Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 18
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-12-2003
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  39
  Postime
  7

  pershendetje

  Pershendetje te gjitheve.Doja te prezantohesha ne kete forum duke shpresuar qe tja kalojme sa me mire.Une jam nje student qe jetej prej 4vjetesh ne Itali dhe do doja qe te krijoj kontakte me bashke atdhetaret e mi.Ciao bijte e shqipes.20/12/2003.Torino
  Viva L'Albania

 2. #2
  Bagabond Maska e Qefi_Pi_Zajazi
  Anėtarėsuar
  27-09-2003
  Vendndodhja
  NY USA
  Mosha
  43
  Postime
  75
  Me qe jam i pare te uroj mire se ardhje kalofsh sa me bukur ne forum cdo te mire
  Shqiperin e Dua se Jam Shqipetar{} Kercoven e Dua se Jam Kercovar!!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e demons&wizards
  Anėtarėsuar
  18-10-2003
  Vendndodhja
  turqi
  Mosha
  38
  Postime
  11
  mire se erdhe ne forum,shpresoj tia kalosh sa me mire midis nesh)))))))))))))))))
  Everything is Burning,
  Rotn Flesh keep Burning

 4. #4
  Z3Ro_CooL
  Anėtarėsuar
  15-02-2003
  Vendndodhja
  UK
  Mosha
  35
  Postime
  252
  u 2 ce kan kap tgjith me pershendetje
  Never argue with a stupid person. He will only bring you down to his level and beat you with experience.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e FoXYFierAkjA
  Anėtarėsuar
  18-10-2002
  Postime
  95
  HEY MIRE SE ERDHE.....JA KALOFSH SA ME MIRE...

 6. #6
  Brasil Pentacampeņn ! Maska e inter_forever
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Vendndodhja
  itali / modena
  Postime
  5,443
  Mire se na erdhe ! Befsh qef ne forum !
  ciao
  Io non rubo il campionato e in serie B non sono mai stato..C'E SOLO L'InternAcionale !

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Vigjelenti
  Anėtarėsuar
  20-12-2003
  Postime
  21
  mire se ke ardhé
  fiks-fare

 8. #8
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  32
  Postime
  1,770
  mir se na gjete kalofsh mir

 9. #9
  Kurt-Cobain Maska e ComeAsYouAre
  Anėtarėsuar
  20-06-2003
  Vendndodhja
  Play Boy
  Postime
  280
  Mire se erdhe vlla
  Afroi buzet te te shuaj zjarrin.
  Po ti me thua;
  -- Ż marr! A shuhen zjarret me zjarre!?

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-12-2003
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  39
  Postime
  7
  falendreoj qe te gjithe per pershendetjet tuaja.besoj se ketu nuk do ja kaloj edhe aq keq.ciao
  Viva L'Albania

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-12-2003
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  39
  Postime
  7
  falendreoj qe te gjithe per pershendetjet tuaja.besoj se ketu nuk do ja kaloj edhe aq keq.ciao
  Viva L'Albania

 12. #12
  LOVE'S IN DA AIR!! Maska e lushnjare_embel
  Anėtarėsuar
  30-04-2003
  Vendndodhja
  se kam iden
  Mosha
  36
  Postime
  197
  hey mire se erdhe
  ja kalofsh sa me mire
  Only you can make me feel
  And only you can take me there
  And only you can me feel
  And only you can take me there
  Ooh I can't wait to get next to you
  Aww I just can't leave you alone
  Boy you stay inside my mind
  Ain't no denyin' that
  And only you could do them things
  That got me comin' back
  You gotta be the realest thing
  That I have ever felt
  And I'll do what I gotta do
  To keep you to myself cause

 13. #13
  Super Girl Maska e dionea
  Anėtarėsuar
  21-11-2003
  Vendndodhja
  In my place
  Mosha
  38
  Postime
  251
  Mire se erdhe!
  Enjoy your stay!
  I can love
  But I need his heart
  I am strong even on my own
  But from him I never want to part
  He's been there since the very start
  My angel Gabriel

 14. #14
  pa emer Maska e Shkoder_Gurl
  Anėtarėsuar
  29-01-2003
  Vendndodhja
  ne boten time
  Postime
  398
  mire se erdhe
  ja kalofsh bukur ketu
  ne qefin tim

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e ^AngeL^
  Anėtarėsuar
  14-08-2002
  Vendndodhja
  U.k . London
  Mosha
  34
  Postime
  2,169
  mire se erdheeeeeeeeeeee
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Two Heart, Two Minds, In Time, Did Find, One Love, One Aim, Two Paths, The Same

 16. #16
  ("ANDREA" ZEMRA BABIT) Maska e Genti^Itali
  Anėtarėsuar
  19-09-2003
  Vendndodhja
  Itali ''Venezia''
  Mosha
  39
  Postime
  635
  Mire se erdhe!
  Kalofsh mire ktu.
  LINDI EDHE "ANDREA"

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-10-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  12
  pershendetje ,
  mirseerdhe ne forum
  dhe GEZUAR KRISHLINDJET DHE VITIN E RI 2003.
  *Bukuroshja*_Shqiptare_2003*
  **** pershendetje te gjith shqipetaret kudo qe jane neper bote .*****
  iiight piece

 18. #18
  Perjashtuar Maska e HANNIBAL2003
  Anėtarėsuar
  27-01-2003
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  39
  Postime
  407
  mire se erdhe kolo
  ja kalofsh mire ne forumin shqiptar
  shnet e pare DEnisi

Tema tė Ngjashme

 1. Kush mendoni se ka qene politikani i javes?
  Nga toni007 nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-03-2009, 23:03
 2. Kush eshte Politikani i Shekullit Ne Shqiperi?
  Nga AuGuSt_ nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 17-04-2006, 07:25
 3. Politikani dhe ndergjegja
  Nga Dita nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-09-2002, 08:53
 4. Yes Man-et dhe ceshtja kombetare
  Nga Dita nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-09-2002, 08:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •