Close
Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 112
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610

  Piktura ne Paint me dor te lire me maus nga Brari!

  Mbremje ne Vlore
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Don Kishoti dhe Dylqinja
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Piknik ne pyll te dy te rinjeve
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Ekspozita
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Kesulkuqja
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Xhaxhi Ariu
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 7. #7
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  shume te bukura ... po si i ka bere ai .. se e kam provuar dhe une po i cant do it ...

  pink
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Forumistja
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Nje nate romantike
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Ekspozita Sot
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Oazi
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Cifti piknik tek mullaret
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 13. #13
  Jam shume dakord me pikturen e Ekspozites (dje dhe sot). Eshte Ekspozita "Shqiperia Sot" apo Ekspozita kineze sic quhej nje here e nje kohe. Kam patur shtepine aty ngjitur. Ketu ne pikture duken bukur ndertimet qe jane bere se fundi, por me sa pashe ne realitet (mbas disa vjetesh), nuk besoj se e kane zbukuruar vendin tek Ekspozita.
  Edhe disa zyra te qeverise qe kane qene ne ate ndertese (apo "Protokolli") ishin kthyer ne rajon policie!!!
  Nuk e di per ambjentet e tjera per cfare perdoren.

  Bukur Brari, shume bukur.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Antarsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,402
  Postuar m par nga Bokerrima
  Eshte Ekspozita "Shqiperia Sot" apo Ekspozita kineze sic quhej nje here e nje kohe. Kam patur shtepine aty ngjitur.
  Komshi? :rolleyes:

  Brari duket i zymte dhe nursez ne ato qe shkruan, po cuditerisht boten e shifka nen nje prizem ngjyrash te forta :) Te lezetshme punimet.

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  kur je i dh... mos e ngri koken..
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Shqiptaret ne Mars
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 17. #17
  Administratore Maska e Fiori
  Antarsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,011
  Me kenaqi Brari :)

  Ato te parat i kisha pare qe nga forumi i vjeter po nuk e mendoja te ishte me te vertete mjeshter...e kam parasysh sa e veshtire eshte te vizatosh ne Paint dhe ai jo vetem qe te jep idene e figurave po ju ve rendesi dhe imtesive! Me roba banjo ne Mars :D


  Po presim per te tjera Brari

 18. #18
  Konservatore Maska e Dita
  Antarsuar
  17-04-2002
  Postime
  2,925
  Do tju lutesha juve qe keni ndjekur forumin e artit ne forumin e vjeter te albasoulit, te sillni pikturen e Brarit per Nora Kelmendin, nese ka rastisur ta keni shkarkuar atehere, apo ta siguroni permes emailit.. E kam kerkuar para disa muajsh aty, por nuk e kam gjetur. Mesa mbaj mend, tek kafeneja Muzike e zgjedhur Brari ka bere te ditur se ate pikture nuk e ka me.

  Alba, te lumshin duart qe i solle ketu pikturat e Brarit, ndryshe do te mbeteshin tek prane oxhakut te Hasanit :)

  Brarit (me fantazi marsiano-oazoshkretinoro-politiko(lanore)-pylloro-tokesore) i uroj krijimtari te mbare edhe ne vazhdim.

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Mbasdite ne plazhin e Durrsit
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,283
  shume te lezecme jane, me shume me pelqen "nje nate romantike"
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Barcaletat e Brarit per Vloren, apo kujt t'i vij rradha
  Nga Brari n forumin Humor shqiptar
  Prgjigje: 42
  Postimi i Fundit: 17-09-2008, 17:57
 2. Pikturat e mia
  Nga Akili-A n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 26-04-2007, 11:36
 3. Pikturat e Andi Meaj
  Nga Fiori n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-11-2006, 14:34
 4. Pikturat e mia
  Nga zarathustra n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 17-01-2006, 14:33
 5. Pikturat qindravjecare te Onufrut drejt demtimit
  Nga CEZARND n forumin Arkeologji/antropologji
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-09-2005, 23:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •