Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 64 prej 64
 1. #61
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-03-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Legjenda e Rozafes - amadeos001

  kjo ishte shume e bukur por te lutem a mund ta shkruani perseri por ne gjuhen standarte.Ju lutem...

 2. #62
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  977
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Legjenda e Rozafės

  ..ne fakt kjo eshte nje legjende e turpit dhe tortures ndaj shqiptareve. te pushtuar nga kaloresit e zinj, nje lloj kanibalesh apo gjermanesh te asaj kohe, ata u tallen prej tyre, duke i detyruar ne bestytni te renda dhe te flisnin me vete gjoja duke folur me atin e vdekur dhe u detyruan te varrosnin te gjalle 'motren' e tyre.

 3. #63
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-03-2019
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Legjenda e Rozafes - amadeos001

  pershendetje!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga garuc kolaneci : 17-03-2019 mė 21:11

 4. #64
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-03-2019
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Legjenda e Rozafes - amadeos001

  pershendetje! jam nje anetar i ri i forumit, quhem Garuc Kolaneci (emri vjen nga qyteti i afert me kufirin ne mal te zi, Gucia. ndersa mbiemri nga fjala Kastravec)
  me pelqen shume pershkrimi qe keni bere i nderuar rrotkaruci, legjenda e rozafes te jem i sinqerte nganjehere me eksiton pasi, mendojeni mire, ajo e ngrire ne mur, me gjysmen e pidhit jashte, mund ta perdhunosh pa mund fare. Te dalim ne teme mos te devijojme, duke qene nje pinjoll i shtetit shqiptar,mendoj se kalaja e rozafes duhet te kthehet ne fabrike qumeshti, gjithe ai qumesht falas qe rrjedh aty , mund te kthehet ne biznes. e dyta, kam qene personalisht ne kala dhe kam pare vendin ku supozohet se eshte ngri ajo kucka, nuk me duket aspak si qumesht, sepse eshte teper ngjitese, madje madje do thoja eshte sperme.
  per ta perfunduar, desha te them guacamole nigga penis, e perkthyer kjo dmth qe ju falenderoj dhe ju respektoj, nese doni edhe ju perdhunoj, ika se do shkoj, skrr skrrr yea ma merr ngoj sku skuuu...me falni njemije here u rrembeva nga momenti ketu haha
  ju lutem nese keni mundesi bejini follow edhe vellait tim nga nje nene tjeter @robertnilaj

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema tė Ngjashme

 1. Legjenda dhe Historia e Durresit…
  Nga ALBA nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 22-05-2018, 15:43
 2. Krenar Zejno: Legjenda M, nje satire e dhimbshme
  Nga Varg nė forumin Shkrimtarė shqiptarė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-06-2009, 06:20
 3. Vangjel Koja, legjenda e Volejbollit Shqiptar..
  Nga Brari nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-12-2006, 15:37
 4. Legjenda e Rozafės
  Nga paperino nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-08-2006, 15:16
 5. Shakespeare - Legjenda e pavdekshme
  Nga EXODUS nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 24-08-2004, 11:43

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •