Close
Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 199 prej 199
 1. #181
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 2. #182
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Foto nga Durrėsi

  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 3. #183
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Foto nga Durrėsi

  Buse nese vi, me duhet nje udherrefyes.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 4. #184
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Foto nga Durrėsi

  Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
  Sero merre me long more cun Kjo eshte Shqiperia vendi yt nga te ka dal koka te pelqen apo jo ty.
  Personalisht kam pare shume vende jasht por Si Shqiperia nuk ka.
  Bej replik tani

  "Patjeter,ne per replika jemi".

  Po ta perseris prap,vend me ndertime me te shemtuara se Shqiperia nuk ka ne bote. Shpresoj vetem qe mos ndikoj ne formimin e brezave te ardhshem...


  Nuk duhet me u mburr shum me "kokat" se nga ai vend ka dalur dhe Vangjel Koka e Kokedhimat e tjere.

 5. #185
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Foto nga Durrėsi

  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  "Patjeter,ne per replika jemi".

  Po ta perseris prap,vend me ndertime me te shemtuara se Shqiperia nuk ka ne bote. Shpresoj vetem qe mos ndikoj ne formimin e brezave te ardhshem...


  Nuk duhet me u mburr shum me "kokat" se nga ai vend ka dalur dhe Vangjel Koka e Kokedhimat e tjere.
  Serafim mesa di une tema thote Foto nga Durresi Jame munduar te sjell gjerat e reja qe jane bere per mir apo per keq varet si i merr. Nuk po mburr as kend Kokat por po te cilesoj qe ktu ka dal koka ime e jotja dhe e shum te tjerev sa per ndertimet ehh jane fryti i juaj kokave te medhaja se ne dhe ne brezi tanishem do marrim shembujt tuaj....nuk eshte faji im qe kan qene njerezit pa gusto
  Pres Antireplik Sero djali
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 6. #186
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Foto nga Durrėsi

  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Buse nese vi, me duhet nje udherrefyes.
  Do kujdesem personalisht Hot
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 7. #187
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Foto nga Durrėsi

  Buse verteeee, atehere mundkam me fjete zbathur ene pa corapa.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 8. #188
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Foto nga Durrėsi

  Hahahahah jo jo nuk e lejon Durresi kete gje
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 9. #189
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Foto nga Durrėsi

  Flini me corapa n'Durres?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 10. #190
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Foto nga Durrėsi

  Ne flejm me kpuc me qafa moree se si vend bregdetar eshte ftohte
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 11. #191
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Foto nga Durrėsi

  Buse iiiii, me dashte me fjete ne kepuca me qafa shkoj ke harushat e bardha.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 12. #192
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Foto nga Durrėsi

  haahahha shkoo rruga lire eshte
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 13. #193
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Foto nga Durrėsi

  Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
  Serafim mesa di une tema thote Foto nga Durresi Jame munduar te sjell gjerat e reja qe jane bere per mir apo per keq varet si i merr. Nuk po mburr as kend Kokat por po te cilesoj qe ktu ka dal koka ime e jotja dhe e shum te tjerev sa per ndertimet ehh jane fryti i juaj kokave te medhaja se ne dhe ne brezi tanishem do marrim shembujt tuaj....nuk eshte faji im qe kan qene njerezit pa gusto
  Pres Antireplik Sero djali

  Kunder-replik,psiko...filozofike:

  Nje nga arsyet kryesore te barbarizmit te sotem,per te cilen nuk ka nje sens harmonie ne ate vend (munges estetike e civiliteti ne shoqeri..),eshte mungesa e ndjenjes te gustos,qe eshte dhe sentimenti estetik i bukurise,o mungesa estetike e imagjinates ("taljonēe osht";mancanza di quella "squisitezza" dell'immaginazione).

  Natyrisht ndertimi nuk sjell ato emocione "rafinate"... por mundet te sjelli ate sensibilitet qe emocioni i syrit i dergon trurit... nga ku supozohet te krijohen dhe idete e te mires o te keqes o edhe e te bukures e te shemtuares.Jane keto principe qe influencojne njeriun dhe jeten e tije ne shoqeri.


  Temen bere mire qe e ke sjell,ja vlen te shikohet, pastaj secili e gjykon simbas deshires......Per pjesen e brezit ...ku bej pjese...etj etj ke te drejte.

 14. #194
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime

  Pėr: Foto nga Durrėsi

  Durresi dhe Tirana jane Brazil projekt ,dmth katrahure

 15. #195
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Foto nga Durrėsi

  Sero ne kete vend une nuk i gezohem estetikes me shume se i gezohem funksionit me te vertet ai universiteti i Durresit nuk ka nje Pamje te bukur ose mbreslense por gezohem qe me mijra njerez shkollohen aty.
  Ai mbikalimi i ri me verte eshte bere me shkalle qe te marrin frymen por te pakten qytetaret nuk kan pse paguajne me autobuzin per te kaluar ne anen tjeter.
  Per kete une gezohem qe Durresi Tirana ose cdo qytet po perparon ne dicka ndoshta pa estetik pa rregull katrahur por kjo ka dash bere me vite. Tani na mbetet ti gezohemi ketyre qe kemi ose me sakte qe na lane.
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 16. #196
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Foto nga Durrėsi

  Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
  Sero ne kete vend une nuk i gezohem estetikes me shume se i gezohem funksionit me te vertet ai universiteti i Durresit nuk ka nje Pamje te bukur ose mbreslense por gezohem qe me mijra njerez shkollohen aty.
  Ai mbikalimi i ri me verte eshte bere me shkalle qe te marrin frymen por te pakten qytetaret nuk kan pse paguajne me autobuzin per te kaluar ne anen tjeter.
  Per kete une gezohem qe Durresi Tirana ose cdo qytet po perparon ne dicka ndoshta pa estetik pa rregull katrahur por kjo ka dash bere me vite. Tani na mbetet ti gezohemi ketyre qe kemi ose me sakte qe na lane.
  Po te kishte estetik do kishte dhe funksion. Supozohet se duhet te kishte,lulishte,ēerdhe,kopshte.. nga ku mund te dilnin dhe femije te afte per universitete.

 17. #197
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Foto nga Durrėsi

  ne te kundert kemi blloqe pallatesh dhe betonizim sepse Krytari joni dashur ka firme betoni o Sero
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 18. #198
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Foto nga Durrėsi

  e bere ne 2008


 19. #199
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  192 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Foto nga Durrėsi

  Ndertesa e kolegjit Albanian si projekt duket bukur me perjashtim te atyre strehave te vogla te shemtuta mbi dritaret e katit te pare
  Ndertesa do i pershtatej ndonje kolegji me drejtim juridiku/ligjshmeri/avokati si dhe shkencave politike.
  Ndertesa duket si gjykate,ose si ministri drejtesie.
  Ajo ndertesa e Universitetit Aleksander Moisiu shume kot,e shemtuar duket shume fantazmogorik ,si kali i trojes ngritur nga varri lol.
  Edhe Durresi ashtu eshte qytet i shemtuar,me perjashtim te disa pikave turistike.
  Durresi ashtu ka qene historikisht qytet zhuls lol me ate uje deti te turbullt 12 muaj viti dhe rere plazhi me ndotje,litter
  qe le per te deshiruar.
  Nejse,bejini nje telefon Kadarese te shkruaje nje roman per Durresin dhe Universitetin fantazem me emrin A Moisiu,dhe
  pastaj lexo per kulturen durrsake me origjine bizantine dhe ndikimin e kultures se lashte te Turqise qe ndikoi ne krijimin e arkitektures se qytetit.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 11-04-2015 mė 00:36
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910

Tema tė Ngjashme

 1. Mesjeta e hershme shqiptare
  Nga DYDRINAS nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-11-2006, 15:10
 2. Durrėsi ishull, ideja 6 shekuj mė parė
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-08-2005, 17:28
 3. Krimi nė Angli vjen nga Durrėsi e Vlora!!!!
  Nga White_Angel nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-03-2005, 20:27
 4. Vini nga durresi!
  Nga hotornot nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 08-03-2005, 08:12
 5. Marisi nga durresi
  Nga cun i lezecem nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 61
  Postimi i Fundit: 15-01-2004, 03:40

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •