Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 71
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Anisela
  Antarsuar
  20-01-2004
  Postime
  765
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Si ore sna pelqejne!!!!Jemi ritur me fasule!!!!Tashi dhe pse i kemi te gjithe te mirat se leme dot pa i ngrene ato te shkreta!!!!Mundim psykologjik ky!!!
  Dhe keshtu ne rruge te madhe eshitme zemren tone, njerzve qe vetem nje te perqeshun dhane per te e shkuen te kenaqun e tu u gezue- pse pane mfshetsinat intime te kesaj jetes tone.

 2. #22
  Te rrosh e te shikosh Maska e pashai
  Antarsuar
  27-11-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  40
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Thumbs up Pershendetje

  Fasulet Ose Groshet Jane Mishi I Fukarajt I Ka Then Populli
  Por Jane Shume Te Mira Dhe Te Shishme Kur I Shoqeron Me Turshi Dhe Me Nje Kokerr Qepe
  Dhe Mundesisht Te Jene Me Pasterma

 3. #23
  Dora Vete Maska e tironce4ever
  Antarsuar
  07-12-2002
  Vendndodhja
  ne toke
  Postime
  65
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  sigurisht po 1 here ne 6 muaj e hame groshen tani edhe vetem me pasterma edhe buk misri eshte yll fare.......
  Life goes on.......

 4. #24
  Perjashtuar Maska e Dito
  Antarsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahen time
  Postime
  3,888
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Fasulet me pelqejne por pa vaj ulliri, qepe, dhe goten e rakise prane skane kuptim apo jo

 5. #25
  100% Fierake Maska e ~BoOtYlIcIoUs~
  Antarsuar
  15-10-2004
  Vendndodhja
  Wit U Boo
  Postime
  103
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  vdesssssssssss per fasule

 6. #26
  ...gjen... Maska e mad
  Antarsuar
  18-03-2004
  Vendndodhja
  Prage [EU]
  Mosha
  36
  Postime
  1,322
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Groshe.......buke e zeze...........djathe i bardhe....qepe te njoma.....!!!!

  {^_^}
  ::|maDes!gn 2009|::

 7. #27
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Antarsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  37
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime n 24 postime
  Groshe...Buke...dhe Caj! )))
  Mmmmmmm!!!
  Perditshmeria ime
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e LeNNoN
  Antarsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Bucharest
  Mosha
  31
  Postime
  360
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Grosh me hurdhna ose me presh

  kjo o guzhin tamam  LeNNoN !
  You don't lead by hitting people over the head-that's assault, not leadership.

 9. #29
  -==|ylli_forumit|==- Maska e ElMajico
  Antarsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  [Milano].Me Zemer Atje...Tek e Vjetra e Bukura [Shqiperi!!!]
  Mosha
  35
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga LeNNoN
  Grosh me hurdhna ose me presh

  kjo o guzhin tamam  LeNNoN !
  LeNNoN po ashu trem gjithe lagjen jo goca po as shoke s'tvin ma afer .....

 10. #30
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-02-2005
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Vdes per groshe!

  sot po i boj, edhe ne vorbe!
  Adresa e faqeve personale vetem ne profil, jo ne firme. Stafi i Forumit

 11. #31
  tironce aop #shqiperia Maska e chicita_bonita
  Antarsuar
  18-03-2004
  Vendndodhja
  usa
  Mosha
  35
  Postime
  77
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  eee mua nuk me pelqejne dhe aq shume vetem kur jane ne kshu sallate ruse me pelqejne

 12. #32
  i/e larguar Maska e selina_21
  Antarsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
  Postime
  1,099
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Mu nuk me pelqejne dhe shume fasulet vetem me sallat i ha zakonisht.

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e shitesi
  Antarsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  ne frymemarrjen time
  Postime
  1,071
  Faleminderit
  18
  30 falenderime n 26 postime
  Jo nuk me pelqejne fare
  Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria

 14. #34
  ~*SoMeOne's LiL SuGar*~ Maska e sweet_babe
  Antarsuar
  09-08-2004
  Vendndodhja
  ~*Ne endrrat e Mia dhe te Tuat...*~
  Postime
  503
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga shitesi
  Jo nuk me pelqejne fare


  Une i kam qejf sallat pa kshu
  sme pelqejne hic [/B][/COLOR]
  Ndryshuar pr her t fundit nga White_Angel : 25-02-2005 m 01:08
  ~* After the baby talk the Gu Gu Ga Ga, you ask me can you be my Bi Ej Bi Y*~

 15. #35
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime n 94 postime
  Mua s'm plqen m bakllavaja q sht mbretresha..(lol) e ju akoma me fasulet ...q ju mbifshin n'bark !
  Where does a thought go when it's forgotten?

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e shitesi
  Antarsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  ne frymemarrjen time
  Postime
  1,071
  Faleminderit
  18
  30 falenderime n 26 postime
  Citim Postuar m par nga sweet_babe
  ahahahhahaha pshe ole se ben porla shume plandaj
  shte pelcejne ty hon

  Une i kam qejf sallat pa kshu
  sme pelqejne hic
  Kur te hash sallate mos u fut ne forums:P
  Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria

 17. #37
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  Citim Postuar m par nga ~BoOtYlIcIoUs~
  vdesssssssssss per fasule
  jo moj ka shume e vlerson jeten...:P
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 18. #38
  .
  Antarsuar
  27-05-2004
  Postime
  965
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga MI CORAZON
  Mua s'm plqen m bakllavaja q sht mbretresha..(lol) e ju akoma me fasulet ...q ju mbifshin n'bark !
  lol...ehhh, sa kohe kisha pa e degjuar kete te share...(qe me gjyshen, se mami nuk e ka ne repertor). Mire ua bere korazon.
  Mua fasulet me kujtojne direkt meksikanet. Sa cudi he...?!
  Qe te mos dal nga tema; nuk i kam shume qejf-nganjehere s'i kam qejf fare, fare...
  P.S Por, gjithe cunat qe njoh, thone qe mund te hane nga 5 pjata pa ndaluar:P. Pune meshkujsh hesapi!

 19. #39
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime n 94 postime
  Citim Postuar m par nga green
  lol...ehhh, sa kohe kisha pa e degjuar kete te share...(qe me gjyshen, se mami nuk e ka ne repertor). Mire ua bere korazon.
  Mua fasulet me kujtojne direkt meksikanet. Sa cudi he...?!
  Qe te mos dal nga tema; nuk i kam shume qejf-nganjehere s'i kam qejf fare, fare...
  P.S Por, gjithe cunat qe njoh, thone qe mund te hane nga
  5
  pjata pa ndaluar:P....... Pune meshkujsh hesapi!
  ..kshtu thon meshkujt, po h ! Mos ua v veshin shum ...(lol)
  Where does a thought go when it's forgotten?

 20. #40
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-10-2004
  Postime
  349
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime

  Talking Hahahahahahaha

  Car Te Them Un Lale.
  Per Fasulet E Kam Me Sezone.
  Ne Dİmer Po.ne Vere Jo.
  Por Kur İ Hedh Vaj Ullİrİ Behen Me Te Mİra.(lol)

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. A ju pelqejne filmat `Jo-Hollivudiane`
  Nga panchovilla n forumin Kino-Televizioni npr Bot
  Prgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 01-09-2009, 19:47
 2. Washingtonit i plqejn qent e plakur, dhe jo qent e rinj
  Nga Xhuxhumaku n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 04-03-2009, 16:17
 3. Ju Pelqejne Femijet?
  Nga km92 n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 15-07-2006, 18:02

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •