Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 38 prej 38
 1. #21
  BLACK_KNIGHT
  i/e ftuar
  Do ishte nje gje e bukur sikur te takoheshim te gjithe forumistet qe ndodhen ketu ne athine por amfivalo sepse nuk merr mundimin asnjeri nga ne qe te organizoje takimin .

 2. #22
  my prince arrived Maska e joanna
  Antarsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  35
  Postime
  300
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Postuar m par nga BLACK_KNIGHT
  Do ishte nje gje e bukur sikur te takoheshim te gjithe forumistet qe ndodhen ketu ne athine por amfivalo sepse nuk merr mundimin asnjeri nga ne qe te organizoje takimin .
  tani kete na e the per te na vene ne seder?
  po ja jep ndonje mendim ti dhe e bisedojme.une per veten time nuk kam tani ne kete moment ndonje ide te vecante, por jam e hapur te bisedoj e te diskutoj propozimet e takimit te forumistave ne athine
  _Mos thuaj <<te dua>> pa e ndjere se kur ta ndjesh cfare do thuash?
  -jeta eshte nje rrote qe gjithmone rrotullohet e i sjell gjerat sic duhen per te mbajtur ekuiliber.prandaj kujdes!!!
  E JETO C'DO CAST TE JETES SE NUK KTHEHEN PRAPA. ;) :P

 3. #23
  my prince arrived Maska e joanna
  Antarsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  35
  Postime
  300
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Re: Shqiptaret e Athines

  Postuar m par nga Drilona
  Doni te takohemi?Te mblidhemi te gjithe shqiptaret e forumit qe jetojme ne Athine.

  E-maili im eshte Drilona@mail.gr

  Lini e-mailin tuaj ketu
  hej, Drilona, kete mailin per tu tallur e ke lene?

  nuk ka njeri me kete id dhe te lutem shikoje prape e po te duash me te vertete te ndikosh ne kete takim mos humb keshtu!!!

  bye & have fun
  _Mos thuaj <<te dua>> pa e ndjere se kur ta ndjesh cfare do thuash?
  -jeta eshte nje rrote qe gjithmone rrotullohet e i sjell gjerat sic duhen per te mbajtur ekuiliber.prandaj kujdes!!!
  E JETO C'DO CAST TE JETES SE NUK KTHEHEN PRAPA. ;) :P

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e jonidapasho
  Antarsuar
  09-08-2002
  Vendndodhja
  selanik
  Mosha
  41
  Postime
  488
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  he more "athinas" u takuat apo talleshit me ne ?

 5. #25
  Shife icik ket..timin Maska e miko
  Antarsuar
  05-04-2003
  Vendndodhja
  N botn e udirave
  Postime
  755
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Kot fare

  Mesa shoh une vetem fjale thoni ju se sic duket mbas ores 10 nuk ju le mami te dilni nga shtepia ,po nejse une them te hedh nje propozim tjeter me kuptimplote:
  TE MBLIDHEMI TE GJITHE SHQIPTARET E FORUMIT QE DO TE JENE PER VERE NE GREQI <SIGURISHT ATA QE MUNDEN SE NQS NUK MUNDEN PER ARSYE PUNE ETJ NUK ESHTE ASGJE E KEQE,KUPTOHET SI ESHTE GREQIA>TE MBLIDHEMI TE PAKTEN TE SHKOJME SA E SA NEPER STADIUMET GREKE OSE ME MIRE THENE NE CDO VEND KU DO TE PERFAQESOHET SHQIPERIA TE BEJME TE NDJESHME PRANINE TONE POR SIDOMOS DUHET ME DOMOSDO TE SHKOJME<STI SPITI TON APSI BARON>PER TE NA SHIKUAR DHE ATA "MIQTE,,TANE SE SHQIPERIA ESHTE GJALLE AKOMA.NQS KA NDONJE QE NUK VJEN NGA FRIKA NO PROBLEM SE NUK KEQKUPTOHEMI SE KSHUE KA KJO PUNE KOKEN UL QE TE MBAROSH PUNE NE ATE VEND TE MALLKUAR.
  HE PRA CFARE THONI?
  POR TA DINI QE NQS I PERGJIGJENI KESAJ PYETJE POZITIVISHT DUHET DHE TA MBANI FJALEN JO PASTAJ JO KSHU PO ASHTU SE I KENI SI ZAKON JUVE
  NQS PO TE CAKTOJME MBLEDHEN TONE NE NDONJE VEND DHE ME PAS SHOHIME BEJME PER ME TEJ.
  SHIKONI SE MOS DEL NDONJE NGA JU FUKS I VOGEL I ASFALIES SE JUA HOQA VESHIN
  .........................

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e jonidapasho
  Antarsuar
  09-08-2002
  Vendndodhja
  selanik
  Mosha
  41
  Postime
  488
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  s'po i vika njeriut zeri. Si vajti puna u takuat apo jo ?

 7. #27
  Fierak Ne Gjak Maska e rolua
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Toronto - Canada
  Mosha
  35
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  takimi eshte lene per te premten 16/4 ne platia kanigos ne oren 19:00
  mjaft me ato shkrime koti qe po dergoni se na lodhet duke klikuar me poshte e me poshte per te gjetur njep oste te sakt!!!!!!!!


  nuk po tallem!
  celulari im eshte 6976363615
  kush do te dergoj mess saper neser mire!


  ciao
  Fieri eshte qyteti endrrave te mia
  Fieri qyteti ku kaloj femirija
  Fieri qyteti ku jam ritur me mundime
  Fieri qyteti ku kam folur gjuhen time
  Fieri qyteti ku kam thurrur endrren time

  ......................^_R_o_L_u_A_^

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e jonidapasho
  Antarsuar
  09-08-2002
  Vendndodhja
  selanik
  Mosha
  41
  Postime
  488
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Javash Ore Rolo Se Na Trembe Fare !!
  C;na Flet Me Kaq Inat ?

 9. #29
  Fierak Ne Gjak Maska e rolua
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Toronto - Canada
  Mosha
  35
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  jo e ke gabim se nuk po flas fare me nerva!
  jam shume i qete duke digjuar edhe XARIS ALEXIOU!:P
  po me te vertete eshte shume e lodhcme qe te shikoshe poste koti te shkruajtura ja sipuna kti postit tim!
  Fieri eshte qyteti endrrave te mia
  Fieri qyteti ku kaloj femirija
  Fieri qyteti ku jam ritur me mundime
  Fieri qyteti ku kam folur gjuhen time
  Fieri qyteti ku kam thurrur endrren time

  ......................^_R_o_L_u_A_^

 10. #30
  my prince arrived Maska e joanna
  Antarsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  35
  Postime
  300
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga jonidapasho
  s'po i vika njeriut zeri. Si vajti puna u takuat apo jo ?
  je kurioze te mesosh perfundimet e?

  si perfundim shumica e atyre qe theshin qe do vinin dolen genjeshtare e nuk u duken fare, por megjithate dolem - te pakten une me theodora*-n - me disa miq nga chati e kaluam shume bukur.

  te shikojme c'do nxirrni mbane te premte ju!!!

  have fun
  _Mos thuaj <<te dua>> pa e ndjere se kur ta ndjesh cfare do thuash?
  -jeta eshte nje rrote qe gjithmone rrotullohet e i sjell gjerat sic duhen per te mbajtur ekuiliber.prandaj kujdes!!!
  E JETO C'DO CAST TE JETES SE NUK KTHEHEN PRAPA. ;) :P

 11. #31
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-01-2004
  Vendndodhja
  Athine
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Unhappy Please come

  Joanna,po ti nuk do vish?

 12. #32
  my prince arrived Maska e joanna
  Antarsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  35
  Postime
  300
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Cool

  Citim Postuar m par nga Drilona
  Joanna,po ti nuk do vish?
  me gjithe qejf
  po mos behet si rradhen e pare...
  _Mos thuaj <<te dua>> pa e ndjere se kur ta ndjesh cfare do thuash?
  -jeta eshte nje rrote qe gjithmone rrotullohet e i sjell gjerat sic duhen per te mbajtur ekuiliber.prandaj kujdes!!!
  E JETO C'DO CAST TE JETES SE NUK KTHEHEN PRAPA. ;) :P

 13. #33
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-01-2004
  Vendndodhja
  Athine
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Smile Great!

  Me verte do vish? Po te vish dhe ti do jemi te pakten 5-6 veta.Nuk eshte keq,e?Une kisha frike se do isha e vetmja vajze.Theodhora ku eshte?I kam derguar mesazh privat po nuk kam marre pergjigje.

 14. #34
  Fierak Ne Gjak Maska e rolua
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Toronto - Canada
  Mosha
  35
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  do perpiqem te marre edhe kacakun me te dashuren e tije kshu qe do behemi shume:P
  pra neser ne oren 7?
  po sikur te vi ne 7 e 15 behet gje?
  Fieri eshte qyteti endrrave te mia
  Fieri qyteti ku kaloj femirija
  Fieri qyteti ku jam ritur me mundime
  Fieri qyteti ku kam folur gjuhen time
  Fieri qyteti ku kam thurrur endrren time

  ......................^_R_o_L_u_A_^

 15. #35
  my prince arrived Maska e joanna
  Antarsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  35
  Postime
  300
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga rolua
  do perpiqem te marre edhe kacakun me te dashuren e tije kshu qe do behemi shume:P
  pra neser ne oren 7?
  po sikur te vi ne 7 e 15 behet gje?
  asgje fare
  atje do na gjesh
  _Mos thuaj <<te dua>> pa e ndjere se kur ta ndjesh cfare do thuash?
  -jeta eshte nje rrote qe gjithmone rrotullohet e i sjell gjerat sic duhen per te mbajtur ekuiliber.prandaj kujdes!!!
  E JETO C'DO CAST TE JETES SE NUK KTHEHEN PRAPA. ;) :P

 16. #36
  Fierak Ne Gjak Maska e rolua
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Toronto - Canada
  Mosha
  35
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime

  ok

  ne regull!
  athere po ju le nje numer celulari tim qe te me thoni ku do qendroni qe tju vi edhe une!


  6976363615 roeli!

  sma ha mendja ta shikojne shume numrin e celularit:PPPPP


  une ti dhe 12 mije anetare:PPP
  Fieri eshte qyteti endrrave te mia
  Fieri qyteti ku kaloj femirija
  Fieri qyteti ku jam ritur me mundime
  Fieri qyteti ku kam folur gjuhen time
  Fieri qyteti ku kam thurrur endrren time

  ......................^_R_o_L_u_A_^

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e tani_26
  Antarsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  Ne vendin e shqiponjave ku tani ka vetem korba!
  Postime
  1,113
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 7 postime
  He more dolet perfundimisht ju? Si pak veshtire ti besh bashke shqiptaret pasi secili vepron ne koke te vet dhe si veshtire te bjere ne ujdi me te tjeret), dobesia e rraces duket), nejse une personalisht me gjithe qejf do te vija por per shkak se per pushimet e Pashkes isha pak dite ne Krete dhe me vone ne Itali pati nje mos-interesim nga ana ime...Nese dolet shpresoj tia keni kaluar mire...byee

 18. #38
  my prince arrived Maska e joanna
  Antarsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  35
  Postime
  300
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  dolem e ja kaluam mire
  mbase ta leme per behar te dalim prape

  have fun
  _Mos thuaj <<te dua>> pa e ndjere se kur ta ndjesh cfare do thuash?
  -jeta eshte nje rrote qe gjithmone rrotullohet e i sjell gjerat sic duhen per te mbajtur ekuiliber.prandaj kujdes!!!
  E JETO C'DO CAST TE JETES SE NUK KTHEHEN PRAPA. ;) :P

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Shqiptart s`kan pse t druajn nga etno-identiteti i tyre
  Nga naqeta n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-04-2009, 12:47
 2. Debimi dhe gjenocidi serb ndaj shqiptarve ne sanxhakun e Nishit
  Nga bela70 n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-03-2009, 12:35
 3. All-llahu ka thn
  Nga Sabriu n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-01-2007, 06:25
 4. Rexhep Qosja: T vrtetat e vonuara
  Nga ARIANI_TB n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 19-09-2006, 20:51
 5. A e duan shqiptart bashkimin kombtar?
  Nga Sabriu n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 05-05-2006, 11:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •