Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 38
 1. #1
  Larguar.
  Anėtarėsuar
  04-08-2003
  Postime
  2,157
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 32 postime

  Talking Marrim nje valle?

  Grupi i Tepelenės

  Nėnė do marr njė udhė  Nene moj do marr nje udhe moj nena ime ....opa


 2. #2
  Larguar.
  Anėtarėsuar
  04-08-2003
  Postime
  2,157
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 32 postime
  Shoqėria Jugu


  Gushėbardha si dėbora

 3. #3
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Ose marrim vallen e shpatave. Nga grupi i burrave te Tropojes...Apo e kam gabim?
  Where does a thought go when it's forgotten?

 4. #4
  Larguar.
  Anėtarėsuar
  04-08-2003
  Postime
  2,157
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 32 postime
  se kam degjuar ?

 5. #5
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Nuk mundem ta demonstroj tani, qe ta degjosh e ta shohesh me sy....Dikur e kam pas pare neper festivale folklorike...
  Where does a thought go when it's forgotten?

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Anėtarėsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Postuar mė parė nga MI CORAZON
  Ose marrim vallen e shpatave. Nga grupi i burrave te Tropojes...Apo e kam gabim?
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 7. #7
  Larguar.
  Anėtarėsuar
  04-08-2003
  Postime
  2,157
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 32 postime
  Nice! Flm Alba.

  Tani vetem ngelet te ma mesoj njeri...ose do ndjek ju ne valle

 8. #8
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  lololololol
  Ka dicka qe s'shkon edhe ne kete pikture...Njeri nga valltaret eshte pa mustaqe...Ku ka burre luftetar me shpate ne dore pa mustak bre baca Brar !

  Tani , nje lutje kam une. Hyre qe hyre ne valle, coje deri ne fund pra! Mundesisht na pikturo edhe " napolonin" per kenaqesine time dhe te te gjithe valldashesve tiranas.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 9. #9
  Larguar.
  Anėtarėsuar
  04-08-2003
  Postime
  2,157
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 32 postime
  Hey ju pershendes me

  Vallen e Cercis Topullit


 10. #10
  kokeforte Maska e elisabet
  Anėtarėsuar
  06-10-2003
  Vendndodhja
  kendej
  Mosha
  43
  Postime
  200
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Eh c'me ka marre malli te heq pogonishten qe ja marrsha te keqen ja marrsha .
  O bote, o dreq
  une linda te te ndreq
  Po bota u shthur
  per te mos u ndrequr me kurre.
  :^Globi

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Anėtarėsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Postuar mė parė nga MI CORAZON
  lololololol


  Tani , nje lutje kam une. Hyre qe hyre ne valle, coje deri ne fund pra! Mundesisht na pikturo edhe " napolonin" per kenaqesine time dhe te te gjithe valldashesve tiranas.
  ------------------------------------------------------------
  dhendrin mundesisht na e bo me rela bijonde,dhe nusen brune lol
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 12. #12
  i/e larguar Maska e Jamarber
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  390
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  EJ POM BAHET QEJFI SA S KA
  M KENI HY BASHE NE PROFESIONI TEM
  PORE DO PREGATISE NI SURPRISE NE QOFTE SE ME NDIHMON DIKUSHE QE PERDORE MIRE KOMPITERIN.

  JU PERSHENDESE ME ZEMER O ARTISTA.

 13. #13
  °»¤«°mģ§§ÆŠee°»¤«° Maska e ^BabY__GirL^
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  babys heart :)
  Mosha
  32
  Postime
  326
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  ja marim mo si jo...apo sna ka marre malli
  The Heart Has Reasons That Reason Cannot Know

 14. #14
  Inxhenier Maska e hiedi
  Anėtarėsuar
  29-01-2003
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  36
  Postime
  65
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ma merr nji cike "arapciun" a te keqene - se me pelqen shume
  Shqiperia eshte e jona!

 15. #15
  i/e larguar Maska e Jamarber
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  390
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mirmengjesi o valltare
  ju artista kudo qe jeni
  a ashte kushe qe done me ardhe
  me kcy me djalin prej RRESHENI

 16. #16
  i/e larguar Maska e Jamarber
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  390
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ku jeni ju artista,bame gjithato festa kercyem dhe kenduame e ju su duket
  pershendetje

 17. #17
  i/e larguar Maska e Jamarber
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  390
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  JU UROJ GJITHE VALLTAREVE TE FORUMIT
  GEZUARE KRISHTLINDJET PER VALLTARET KRISTJANE
  DHE GJITHE VALLTARET QE I FESTOJNE
  pershendetje

 18. #18
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime
  Une them te marrim nje valle pogonishteje, ose ndonje valle burrash me namuz, LOL
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 19. #19
  i/e larguar Maska e Jamarber
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  390
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  valle burrash
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Jamarber : 04-01-2004 mė 06:45

 20. #20
  Larguar.
  Anėtarėsuar
  04-08-2003
  Postime
  2,157
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 32 postime
  ju pershendes me cfare jam duke degjuar

  Valle Dropullite

  Laver Bariu
  nga albumi: Kaba nga Permeti

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Ēfarė marrim me vete nga lidhjet e shkuara?
  Nga Blue_sky nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 88
  Postimi i Fundit: 10-04-2009, 11:12
 2. Si mund ta marrim internetin si DCHP ose PPOE?
  Nga erisa_djana nė forumin Rrjeti kompjuterik
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-02-2009, 12:09
 3. Vllezerit Bluz Skripti ne Shqip.
  Nga Antitrup nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-08-2005, 18:57
 4. Kungata Hyjnore
  Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-06-2005, 00:17
 5. Cilat jene mesimet qe marrim nga Bibla???
  Nga Ndriēimi nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-05-2002, 20:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •