Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 22
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e nitROSHI
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  710

  Nja dy te shpejta

  ------1------

  Ti kurre nuk dite te puthje rete
  Une kurre nuk dita te prekja qiellin
  Mekatet tona i mori era
  te gjithe i shohin tani
  ne pa turp shohim njeri-tjetrin ne sy
  Bashkohemi me turmen
  tregojme njeri-tjetrin me gisht.

  -------2------

  Tingujt e harreses dhe ne
  E une shume larg me nenqeshjet pas shpine luaj te heshturin
  Te diturit imitojne njeri tjetrin
  Te marret nuk dine se kujt duhet ti besojne
  Tingujt e harreses dhe ne
  E une shume larg nga ju mes jush
  Imitoj te diturit
  Te marret me mbajne hise
  Cudi, mua me besojne!!!

 2. #2
  be yourself by yourself Maska e denku
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  in the casket garden
  Postime
  362

  Smile

  E inagurove forumin o Nitrosh?
  pershendetje!!!!!

 3. #3
  It's not enough to speak.
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  353

  Niti

  Me pelqyen keto poezite e tua. Me duket se je me i forte ne poezi se ne proze. Meqe ra fjala, ate Harrin tend e pashe nje dite ketej nga une, kishte hipur ne nje autobus dhe ishte bere goxha shejtanka...

  Gjithe te mirat....Dikea

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e nitROSHI
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  710

  Une....

  mendoj ndryshe.

  Ps Nga ty nuk kemi lexuar ndonje gje ne proze.

 5. #5
  It's not enough to speak.
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  353

  edhe une

  ashtu mendoj, dmth NDRYSHE...

  Ne proze? Them se shpejt do sjell dicka...

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e nitROSHI
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  710

  Poeti

  Pasqyrim i poetit.

  Ngrhinave te drites
  tingujt vallezojne te lire.
  Perpelitjet e fjaleve
  dhe kafshimet e gjuhes ndodhen
  ne boten e drite-hijeve
  I lire sheh simetrit e tua
  ngrehinave te drites
  e sresht se rrezatuari tinguj.

 7. #7
  E gjifa Maska e Henri
  Anėtarėsuar
  14-04-2002
  Vendndodhja
  Kanada
  Mosha
  44
  Postime
  1,087
  ti vargjet shkel, e i mbledh prape
  dhe buken ze te besh me to
  ne ardhje gishtat mblidhen grusht
  mendimet tripsen, s'i vesh dot
  dhe shtohet pirgu tek rrez' e deres
  te vjetrat tesha dhe lukthi i mendjes...

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e nitROSHI
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  710

  dhe

  te vjetrat tesha dhe lukth i mendjes
  qe te cembojne rehat ste lene
  dhe bota e bushtrat sillen rreth tyre
  e te ngaterrohen neper kembe

  Ti njeh zemerimin dhe inatet
  dhe kafshon ashtu sic di
  ti urren sa njeqind djaje
  e dashuron si perendi

  Ti vjell ide, peshtyn flake
  bota te njeh plake e te ri
  ti vdes i thinjur per cdo mbremje
  E cdo mengjes gdhihesh femije.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga nitROSHI : 26-04-2002 mė 08:55

 9. #9
  It's not enough to speak.
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  353

  Te thashe njehere

  Je me i mire ne poezi se ne proze.....

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e nitROSHI
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  710

  Une....

  mendoj ndryshe.

 11. #11
  Priceless Maska e boys_ashes
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  World
  Mosha
  43
  Postime
  58

  dikea

  Une jam nje antare i ri, por kam kohe qe e lexoj forumin,
  dhe me thene te drejten, me pelpejne shume shkrimet e Nitroshit. Si poezit edhe prozat.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga boys_ashes : 26-04-2002 mė 09:43

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e nitROSHI
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  710

  O Albano

  Shume ke fillu me ma be qefin ti muve.

  Edhe boll ke forumi tani, po puno i cik me SBS-in se ke per ta dorzu te Premten. Javen tjeter kismet po u mlodhem do ta bejme ylyme.

  Hajt tuqeta!!!

 13. #13
  Priceless Maska e boys_ashes
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  World
  Mosha
  43
  Postime
  58

  Aranua do Rozhe

  Nitroshi kemi te njejten date per te derguar projektin, keshtu qe duhet me i pervesh krahet e ta leme forumin per nje fare kohe. Une se le dot mer jaho, mo bo si burri nones ky forum.

  hajt se shifemi....
  The Truth will set you "Free"

 14. #14

  :eR

  ti vargjet shkel, e i mbledh prape
  dhe buken ze te besh me to
  ne ardhje gishtat mblidhen grusht
  mendimet tripsen, s'i vesh dot
  dhe shtohet pirgu tek rrez' e deres
  te vjetrat tesha dhe lukthi i mendjes
  as lahen as hekurosen...
  • Mėndjen nė mėndje e zemrėn nė zemėr.


  • Tė mirėn bėje e hidhe nė det,
   po s'e diti peshku e di Zoti vetė.

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e nitROSHI
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  710

  Sok

  po ky mos ishte gje refreni???

 16. #16

  Nit

  Ai eshte ē'ti teket secilit prej nesh, vet e ke thene
  Sidoqofte une ate shtesen ia pata propozuar Lulkes qe para se te ta ēfaqte
  • Mėndjen nė mėndje e zemrėn nė zemėr.


  • Tė mirėn bėje e hidhe nė det,
   po s'e diti peshku e di Zoti vetė.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e nitROSHI
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  710

  Ok

  PO i bej edhe une nje propozim vetes per ta vazhduar kete, se mbase e merr ne konsiderate.

  Ps me shkrim ishte ai propozimi jot, apo keshtu gojarisht, ne menyre shoqerore.

 18. #18

  po me duket vetja si ne chat

  propozimi im i rrefuzuar kategorikisht prej cuces (se i dilte me moral pastaj) ishte shoqerisht...
  • Mėndjen nė mėndje e zemrėn nė zemėr.


  • Tė mirėn bėje e hidhe nė det,
   po s'e diti peshku e di Zoti vetė.

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Shpirti
  Anėtarėsuar
  30-04-2002
  Vendndodhja
  Daytona
  Mosha
  45
  Postime
  2
  te bukura keto nitROSHI po nuk e marr vesh biseden me pas. Pse nuk limitoheni vetem duke postuar dicka per te qene?
  Meshkujt i ka shtyp treni...

 20. #20
  ~* rrapatushja *~ Maska e Pretty Devil
  Anėtarėsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Londer, Angli
  Mosha
  39
  Postime
  61

  Smile nje pershnetje te shpejte

  hi te gjithve

  me pelqen shume forumi i ri... uroj te kalojme sa ma bukur ...

  :b pretty devil
  xafi, uk

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. A ėshtė hashashi i dėmshėm pėr shėndetin?
  Nga Pyes_Lotin nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 20-12-2013, 09:05
 2. Receta te lehta & te shpejta
  Nga Leila nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 08-08-2008, 17:57
 3. Pershendetje te shpejta
  Nga Albioni nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-05-2002, 17:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •