Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
  1. #1
    Sport.Argetim.Qejf.etj Maska e Resto
    Anėtarėsuar
    15-06-2002
    Vendndodhja
    pennsylvania
    Postime
    74

    Thumbs up Eskallop Ne Vere

    eskallop ne vere:
    ----------------------
    merrim dy copa byfteku te rafur mire ,pastaj e lyejme me miell edhe e skuqim sa te marri nje ngjyre pak me gjalp i hedhim pak kripe edhe pak piper te zi ,pasi mer pak ngjyre mishi i hedhim kerpurdha edhe e shyajme me vere te kuqe (ose vere te bardhe sipas kerkesave po vera e kuqe eshte me e mire )pasi lengu te cilin kemi ne tigan fillon e trashet e heqim nga zjarri edhe eshte gati per ty servirur
    kjo shoqerohet me perime te ziera ose te skuqura ose patate etj sipas kerkesave te klienteve thank you per vemendjen mirupafshim here tjeter bye nga visi
    Dashuri,Argetim,Sport

  2. #2
    . Maska e elda
    Anėtarėsuar
    02-05-2002
    Vendndodhja
    turqi
    Postime
    569

    hi

    Cila eshte gjella e juaj e preferuar?

  3. #3
    Sport.Argetim.Qejf.etj Maska e Resto
    Anėtarėsuar
    15-06-2002
    Vendndodhja
    pennsylvania
    Postime
    74
    elda per guzhinjer te kualifikuar nuk ka vecim sepse i pelqej te gjitha une bej speciale po perqej ushimet e detit varet nga stina koha etj ,nuk jam preferncat e mija se me del shija e nje shefi te vertete kur te jemi te dy do flasim me hapur hahhaha pacim zemra je shume e mire
    Dashuri,Argetim,Sport

  4. #4
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,016
    Kjo eshte receta me e mire qe kam lexuar deri me sot edhe biftek, edhe vere, edhe kerpudha.

    Shpresoj kur te kthehet nga Shqiperia, Tironsi te vije me ide te reja!

  5. #5
    visi
    i/e ftuar
    fiori meqe te kemi ne usa edhe jena komshi na thuj ca te pelqen te them disa speciale .ngrohtesi edhe pak dashuri ne veshtrimin e larget si zogu ne shtegetim ciao nga visi

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •