Close
Faqja 3 prej 10 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 199
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ne fakt kto fotot e tjera jan 1 vit me te vjetra ,por kjo pista ktu nuk eshte me me duket......!!!


 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  muzeu i qyetit ,me ne fund ashtu si duhet dhe shume i bukur dhe i pasur nga brenda!!


 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  tani ca foto nga shetitorja e ushtarit te panjohur!perendim! 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 8. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime nė 21 postime
  Urime Per Fotot me Pamje nga Deti Durresit shum te bukra Hallall

 11. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  FLM,por mendoj qe me e bukura eshte ajo e ZIM qe ka fotografuar perendimin.....fantastike!!

 12. #52
  Perjashtuar Maska e MICHI
  Anėtarėsuar
  14-09-2004
  Mosha
  37
  Postime
  1,537
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  pamje te mira

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Bukur shume bukur Majlinda ,ke art ne shkrepje..............

 14. #54
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ja dhe nje perendim te fresket nga bregu i Durresit!!
 15. #55
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 16. #56
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 17. #57
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 18. #58
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 19. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 20. #60
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ja dhe kampioni jone i muzikes ne nje performance live te dielen tek Arragosta ne Durres!!


Faqja 3 prej 10 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Mesjeta e hershme shqiptare
  Nga DYDRINAS nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-11-2006, 14:10
 2. Durrėsi ishull, ideja 6 shekuj mė parė
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-08-2005, 16:28
 3. Krimi nė Angli vjen nga Durrėsi e Vlora!!!!
  Nga White_Angel nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-03-2005, 19:27
 4. Vini nga durresi!
  Nga hotornot nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 08-03-2005, 07:12
 5. Marisi nga durresi
  Nga cun i lezecem nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 61
  Postimi i Fundit: 15-01-2004, 02:40

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •