Close
Faqja 19 prej 19 FillimFillim ... 9171819
Duke shfaqur rezultatin 361 deri 376 prej 376
 1. #361
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-03-2006
  Postime
  120
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga BetimiGilan Lexo Postimin
  JO o Llap tash e ki Flamurin e minoriteteve ta kishim ket flamur patem me u krenu po nuk e lan njerzit si ti ,nuk i lan te realizohen planet e njeriut qe i parashikoj shum mire gjanat ,si per flamur si per himnin ,, tash mbaje nje flamur me ngjyra te evropes ngjajshem me te bosnes, dhe nje himn qe nuk ja ki Haber prej nga dhe si. urime
  Kane hy ne gjynah se rahmetlia shum kohe ka hupe duke dizajnuar flamurin e duke kompozuar hymnin ,jo vetem ai vete por edhe te bijte i kane ndihmuar.Pak si shum kohe pat humbe me keto aktivitete sa nuk i doli nga me e organizu dhe me i pri luftes qe e kishte per detyre sipas asaj kushtetutes se pare. Nejse te tana nuk i takonin atij edhe me dizajnu edhe me luftu.
  Shkoi rahmetlia e shkoi tane ai mund huq. Jo se me pelqen ky flamuri me gjashte yje por edhe ai i dizajnerit Rugova nuk ka meritua te behet flamur i Kosoves se nuk
  u ngrite ne asnje beteje per lirine e Kosoves. Mua nuk me mundon shum qeshtja e ketyre flamujve sepse per mua vetem nje flamur ,nje komb dhe nje atdhe kane shqiptaret: SHQIPERINE me Kosoven ,Qamerine e te gjitha trojet etnike brenda saje dhe ajo do te behet ne nje menyre apo ne tjetren.

 2. #362
  Albanian Maska e OROSHI
  Anėtarėsuar
  13-06-2004
  Postime
  496
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Nuk keni lan gja pa thane per flamurin e Dardanise,tash e pranuet me kry ulun kete te multietnise!
  Flamurin e Dardanise edhe e shkyet nga shtyllat,e peshtyte,e dogjet,e shate me fjalet ma te ndyte,tashti po bini ne dashni me kete tjetrin me yje!

  Po dyshohet se kush po banon ne tokat e dardaneve,cila rrac e ardhun nga nuk e di se ku!
  Mesojeni pak historine e dardaneve te famshem!
  sikur t kisha gja ne dor
  e t u bajsha akullor
  buzt e tuja me shiju
  ne gjoks tandin me piku-Orosh

 3. #363
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-12-2009
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ky flamur edhe me argjend te ishte se sdo ta duanin njerzt kurr per veq nji numri te vogel partiakesh. ket flasmur e ka nredrtu ai nga mendja vet apo ku i ka marr kto elemente ne nuk dijm,si mun ta pranojnin njerzt ket poqaver.
  sa ngjyra sa ylla sa sene palidhje,edhe p ta pranonte zemra,syri sdo mund ta shikonte

 4. #364
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-10-2005
  Postime
  1,715
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Flamuri dardan po ishte i bukur ndersa hymni ishte krahinorė jo kombtarė qka duhen regjionet apo krahinat ne hymn kjo esht shum pa lidhje nuk esht kombtare por krahinore


  dhe si i tille ky hymn esht i pa vlera - aty ne at hymn qellimisht per shkak te inatit krahinorė nda j drenices , qe e tregon presidenti, dhe shum kush tjeter qe po shihet hapur ne keto kohra ,
  qellimisht anashkalohet drenica luftarake ne at hymn me qellim ulje dhe anashkalimi dhe ulje
  drenica legjendare kreshnike trime kuftarake heroike qe me qellim po heshtet kud o qe esht e mundur
  po i heshtet kontributi ku do

  ajo dhe herojt e betejat e saj kjo bėhet me qellime te caktuara - me qelim te caktuar u sabotua edhe gjat luftes

  ku armet me te mira dhe municionin ja ndalnin drenices drenica kurfar kushtetsh as armesh nuk kishte per lufte
  kjo behej me qellim dhe me hile tradhtare edhe oficer nuk i pati as nji por edhe tereni nuk esht i pershtashem per lufte ne ato kushte ku armata serbe i kishte te gjitha armet dhe ushtrine moderne
  oficerete njisi elite speciale ma te pregatitur

  drenica qe esht krahina ma luftarake e te gjith shqiptarisė neper shekuj e pergjakur

  dhe gjat luftes 1998 199 9 bijt e saj ishin ku do neper luftra ne gjith teritorin e kosoves edhe ne dukagjin
  ne koshare ne zonen e kuksit ne prizren ne pashtrik e ku do
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga angert : 17-12-2009 mė 04:27

 5. #365
  i/e regjistruar Maska e extreme
  Anėtarėsuar
  29-04-2005
  Postime
  1,281
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Shum shpejt ka me ardhe koha kur kemi me ba ni M.ut t'madh mbi flamurin e Thaqit do ta largojm me referendum pasi kushtetuta jon ti mbush 4 vite jet , do ta largojm edhe ket himnin qe nuk thot asgje qe nuk bart as nje mesazh perveq ati mesazhi qe ne Shqiptaret e Kosoves nuk jemi te lir ta shprehim vullnetin ton jemi te cenzuruar nga Hashim Thaqi i cili po bashkpunon ngusht me minoritetet e Serbis , hashim thaqi Hero i minoritetit serb ne Kosove , Hashim Thaqi po i thret Serbet e Kosoves te bashkohen te shkrihen te jen pesj ne Kombin e ri Kosovar te cilin ai me mish e me shpirt po munohet me kriju , Hashim Thaqin ka me sha historia ne te ardhmen .


  Ideologjia e te madhit Presidentit Rugova nuk ka vdek jo edhe nuk ka me vdek kurr , edhe i vdekur veprat e tij po i ndihmojn kti populli .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga extreme : 17-12-2009 mė 06:05
  We are all Aliens

 6. #366
  i/e regjistruar Maska e Drenica 97
  Anėtarėsuar
  19-07-2009
  Vendndodhja
  KOSOVE
  Postime
  1,094
  Faleminderit
  1
  10 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga extreme Lexo Postimin
  Shum shpejt ka me ardhe koha kur kemi me ba ni M.ut t'madh mbi flamurin e Thaqit do ta largojm me referendum pasi kushtetuta jon ti mbush 4 vite jet , do ta largojm edhe ket himnin qe nuk thot asgje qe nuk bart as nje mesazh perveq ati mesazhi qe ne Shqiptaret e Kosoves nuk jemi te lir ta shprehim vullnetin ton jemi te cenzuruar nga Hashim Thaqi i cili po bashkpunon ngusht me minoritetet e Serbis , hashim thaqi Hero i minoritetit serb ne Kosove , Hashim Thaqi po i thret Serbet e Kosoves te bashkohen te shkrihen te jen pesj ne Kombin e ri Kosovar te cilin ai me mish e me shpirt po munohet me kriju , Hashim Thaqin ka me sha historia ne te ardhmen .


  Ideologjia e te madhit Presidentit Rugova nuk ka vdek jo edhe nuk ka me vdek kurr , edhe i vdekur veprat e tij po i ndihmojn kti populli .
  Shumė patriota janė bėr pas lufte, Kosova e pavarur ėshtė e domosdoshme ti ket simbolet e sajė,kto simbole nuk janė vetem te Thaēit,dhe nuk i bėri vetem Thaēi,partia e Thaēit i ka 37 deputet ,ndersa per simbolet e shtetit kan votu mė shumė se 65 deputet nga te gjitha partit politike te perfaqsuara ne kuvend.

  Integrimi i serbve ne institucionet e Kosoves ėshtė sfida mė e madhe me te cilen perballet shteti i Kosoves,me ket sfid perballet qeveria Thaēi e do tė perballen edhe qeverit e ardhshme,pavarėsisht kushė ėshtė kryeminister.

  Kryetari Rugova ka vdekur dhe nuk e di pse manipuloni me emrin dhe vepren e tijė,rezistenca paqėsore e viteve 90 ka qen levizje kombtare per liri,pavarėsi e demokraci dhe nuk ka qen levizje ideologjike,manipulimi me RUGOVEN, ADEM JASHARIN dhe personalitet e tjera per interesa te ulta politike ėshtė i dėmshem per Kosoven.

 7. #367
  i/e regjistruar Maska e extreme
  Anėtarėsuar
  29-04-2005
  Postime
  1,281
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Drenica 97 Lexo Postimin
  Shumė patriota janė bėr pas lufte, Kosova e pavarur ėshtė e domosdoshme ti ket simbolet e sajė,kto simbole nuk janė vetem te Thaēit,dhe nuk i bėri vetem Thaēi,partia e Thaēit i ka 37 deputet ,ndersa per simbolet e shtetit kan votu mė shumė se 65 deputet nga te gjitha partit politike te perfaqsuara ne kuvend.

  Integrimi i serbve ne institucionet e Kosoves ėshtė sfida mė e madhe me te cilen perballet shteti i Kosoves,me ket sfid perballet qeveria Thaēi e do tė perballen edhe qeverit e ardhshme,pavarėsisht kushė ėshtė kryeminister.

  Kryetari Rugova ka vdekur dhe nuk e di pse manipuloni me emrin dhe vepren e tijė,rezistenca paqėsore e viteve 90 ka qen levizje kombtare per liri,pavarėsi e demokraci dhe nuk ka qen levizje ideologjike,manipulimi me RUGOVEN, ADEM JASHARIN dhe personalitet e tjera per interesa te ulta politike ėshtė i dėmshem per Kosoven.

  PO e vertet qe shum patrijota jan bo mas lufte sa qe kan vra edhe njerz t'mdhaj t'kti kombi vetem e vetem pse ne ni periudh 10 vjecare kan bo perpjekje diplomatike e paqsore per qeshtjen Kombetare dhe marin guximin tu qujan UDB-asha , mas Luftes Rugova osht kon President i Kosoves me ni 28 nentor e qiti propozimin e vet qe e ka pas per flamurin shtetror , at flamur e kan perkrah tjesh i bindun mi 80% e popullit , e po dAlin huliganat qe jon hi n'luft 99-ten kur ju ka ardhe voja te botha e pe kallin flamurin pe kallin vullnetin e mbi 80% te populli kush? do klysha M.Uta te Shiku-t qe jon te lidhun direkt me serbine , pavarsia e Kosoves osht produkt i baces Adem edhe Presidentit Rugova , ldk pdk mdk m.utDk etj krejt sod i perdorin kto dy fogura propagandojn per interesa personale , zgjedhja e flamurit nuk osht Votu nuk ke pas zgjedhje me Votu naj flamur Flamuri tka ardhe n'paket , kur nderkombetart e pan qa bonen PDK-ja me kalljen e flamurit than , poo na qita po dufka mi qit n'pushtet e me lu **** me ta dej n'sabah . Kreret me te mdhej te LDK-s nuk paten mundesin ta presin ket lloj "pavarsie" ea e din pse se Flamuri , Himni , e shum do sene tjera prej ksaj pakete te ahtisarit Rugova veq jau kish bo : pak i pit edhe tu kesh Ahaha No thenk ju No No aj hev maj Flag and i have my pipells will for dhet . A shkiet ska qka i pengon ky sen na jem shumic ktu , ata munen mu integru ne te gjitha isntitucionet e KosoveS , perndryshe le te qijn nanen let shkoin n'serbi ju hup e dreita e shtetsis n'Kosove Po kjo si konvenoi as evropes as serbise , e siq duket thaqi pranoj ta kryenket mision 3 pikesh . 1 Te shpall "pavarsine" 2 Te ndaj kosoven ne baza etnike 3.Ti ruaj Serbet e kosoves te jet Engjulli mbrojtes i tyre .
  We are all Aliens

 8. #368
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2008
  Postime
  1,283
  Faleminderit
  3
  4 falenderime nė 3 postime
  Per anetaret e FSH dhe moderatoret e kesaj rubrike,

  Aktualizimi i kesaj teme per mendimin tim eshte i panevojeshem,paskoheshem dhe shkakton percarje edhe me te medha ne mes krihve politik ne Republiken e Kosoves.

  Eshte i panevojeshem,sepse kapitulli i flamurit dhe himnit te shtetit te Kosoves ka nje vit e gjysme qe eshte mbyllur dhe he per he, nuk ka kurrfare gjasash qe te ripahet .
  Fitues e perfitues,si zakonisht kur zihen nder veti shqiptaret,jane gjithe ata qe nuk e kane dashur flamurin kombetar te propozuar nga presidenti i ndjere Dr. Rugova ....
  Eshte i panevojeshem edhe per faktin se debatuesit, gjoja duke mbrojtur nje krah te politikes se majte kosovare,e cila realisht ishte kunder idese se Dr. Rugoves,e qe realiteti po tregon se ishin shume gabim dhe shume shkurtpames,tentojne te spostojne vemendjen e opinionit politik kosovare e shqiptare nga problemet reale te shtetit te ri,ne tema qe tashti nuk kane kurrfare rendesie dhe mund te ciliesohen triviale,vizavi krizes se rende sociale,politike,te sigurise dhe se fundi edhe te zgjedhjeve komunale,neper te cilen po kalon vendi.

  Kosova po fundoset ne mjerim e varferi ekstreme,besimi i opinionit publik ne institucione po bie ndjeshem(Raporti i fundit i UNDP),raportet e vleresimit nga Evropa jane katastrofale,marredheniet e partnereve te koalicionit LDK-PDK jane de-fakto te ngrira dhe vetem mbeshtetja e jashtme,sidomos amerikane eshte duke i mbajtur bashk,kriza e 19 nentorit,kur u shperbe Qeveria mund te plase cdo dite,akuzat e kunder-akuzat per vjedhje e manipulim te votave ne zgjedhjet komunale jane bere ushqim i vetem i politikes kosovare dhe vetem nji zot e di se si e kur do te mbyllet ky kapitull i turpshem i sistemit tone te brisht politik e kushtetues.
  Politikajte kosovare nuk po tregojne shenja te pjekurise politike e shtetformuese ne keto kohra te turbullta,prandaj neve si qytetare,me aq sa kemi mundesi, nuk duhet te hedhim vaj ne zjarr,bile per temat e mbyllura ketu e 2 vjet me pare.

  Per momentin Kosova ka halle shume me te medha .Ajo po perballet me nje gjykim ne GJN te Hages me gjithe korin e cakajve antishqiptare dhe perspektiva e saj si shtet, do te varet shume nga verdikti i kesaj Gjykate,ani pse shume nga ne nuk jemi te vetdijeshem per rendesine dhe pasojat e nje vendimi negativ per ne.

  Sikur jemi inatxhinje te pasionuar....Per cdo gje,edhe kur eshte interesi madhor kombetar ne pyetje,por edhe per gjera triviale e banale,ne duame te mbetet e jona dhe vetem ne duhet te kemi te drejte,se vetem ne dijme... e tjera budallalleqe si keto,qe per fatin tone te keq,po na kushtojne shume...

  Duke kerkuar mirekuptimin tuaj dhe te moderatoreve,une do te propozoja mbylljen e kesaj teme,deri ne kohra me te mira per ne...Ju lus qe t`a tejkalojme pakez kete logjiken qe
  "Per inat te rejes,me vdeket djali", sic thonin plakat e Kosoves ne nje kohe....
  Ju pershendes !

 9. #369
  i/e regjistruar Maska e drenicaku
  Anėtarėsuar
  06-05-2003
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga extreme Lexo Postimin
  Shum shpejt ka me ardhe koha kur kemi me ba ni M.ut t'madh mbi flamurin e Thaqit do ta largojm me referendum pasi kushtetuta jon ti mbush 4 vite jet , do ta largojm edhe ket himnin qe nuk thot asgje qe nuk bart as nje mesazh perveq ati mesazhi qe ne Shqiptaret e Kosoves nuk jemi te lir ta shprehim vullnetin ton jemi te cenzuruar nga Hashim Thaqi i cili po bashkpunon ngusht me minoritetet e Serbis , hashim thaqi Hero i minoritetit serb ne Kosove , Hashim Thaqi po i thret Serbet e Kosoves te bashkohen te shkrihen te jen pesj ne Kombin e ri Kosovar te cilin ai me mish e me shpirt po munohet me kriju , Hashim Thaqin ka me sha historia ne te ardhmen .


  Ideologjia e te madhit Presidentit Rugova nuk ka vdek jo edhe nuk ka me vdek kurr , edhe i vdekur veprat e tij po i ndihmojn kti populli .
  Jo bre burr nuk kemi nevoj me prit kohen hiq qitash mujm me ban pse a mos po e ofendoim ken me ket paqaver a.

 10. #370
  Musliman Shqiptar Maska e pejani34
  Anėtarėsuar
  18-04-2005
  Postime
  892
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  paj qa meju bo tash juve fshatarve te ndershem ,kur i perkrahni trathtart e kosoves,

  si perkrahni luftetart po i perkrahni rakigjin e dehur.

  mos ju ardht merzi original pejon jam, mos u merzitmi tash.

  ket mendim edhe shumica pejonve e kan

 11. #371
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,383
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Ky flamur Dardan eshte katasterof,po ashtu sa eshte flamuri dhe himni i Kosoves,sepse keto simbole qe i ka propozu Rugova,kan qen simbole qe nuk perputhen me historine popullit shqipetar,tjetera ky njeri ka ber perqarje ne popull,por shyqyr ZOTIT qe dulen disa trima dhe ja dogjen ate flamur,dhe e vendosen flamurin Kombetar Kuq e Zi.

 12. #372
  i/e regjistruar Maska e Askushius___DK
  Anėtarėsuar
  17-08-2009
  Postime
  81
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  DISA....oo ti kurv e Kosoves mbaj gojen se ato simbolet jane simbolet e stemes Kastrioteve dhe ylli personifikon lindjen e Krishtit , e prandaj ti je jashte kufirit te Shqiperise se nuk ke qene kurre pjese e principatave te Arbrit ...se ca beni ju me politikanet tuaj dhe flamurin tuaj puna juaj jeni jashte kufirit te Shqiperise ....me flamurin tim dhe me simbolet e mia kujdes kur flet se ta perdredh qafen pastaj kur te vish ne Durres....!!!!!!! ( po do rrini urte ju se po vjen koha qe do festohet festa e flamurit ne Lezhe ne 2 mars )....

  A ka mundesi me e heq ju fare Gjergj Kastriotin nga Kosova se s``ka c`ju duhet ........se boll po na felliqni gjithandej ne Europe e Usa....

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Askushius___DK : 02-01-2010 mė 02:28

 13. #373
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,383
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Askushius___DK Lexo Postimin
  DISA....oo ti kurv e Kosoves mbaj gojen se ato simbolet jane simbolet e stemes Kastrioteve dhe ylli personifikon lindjen e Krishtit , e prandaj ti je jashte kufirit te Shqiperise se nuk ke qene kurre pjese e principatave te Arbrit ...se ca beni ju me politikanet tuaj dhe flamurin tuaj puna juaj jeni jashte kufirit te Shqiperise ....me flamurin tim dhe me simbolet e mia kujdes kur flet se ta perdredh qafen pastaj kur te vish ne Durres....!!!!!!! ( po do rrini urte ju se po vjen koha qe do festohet festa e flamurit ne Lezhe ne 2 mars )....

  A ka mundesi me e heq ju fare Gjergj Kastriotin nga Kosova se s``ka c`ju duhet ........se boll po na felliqni gjithandej ne Europe e Usa....

  http://www.youtube.com/watch?v=XkK8WXf7CSI

  Si s'te vjen turp te thuash se keto simble te Kastriotve,o i mjer Skender Beu,Adem Jashari,nuk luftuan per nje flamur me ylla dhe per nje himn ku nuk ka te bej asgje me shqiptaret,po luftuan per flamurin Kuq e Zi.

  Plako,Rugova e ka masakru shqiponjen sepse ka vendos do ylla e do ngjra blu si te serbis, apo ndoshta i ka mungu flamuri serb per kete arsye e ka ber flamurin dardan si ate te serbis.

  Vetem flamur Kuq e Zi,jo flamura blu.

 14. #374
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,566
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Rugova: Dardania dhe flamuri dardan


 15. #375
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Anėtarėsuar
  04-08-2015
  Postime
  507
  Faleminderit
  42
  73 falenderime nė 65 postime

  Pėr: Rugova: Dardania dhe flamuri dardan

  Citim Postuar mė parė nga Akuamarini Lexo Postimin

  Ky eshte himni dhe flamuri i nje partie politike.

 16. #376
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,566
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Rugova: Dardania dhe flamuri dardan

  Flamuri i Dardanisė apo flamuri i kryetarit tė Kosovės ėshtė futur nė pėrdorim nga kryetari i ndjerė i Kosovės, Ibrahim Rugova.
  Shqiponja e zezė dykrenare, simbol kombėtar shqiptar - e pėrdorur nė flamurin e Gjergj Kastriotit - Skėnderbeu (1405 1468), pastaj nė luftėrat e lirisė sė Kosovės kundėr otomanėve (1878 1910 1912). Origjinėn e ka te Leka i Madh (Aleksandri i Madh). Gjergj Kastriotin e quanin Skėnderbe, simbas Aleksandrit tė Madh, qė kishin origjinė tė pėrbashkėt, prandaj e mori simbolin e tij.

  Baneri i bardhė mbi mburojė dhe shqiponjė simbolizon ngjyrėn e bardhė nacionale tė kapelės (plisit) dhe veshjes sė bardhė tė kosovarėve dhe tė shqiptarėve. Ėshtė pėrdorur nė Flamurin e imperatorit Justinian qė ishte me origjinė nga Dardania.
  Nė baner shkruan "Dardania", emri antik i Kosovės qė shpjegohet me fjalėn e gjuhės shqipe "dardhė" qė do tė thotė "vendi i dardhave" Dardania. Dardania ishte Mbretėri antike ilire shqiptare.

Faqja 19 prej 19 FillimFillim ... 9171819

Tema tė Ngjashme

 1. Onomastikė - Etniku dardan dhe horonimi Dardania
  Nga Shėn Albani nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 55
  Postimi i Fundit: 20-03-2009, 14:30
 2. Shqipėria etnike dhe Dardania antike
  Nga Davius nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-03-2007, 20:36
 3. Flamuri i Dardanisė mungon nė festimet e 28 nėntorit nė Kosovė
  Nga Arb nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 08-12-2006, 19:34
 4. Rugova: Kosova duhet te kete flamur te vete
  Nga Shėn Albani nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 85
  Postimi i Fundit: 12-10-2006, 15:51
 5. Emri ynė Dardan dhe krahina jonė Dardani
  Nga dodoni nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 16-08-2004, 20:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •