Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 22 prej 22
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-08-2019
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Lexoni rregulloren para se tė prezantoheni

  Pershendetje! Jam Ardeua. Jam 18 vjec dhe jetoj ne kamez. Me pelqen piktura dhe jam shum e apasionuar pas saj. Merem me portrete dhe jam nje dizenjuese e mir.
  Faleminderit
  Me respekt

 2. #22
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,220
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Lexoni rregulloren para se tė prezantoheni

  Pershendetje dhe miresevjen ne forum.
  Silence is golden.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Lexoni Biblėn on-line nė gjuhėn shqipe.
  Nga Albo nė forumin Komuniteti protestant
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 30-11-2012, 04:42
 2. Lexoni > Sekretet e Ahmet Zogut
  Nga Humdinger nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 25-10-2006, 12:12
 3. Po nuk patet veshur rrip mos e lexoni.
  Nga INDRITI nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 22-02-2004, 13:08

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •