Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 102 prej 102
 1. #101
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Antarsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pej
  Mosha
  26
  Postime
  84
  Faleminderit
  1
  4 falenderime n 4 postime

  Pr: Shqiptart n Gjermani

  Pershendetje te gjithve
  Jam student nga Kosova,perkatsisht nga Peja..
  Me ka ardh nje mundsi qe te studioj ne Gjermani nga nje i aferm i imi qe po garanton per mua per banim dhe te gjitha shpenzimet tjera..
  Jam student ne vit te 2 bachelor ketu ne Prishtine dhe jam i interesuar te dij se qfar duhet te ndjek qe te vazhdoj studimet bachelor atje,dmth te transferohem ne ndonje universitet ne Gjermani..
  shpresoj qe te me ndihmoni hap pas hapi,sepse po kerkoj cdokund dike qe me jep informata te hollsishme,po nuk po gjej..
  Ju pershendes te gjithve shpresoj te me ndihmoni,ose se paku ku te orientohem...???
  Shiko punimet e mia n Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 2. #102
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  13-05-2013
  Postime
  215
  Faleminderit
  10
  22 falenderime n 18 postime

  Pr: Shqiptart n Gjermani

  Ti ne fillim duhet te dish mire gjuhen gjermane. Me vone duhet te zjedhesh universitetin ose universitetet qe te interesojne edhe qe kan lidhje me studimet e tanishme qe po kryen. Kte gje e ben permes internetit. Cdo universitet ne faqen e tij shpjegon detajet se si aplikon, car duhet, kushtet etj. Po te kesh pyetje duhet te dergosh e-mail e sigurisht do te pergjigjen.

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Tema t Ngjashme

 1. Esse dhe artikuj të muslimanëve
  Nga ORIONI n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 08:31
 2. Shqiptart s`kan pse t druajn nga etno-identiteti i tyre
  Nga naqeta n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-04-2009, 12:47
 3. Forumi Mysliman: Presidenti Moisiu ka fyer ndjenjat tona
  Nga Davius n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 88
  Postimi i Fundit: 30-11-2005, 15:53
 4. Kuvendi q na la trashgim ADN-n e Dushkut
  Nga Kosovari_78_Ca n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-05-2005, 01:24
 5. Zgjimi Kombtar
  Nga dodoni n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-11-2004, 07:54

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •