Close
Faqja 20 prej 20 FillimFillim ... 10181920
Duke shfaqur rezultatin 381 deri 387 prej 387
 1. #381
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,281
  Kinemaja ABC dhe ABC1 nė Prishtina do tė shėnoj tetė
  vjetorin e saj e funksionimit tė saj pas luftės sė Kosovės.
  Pastaj:
  Kinemaja ABC dhe ABC1 do tė shėnojnė tetė vjetorin e kinemasė sė tyre…

  A Kuptuat gjė nga ko pjesė qė e nėnvizova nga gazeta Express, 22maj 2008?

 2. #382
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,940

  Pėr: Bastardimi i gjuhės shqipe.

  [QUOTE=dibrani2006;1395627]O shoku ke disa gabime zadruga nuk eshte shitore por eshte industri e buqesis dhe blegtoris .me nje fjal Progres.
  zadruga -kooperativė
  prodavnica- shitore
  Por fjala zadrug esht dryshuar nga sllavet, ma ndryshe o kone te iliret -shqiptaret.
  Si p. sh. THana,Diana pastaj e kan ber Janja si sllave
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 11-04-2024 mė 06:28

 3. #383
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,940

  Pėr: Bastardimi i gjuhės shqipe.

  Mejdan -meydan -turq. ← mäydān-arab. --Dueli -dy luftim

  Kunra-Kepuce
  Habertore-Tellall(turq)-Lajmtar

 4. #384
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,530

  Pėr: Bastardimi i gjuhės shqipe.

  Emri: 10.jpg

Shikime: 37

Madhėsia: 72.5 KB
  Emri: 11.jpg

Shikime: 36

Madhėsia: 34.6 KB
  Emri: 12.jpg

Shikime: 34

Madhėsia: 75.8 KB

 5. #385
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,530

  Pėr: Bastardimi i gjuhės shqipe.

  ...
  Emri: 10.jpg

Shikime: 38

Madhėsia: 93.8 KB

 6. #386
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,940

  Pėr: Bastardimi i gjuhės shqipe.

  -Llokfi
  -zhleb-iq
  - Te ne e quajme nji koder Bajrak- Flamur
  -Goranje-a
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 25-04-2024 mė 14:27

 7. #387
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,940

  Pėr: Bastardimi i gjuhės shqipe.

  Llokfi- vend ku e ka pas selin Kaqaku Ibush aga Vuqiterna me shoke i cili ka luftuar kunder serbise, i cili u vra ne Shqiperi pas shpine
  -zhleb-iq
  - Te ne e quajme nji koder Bajrak- Flamur
  -Goranje-a-guranje- vende me gur
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 25-04-2024 mė 17:00

Faqja 20 prej 20 FillimFillim ... 10181920

Tema tė Ngjashme

 1. Gjuha Shqipe - Kisha dhe Kleri Katolik
  Nga toni77_toni nė forumin Komuniteti katolik
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 02-10-2011, 14:48
 2. Dėshtimi i gjuhės standarde shqipe te gegėt!
  Nga Davius nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 460
  Postimi i Fundit: 31-01-2010, 20:27
 3. Armiqtė e gjuhės shqipe dhe triumfi i saj
  Nga brooklyn2007 nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-11-2008, 11:35
 4. A vihet ne diskutim Sovraniteti Kombit?
  Nga Dito nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 06-10-2006, 20:17
 5. Armiqte e Gjuhes Shqipe?
  Nga Tastiera nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-10-2005, 10:57

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •