Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 19
 1. #1
  Ulerime Maska e Jola
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  42
  Postime
  261
  Tr
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

 2. #2
  Ulerime Maska e Jola
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  42
  Postime
  261
  2-
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

 3. #3
  Ulerime Maska e Jola
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  42
  Postime
  261
  3-
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

 4. #4
  Ulerime Maska e Jola
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  42
  Postime
  261
  4-
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

 5. #5
  Ulerime Maska e Jola
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  42
  Postime
  261
  5-
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

 6. #6
  Ulerime Maska e Jola
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  42
  Postime
  261
  6-
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

 7. #7
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Antarsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  38
  Postime
  2,573
  Shum t bukura Jola, suksese!
  Edi

 8. #8
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  39
  Postime
  1,585
  Urime Jola :), e shoh q t plqen t luash me layers. N fakt sht nj vegl shum e shklqyer e fotoshopit :).

  Drini.

 9. #9
  Ulerime Maska e Jola
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  42
  Postime
  261
  7-
  P.s Edscape dhe Drini flm
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

 10. #10
  Ulerime Maska e Jola
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  42
  Postime
  261
  8-
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

 11. #11
  +dA bEzT+
  Antarsuar
  31-10-2003
  Vendndodhja
  ~nZ~
  Postime
  231
  WAW JOLA shume te bukura, suksese me tej!

 12. #12
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,722
  Shume te bukura ,ashtu si bukuria jote shpirterore.
  Suksese.
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

 13. #13
  SUPER [INC] Maska e SUPERSTAR_N1
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  37
  Postime
  475
  shum bukur jola
  Sa te Rrosh Do Te Dashurosh! Juventus For Life!!

 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-12-2003
  Postime
  4
  What's so special about them that you like!!!

  Ju lutem njerz, kritika gjithmon ka efekt pozitiv. Mundohuni edhe t kritikoni nga pak punn e antarve ( nga sa pash un, ju vetm thoni : shum t bukura ). Pr mua nse dikush m kritikon pr diqka konkrete q nuk duket bukur, un sigurisht q e pranoj at si nj kshill konstruktive.

  ------------------------------------------------------------------------------

  Komentet e mia >

  Nuk po m plqen kombinimi i ngjyrave tek e katrta, ! Si dhe foto e nn terezs esht shum e paqart ( rezolucioni i ult ), poashtu edhe lulja sht shum e paqart!

  Nuk po m plqen e pesta sepse nuk po shof asgj t veqant, madje as nuk po kuptoj qfar ideje ke pasur. Po t ishte punuar i tr dizajni ( n 3 dimenzione ) nga ju, ather do t thosha "Nice job", por un e di se ti ke prdorur nj foto t gatshme!


  Ndrsa t tjerat po m duken t mira pr standardin e nj fillestareje!

  T Lutem mos m keqkupto! Qllimi im sh t bj nj koment konstruktiv!

  Me respekt
  ken0
  cg artist

 15. #15
  . Maska e elda
  Antarsuar
  02-05-2002
  Vendndodhja
  turqi
  Mosha
  38
  Postime
  569
  Shume Te Bukura Jola Punİmet E Tua Edhe Mua Me Pelqen Shume Por Me E Arrİre Me Duket Ajo Me Numrİn 5.
  Edhe Nje Here Urİme Dhe Suksese .

 16. #16
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Antarsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahen time
  Postime
  3,883

  prisja dicka origjinale

  realitet i hidhur
  te themi ate qe eshte ketu nuk shoh art jola por shoh deshiren tende per te bere dicka artistike.
  Te gjitha fotot qe une po shoh jane te huazuara. pra asnje krijim i juaji, thjesht ti ke bere deformime te atyre fotove dhe tek ndonjera ke arritur vertet te zbukurosh dicka ndersa ke tjetra e ke masakruar fare.
  nje sugjerim nese nuk do me keqkuptoh. Nese vertet ke dore per pikture atehere na dergo dicka tende personale, pasi atehere vertet nuk do te gjykojme per keq pasi ajo qe lind nga shpirti i nje njeriu gjithmone vleresohet.

  me respekt odeon_relax

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-10-2009
  Postime
  58
  urime jola punime me ide te reja sidomos piktura e nen tereses

  zoti te ndimoft tironzi

 18. #18
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Antarsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  31
  Postime
  1,449
  Me fal qe po tregohem kaq direkte, por nuk me pelqeu asnjera...
  https://www.behance.net/robberysk1100

 19. #19
  Po i ka bere 8 vjet me pare o Robery.
  Si diten e pare qe ke blere kompjuter, si pas shume vitesh nuk eshte njesoj. Perfeksionohen gjerat me kalimin e kohes.
  Where does a thought go when it's forgotten?

Tema t Ngjashme

 1. Punime te zakonshme, te bera ne Artlantis...
  Nga RinorZ n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-01-2009, 17:15
 2. Punime t artizanatit shqiptar
  Nga pekomeri n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 15-12-2003, 20:28

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •