

  LINK PER FIREFOX:
  http://adf.ly/q0Qmb

  LINK PER OPERA:
  http://adf.ly/q0Qo6

 7. #307
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,664
  Faleminderit
  35
  91 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Si pastrohet kompjuteri nga reklamat dhe spiunėt

  How to delete Temporary files automatically l Delete temp ,%temp%, prefetch

  In this video "How to delete Temporary files automatically l Delete temp ,%temp%, prefetch" I show you how you can delete temporary files and prefetch files automatically without manually going to each folders to delete the files which take up memory and hard disk spaces...


 8. #308
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Si pastrohet kompjuteri nga reklamat dhe spiunėt

  A new version of CCleaner (5.44.6575) is available for download.
  Would yuo like to visit yhe website to download it?

  Je 18 vjec
  Po ---> Rrofsh vėlla
  Jo ---> S'pastron dot gjė
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

Faqja 16 prej 16 FillimFillim ... 6141516

Tema tė Ngjashme

 1. Kompjuteri ėshtė ngadalėsuar dukshėm
  Nga Berni nė forumin Pyetni ekspertėt
  Pėrgjigje: 368
  Postimi i Fundit: 01-04-2012, 22:52
 2. Ēfarė ėshtė BIOS dhe si ta pėdor atė?
  Nga isak100 nė forumin Trajnim & leksione
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 01-12-2006, 19:30
 3. Kompjuteri Personal: Ditėlindja e 25-tė
  Nga Davius nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-08-2006, 12:52
 4. Pse ngec kompjuteri? Disa shkaqe...
  Nga benseven11 nė forumin Trajnim & leksione
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-08-2003, 13:10

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •