Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 33 prej 33
 1. #21
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  WoW Truri im sikur u kthye ne tru digital. Oj presore i thash mu mbuhet me shku se kam nje dite te madhe sot, me pret norja qe te shkoj ta marr. Ajo uli ato syzet dhe filloi epo ti ke provim, nga provimi im nuk iken dote njeri se ka perjashtim direkt. lol
  (Mua me zinte gjaku si zjen uji gjelles kjo derr verr) O presore i thash une (i shkela syrin) shifemi simestrin tjeter (Ajo ngeli e shtangur) Shnet Cuna Muahh goca (puthje me dore) dhe lirohuni icik i thash . Tak ne dere une presorja Drilonnn do te marr mamin ne tel. Jo mamin merr ti i thash une po sille drejtorin ketu.
  Ok prit ta sjell ma beri mua . Presore e di ti qe do kisha qef ta sillje po mua po me zjen gjaku. Ika e takova noren time. Vajtem ne Restorant i dhash dhuraten "ohh ce doja ma beri mua"
  Une "Ncncnc shi si ben sikur se do" Vazhdimi ne Shpin e asaj se qellova me fat sepse plakun e kishte oficer dhe ishte me sherbim kurse plaka kishte ik ne Korce tek ca relativ. Kjo vetem me motren e madhe lol motra kushedi nga ishte me ndonje benz tek liqeni.
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 2. #22
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Ate nate vone vajta ne shpi dhe plaka pa hyr mire ne hyrjen e pallatit filloi gerr verr. O plake e di si o puna rri se me kan perjashtu, e di e di tha hec se yt ate ka ardh i nevrikos dhe ta rregullon ai ty. (ketu me iku truri) Filloi plaku pizevek,imoral, ti kshu ti ashtu ne te cojme ne shkoll ti ke lene provimin.

  Po mire e bab ti se di per ca e lash une e di ti?
  Jo tha ky
  Se vajta takova nje shoqe qe i kisha premtu dhe ti e di qe premtimet duhen mbajt.
  Plaka nga ana tjeter, pse mer leret shkolla per goca. Goca aty eshte iken kjo vjen tjetera. U be byfa jote per goce ti akoma ske heq culet.
  Plaku o gruje harrove ti sa te kam ardh verdall une ty eee? Lene cunin se o i ri le te bej qef.Mire mire se boj vet muabet me cunin une. Me mori me nje ane dhe ma beri cuna he si tu duk ? qef ee? Une nuk u pergjia gjasmes si i turpshem.
  Punen e shkolles e rregulloj une neser po her tjeter bo planet dhe mos i harro.

  Kshuqe ti Smokkie po pate ndonje fatbardh qe te pret anej shko rregulloje se dhe asaj i duket sikur e do me gjithmen lol
  Hero i asaj je ti pastaj!
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 3. #23
  LIV
  Anėtarėsuar
  26-07-2002
  Postime
  490
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  opopoopoo gjith stres provimi! Mos pyesni me mire, lol!

 4. #24
  Dark Angel Maska e smokkie
  Anėtarėsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime nė 26 postime
  Po plakun rektor e kishe ti pyeslotin? se po me perjashtuan mua, nuk ka burr nene ti mbushe mendjen profave te me pranojne.
  nejse, si prralle kjo historia jote, por ta dish se mamaja kishte te drejte, femra ka plot, provimin se ke me, pastaj, do te kuptonte e dashura, jam i sigurte, sepse kishe arsye te forte, por thuaj te hante kurrizi ty, e dije qe ishte vetem ne shtepi, mos me thuaj mu prralla, ti mezi po prisje ta gjeje vetem ne shtepi ate

  dashuriēka te mbara
  Cdo gje eshte relative...

 5. #25
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  lol somkkie plaku im ka qen me shoqeri te zgjeruar ne kohen e vet prandaj beja ashtu une se e dija jo se lash shkollen per te dashuren se nuk me prishesh gjiza fare per ate...ajo jo ate dite ...dite tjeter do e hante patllixhanin! lol

  Shnete e pare
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 6. #26
  Crazy-Albanian Maska e Tony Montana
  Anėtarėsuar
  25-06-2002
  Vendndodhja
  Londer,UK
  Postime
  397
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  apapapaapap na mbyte me perralla ti ne
  turp!!!
  Valentinin sdi gje ku do e kaloje por mendoj te shtepia e ndonjeres kismet zotit!!!Nqs na behet mbara shkoj nqs sbehet ngelem ne shtepi si ditet e tjera!!!
  Po kismet zotit jemi gjalle apo sjemi!!!
  "MAKE WAY FOR THE BAD GUY"

 7. #27
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  o lale me rufsh kete te majtin!
  Kapish ?
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 8. #28
  Crazy-Albanian Maska e Tony Montana
  Anėtarėsuar
  25-06-2002
  Vendndodhja
  Londer,UK
  Postime
  397
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Ore figure po pse aq keq paske ngel per te me folur me mua ne ate menure?
  Te hengert mortja je rot-trapozu ti grup!
  "MAKE WAY FOR THE BAD GUY"

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e Ana_uk
  Anėtarėsuar
  23-07-2003
  Vendndodhja
  London-aty ku behet qejfi
  Mosha
  35
  Postime
  23
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  14 shkurti eshte dite e shtune,,,per ata qe kane provim genjyet...nuk kam degjuar kurre ne histori te pakten ne londer qe te kete provim te shtunave por nejse genjeshter pa déme...

  persa i perket shen valentinit une ka mundesi te jem ne pune edhe i dashuri eshte ne pune....une nga ora 8 e mengjesit deri ne 8 te mbremjes,,,ai nga 6 e mengjesit deri ne 12 te nates punon dy pune ai te shtunave keshtu qe ndoshta sbejme asgje,,,

  nese atij i bie ndermend dhe me sa shikoj une ai e ka nder mend te bej dicka por po e mban sekret,,,nuk di ku do me coje....jam shume e merzitur se dhe vitin tjeter ai ishte shume i semure dhe nuk e takova fare....

  nejse URIME te gjitheve dhe ato qe skane te dashura ,,,jam e sigurte qe mos kete vit vitin tjeter do e gjeni...disa djem jane dhe hiliqare, sduan te prishin para per dhurata dhe ndahen nga te dashurat e tyre dhe sa te kaloje sen valentini pajtohen prape,,,te pakten keshtu njoh disa...

  ps. GEZUAR dhe bajramin sot,,,per ata qe e festojne...
  Mendohet qe bota eshte krijuar nga Zoti,,,,po ZOTIN kush e krijoi???

 10. #30
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Po ku je moj Anushe ? Ke humbur fare...

  Shume keq qe ai i dashuri jot qenka ne pune ate dite.
  Te isha si ai e kisha lene punen ate dite dhe kisha mare te dashuren ta coja diku gjithsesi ishalla ka ndonje gje te bukur ne mendje ai dhe e ka ruajtur per minutat e fundit!

  Driloni..
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 11. #31
  Dark Angel Maska e smokkie
  Anėtarėsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime nė 26 postime
  Ana, nuk genjej, jo me te vertete kam provim, nuk eshte azgje e re, kam shoke qe kane edhe te djelen, nuk e di ne uk, por ktej ne rumani, ne periudhen e sezonit, kemi edhe te shtunave edhe te djelave provime.

  se dola nga tema, shen valentini ketej, shen valentini andej...

  gjith te mirat
  Cdo gje eshte relative...

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e BERATASE
  Anėtarėsuar
  19-12-2003
  Vendndodhja
  e di vete se ku jame
  Mosha
  35
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Smokkie ene ketu ti mer ?
  she she smbahesh fare je bere i pakapshem dhe kur kalon mezi e thua nje " he ca beni?"
  e mer e ke ndryshu shume si pasoje e kujt valle?
  Sa per san valentinin une per vete kame do e kaloj me kalamajt e jetimores nder ta dhe s........
  nejse nejse ika tani smokkie ti e di se me ke behet fjale apo jo ?
  hajde paim acum
  La leggenda del fiume Osum


  Le due vette dei monti Tomorri e Shpirag erano fratelli rivali innamorati della stessa fanciulla. La passione risultņ fatale a entrambi: si affrontarono in duello e caddero in campo. Le lacrime della ragazza diedero origine alle acque del fiume le cui rive sono collegate da un caratteristico ponte.

 13. #33
  Dark Angel Maska e smokkie
  Anėtarėsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime nė 26 postime
  europe, europe
  Cdo gje eshte relative...

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Ku do ti kaloni pushimet e veres?
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 208
  Postimi i Fundit: 14-08-2014, 13:41
 2. Ku do ti kaloni pushimet kete vit
  Nga WALCHIRIA nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 24-01-2007, 06:01
 3. Si ja kaloni kohen e lirė????!!!
  Nga invisible girl nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 22-03-2006, 11:18
 4. Kaloni kohen e "lire" ...
  Nga AuGuSt_ nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 17-10-2004, 23:14
 5. Si do e kaloni sezonin e veres?
  Nga bursa33 nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 27-07-2002, 13:31

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •