Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 21
 1. #1

  OK shpejt e shpejt edhe une !

  Te them te drejten u be kohe qe jam anetar i ketij forumi dhe ishte hera e pare qe i hodha nje sy te gjitha seksioneve te tij. Keshtu qe pashe qe ketu u dashka edhe te prezantohesh, gje qe vendosa ta bej shpejt e shpejt.
  Une ja F-Intruder
  25
  M
  Hobbies: Informatike, Avionet, Shah
  I interesuar ne informatike dhe Comp.
  Forumi eshte nje vend me te vertete ku mund te mesosh dhe te ndihmohesh.
  Pune e shkelqyer dhe ju uroj suksese te gjitheve.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 2. #2
  http://www.ganoweb.com Maska e Shpirt Njeriu
  Antarsuar
  30-09-2002
  Vendndodhja
  Ne toke sepse ne HENE per fat te keq nuk arrita dot
  Postime
  1,869
  Mire se erdhe!!

 3. #3
  http://www.tropoja.org
  Antarsuar
  30-10-2002
  Vendndodhja
  England[SE]
  Mosha
  35
  Postime
  390
  mire se erdhe

  O Azem shqipe malsie,
  Per ty loti na ka hije.

 4. #4
  ...........
  Antarsuar
  24-12-2002
  Vendndodhja
  home
  Postime
  679
  Hey cool prezantim same goes tek foto
  Mir se erdhe dhe kalofsh bukur
  What we do does not define who we are. What defines who we are, is how we rise when we fall!!

 5. #5
  Faleminderit dhe mbaresi te gjitheve. Mirudegjofshim ne forum.

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,808
  Mire se u prezantove!!

  photo e bukur (ne qofte se eshte e jotja)

 7. #7
  Haahhhahaahha perse femrat duhet te jene gjithmone ato qe vene ne diskutim vertetesine e meshkujve. Si te duash nuk eshte e imja atehere....
  Sidoqofte, nuk jam ketu per tu pelqyer apo per te pelqyer...
  Nuk me pelqen (e urrej) chati dhe nuk kerkoj shoqe virtuale
  Kam nje te dashur te vertete te cilen e dua me shume se vetja dhe sapo kam vene unazat...LoL Keshtu qe pak peshe ngre jam apo s'jam ai i fotos ... apo jo ?

 8. #8
  Perjashtuar Maska e HANNIBAL2003
  Antarsuar
  27-01-2003
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  39
  Postime
  407
  mire se erdhe intruder
  ja kalofsh sa me mire ne forum
  te uroj shnet e pare

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e BERATASE
  Antarsuar
  19-12-2003
  Vendndodhja
  e di vete se ku jame
  Mosha
  36
  Postime
  78
  MIRESENAGJETE !
  si e kishe bere kete prezantimin sikur po kerkoje NUSE:PPPPPP aman aman mire bre dhe ti qe bere prezantim po he
  hajde dhe per ty pacim
  La leggenda del fiume Osum


  Le due vette dei monti Tomorri e Shpirag erano fratelli rivali innamorati della stessa fanciulla. La passione risult fatale a entrambi: si affrontarono in duello e caddero in campo. Le lacrime della ragazza diedero origine alle acque del fiume le cui rive sono collegate da un caratteristico ponte.

 10. #10
  Faleminderit Hannibal .... Faleminderit Beratase.
  Ju Uroj te gjitheve gezuar festat Dhe nje gjel te madh per viti te ri. LoL.
  C ya

 11. #11
  Catch me if u can c me!!! Maska e invisible girl
  Antarsuar
  10-09-2003
  Vendndodhja
  A very invisible place!!
  Postime
  406
  Mire se erdhe ne forumin tone e ke me ja kalu shum mire(noshta me disa jo shum mire)
  HAVE A GREAT TIME!!
  If u r successful,u will win some false friends and some true enemies; Succeed anyway.

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,808
  Postuar m par nga Force-Intruder
  Haahhhahaahha perse femrat duhet te jene gjithmone ato qe vene ne diskutim vertetesine e meshkujve. Si te duash nuk eshte e imja atehere....
  Sidoqofte, nuk jam ketu per tu pelqyer apo per te pelqyer...
  Nuk me pelqen (e urrej) chati dhe nuk kerkoj shoqe virtuale
  Kam nje te dashur te vertete te cilen e dua me shume se vetja dhe sapo kam vene unazat...LoL Keshtu qe pak peshe ngre jam apo s'jam ai i fotos ... apo jo ?


  Me duket se eshte normale mos ta di une a eshte e jotja apo jo ajo photo nga momenti qe ti vet nuk e ke bere te qart....ku ta di une qe ti ate pic. nuk e ke nxjer aty per te na treguar avionin???
  Tani je apo sje ti ai i photos jo ngre pak peshe por per mua nuk ngre fare sepse thjesht sme intereson...une thjesht nje mire se u prezantove te thash dhe bera nje koment (pozitiv) per photon... dhe ti nevend te thuash thnx, na shkruajte "roman" duke folur per gjera komplet jasht teme.

  Anyway take care.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Mireseerdhe midis nesh !Uroj ta kalosh sa me mire .
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 14. #14
  LoL ..me sa duket je mesuar te te bejne gjithmone lajka apo te te vine rrotull FierAlda eee??? ...nejse harroi romanet e mia dhe pyetjet e tua per avionin tim (LLLLooooLLLL!!!) dhe gezuar vitin e ri te gjitheve edhe nje here....

 15. #15
  pa emer Maska e Shkoder_Gurl
  Antarsuar
  29-01-2003
  Vendndodhja
  ne boten time
  Postime
  398
  mire se erdhe
  ja kalofsh bukur ketu
  ne qefin tim

 16. #16
  Super Girl Maska e dionea
  Antarsuar
  21-11-2003
  Vendndodhja
  In my place
  Mosha
  38
  Postime
  251
  Mire se erdhe!
  I can love
  But I need his heart
  I am strong even on my own
  But from him I never want to part
  He's been there since the very start
  My angel Gabriel

 17. #17
  BeAuTiFuL Maska e roza
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  londer
  Postime
  263
  Mirese erdhe F-Intruder ( se nuk na the as emrin lal ) !
  Prezantimi ishte nice dhe fotoja gjithashtu. Te uroj Gezuar Vitin e Ri dhe fat ne jet!
  P.S. E ke ala unazen lal???

 18. #18
  BeAuTiFuL Maska e roza
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  londer
  Postime
  263
  Anyway ke nji vote prej meje lal !!!

 19. #19
  Fierak Ne Gjak Maska e rolua
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Toronto - Canada
  Mosha
  36
  Postime
  630
  mire se u prezantove pra ne forumin shqiptar!shpresoj te vazhdosh te gjendesh ketu midis nesh!


  :P


  """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" """""""""""""""""roeli"""""""""""""""""""""""""""" """"""""""""""""""""""""""""
  Fieri eshte qyteti endrrave te mia
  Fieri qyteti ku kaloj femirija
  Fieri qyteti ku jam ritur me mundime
  Fieri qyteti ku kam folur gjuhen time
  Fieri qyteti ku kam thurrur endrren time

  ......................^_R_o_L_u_A_^

 20. #20
  ~s ..Mmmm Mmmm Gd Maska e PaMeLaA
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  In My Skin!
  Mosha
  36
  Postime
  189
  mir se erdhe
  ja kalofsh sa me mire ketu
  P.S. love the pic!!!!
  ~*(K)(L) wt t gl (F)(K)*~?

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Thjesht e shpejt - gatuani pr veten tuaj...
  Nga kundraRRYMES n forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Prgjigje: 174
  Postimi i Fundit: 19-10-2010, 13:04
 2. Prplasja e galaktikave, m shpejt sesa mendohej
  Nga iliria e para n forumin Shkenca dhe jeta
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-01-2009, 18:21
 3. Klosi: Levizjet e qeverisë, shumë shpejt revoltë popullore
  Nga Brari n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-10-2005, 13:24
 4. Shpejt do vdes
  Nga kulla n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 23-09-2004, 12:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •