Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 27 prej 27
 1. #21
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-08-2019
  Postime
  3

  Pr: Lexoni rregulloren para se t prezantoheni

  Pershendetje! Jam Ardeua. Jam 18 vjec dhe jetoj ne kamez. Me pelqen piktura dhe jam shum e apasionuar pas saj. Merem me portrete dhe jam nje dizenjuese e mir.
  Faleminderit
  Me respekt

 2. #22
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,776
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Lexoni rregulloren para se t prezantoheni

  Pershendetje dhe miresevjen ne forum.

 3. #23

  Pr: Lexoni rregulloren para se t prezantoheni

  - Cili sht emri i tij?
  Julia Gomez
  - Sa vje je
  27
  - Ku jeton?
  Spanj
  - Ku keni lindur?
  Franc
  - Statusi juaj shoqror, beqar, i martuar, i divorcuar, me fmij?
  Martuar me fmij
  - schoolfar shkolle po bn apo ke mbaruar?
  Kam mbaruar
  - Cili sht profesioni juaj?
  gazetar
  - hfar hobi dhe interesi keni?
  Filma dhe seriale

 4. #24

  Pr: Lexoni rregulloren para se t prezantoheni

  Njatjeta te gjitheve!
  Jam dakord me rregulloren e percaktuar nga Stafi dhe desha te behem pjese e familjes suaj te madhe!

 5. #25
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,776
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Lexoni rregulloren para se t prezantoheni

  Miresevjen ne forum!

 6. #26

  Pr: Lexoni rregulloren para se t prezantoheni

  Pershendetje.
  Une jam nje youtuber shqiptar dhe kerkoj mbeshtetjen e te gjith shqiptareve kudo qe jane duke vizituar kanalin tim te youtub-it.
  Ju lutem abonohuni ne kanalin tim te youtube-it per me shume muzike relaksuese dhe electro.
  ju faleminderit dhe zoti ju bekoft.
  https://www.youtube.com/channel/UCyf...confirmation=1

 7. #27
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,776
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Lexoni rregulloren para se t prezantoheni

  Pershendetje dhe miresevjen. Ka nje kadegori ekzaktesisht per pjesen e muzikes ku mund ti publikosh ne forum muziken tende, https://www.forumishqiptar.com/forum...-bot%C3%ABrore

  Gjithe te mirat,

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Lexoni Bibln on-line n gjuhn shqipe.
  Nga Albo n forumin Komuniteti protestant
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 30-11-2012, 05:42
 2. Lexoni > Sekretet e Ahmet Zogut
  Nga Humdinger n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 25-10-2006, 12:12
 3. Po nuk patet veshur rrip mos e lexoni.
  Nga INDRITI n forumin Humor shqiptar
  Prgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 22-02-2004, 14:08

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •