Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 43
  1. #21
    Hi from sweety words. Maska e Gocaaaaaa_uk
    Anëtarësuar
    04-08-2004
    Vendndodhja
    london
    Postime
    11
    O mamuni_logel pse mo te paska vajt menja me be kalama ty qe po kerkoke ndihme ????????????

  2. #22
    ExceLlenCe Maska e LlaCiPaCi
    Anëtarësuar
    10-01-2004
    Vendndodhja
    InsaNe In The MembranE
    Postime
    895
    Jo mi Jo ... Sa Per Kalamojt existojn ato kondomat... se kom hallin aty un ...E kom hallin ke ju ...CA moshe keni qef me qen kur te jet kalamoni juj 10 vjec
    Bebe urt..... ca dmth ajo qe the ti ??? Seriozisht e kishe ...apo kidding ?

  3. #23
    KARL MARKS Maska e InF-Sm[0]keR
    Anëtarësuar
    13-08-2004
    Vendndodhja
    GJERMANI :P
    Postime
    228
    O bebe mire thote LLaCiPaCi lali, por vete e kane fajin ato
    Kush u thote atyre qe te shkojne qe ne moshe te vogel e te bojn beba
    (
    Mua me vjen keq per ata por fajin vete e kane
    Hajt ja kalofsh mire

    Rrespekte

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e R2T
    Anëtarësuar
    18-04-2003
    Postime
    1,061
    Citim Postuar më parë nga Leila
    Kur edhe prezervativat s'te ruajne 100%... ta mban ta besh pa to?

    Mer pila kunder shtatzanise, pse gjithe punen meshkujt do e bejne. Me to je 100% e sigurt.
    Postimi i mesiperm nuk shpreh detyrimisht opinionin e autorit mbi temen e ngritur.

  5. #25
    Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
    Anëtarësuar
    29-05-2004
    Postime
    2,300
    Citim Postuar më parë nga R2T
    Mer pila kunder shtatzanise, pse gjithe punen meshkujt do e bejne. Me to je 100% e sigurt.
    Jo s'je: mund te ftohesh dhe te marresh ilace(kryesisht antibiotica) te ndryshme te cilat asgjesojne efektin e anti-conceptiva.
    Kam vetem nje limit: qiellin!

  6. #26
    !Welcome! Maska e StormAngel
    Anëtarësuar
    05-02-2003
    Vendndodhja
    Zurich, Switzerland
    Postime
    6,846
    Bie ne hall njeri tashi,
    He ta bej he mos e bej!
    Nuk ke garancion pa marre parasysh se ca perdoren,cdohere ka minimum mundesi qe te paraqitet shtatzenia dhe pas kesaj normal,aborti.
    O e beni o se beni,kujdes te keni,se pasojat jane te renda masandej,si per ju ashtu edhe per te tjeret.
    Nejse.
    We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

  7. #27
    i/e regjistruar Maska e R2T
    Anëtarësuar
    18-04-2003
    Postime
    1,061
    Citim Postuar më parë nga Blue_sky
    Jo s'je: mund te ftohesh dhe te marresh ilace(kryesisht antibiotica) te ndryshme te cilat asgjesojne efektin e anti-conceptiva.
    Ok, nuk po flasim per perjashtime, ne kete rast nuk e ka fajin pila por antibiotiket, kontraceptivi eshte 100% i sigurt ne punen e vete. Ne rastet kur perdoren antibiotike mund te perdoresh fare mire prezervativ.
    Postimi i mesiperm nuk shpreh detyrimisht opinionin e autorit mbi temen e ngritur.

  8. #28
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    19-06-2003
    Postime
    2,796
    Se kuptoj ku e shikoni te keqen te behesh nene ne mosh te re...pse stergjyshja ime qe lindi femien e par ne mosh 15 beri gabim?...i dont think so...so cupa beni femi sa me shume se ne fund te fundit per ate gje kemi lindur, mos degjoni budalliqe qe do shemtoheni, do ngeleni injorante pa shkolle dhe do shkatroni jeten!

  9. #29
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Alda, vajzat e tanishme nuk jane njesoje si gjyshet tona. Tani vajzat vec nuk mendojn per konsekuencat, ose thjesht mendojn qe nuk do ti ndodhen kjo gje, so they take a chance. Dhe si konsekuenc mbeten pa shkolle, mund ta abortojn femijen, ose ja lejn prinderve ta risin, they could be single parents. Neqoftese s'te duket gje e keqe ty skam cfare te them, per mua me duket sikur po prish te ardhmen, dhe vec do jetosh nje jete me pendime, vuajtje, plote strese, dhe pergjigjesi...do kesh zili njerzit e tjere qe jane me mire ekonimisht, dhe familjarisht.
    Ndryshuar për herë të fundit nga *~Rexhina~* : 17-08-2004 më 14:43
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  10. #30
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    19-06-2003
    Postime
    2,796
    ok i think se me duhet te ndryshoj menyren qe shkruaj, dhe ti them gjerat pak me str8 lol....what i mean ne ate post eshte tamam qe koherat kan ndryshuar, duke krahasuar neve tani me Stergjyshen time, dihet qe behet fjal per 2 kohera 100% ndryshe dhe une po e ironizoj pak duke ber kete krahasim. Pastaj duke then qe u know beni femi qe te vogla se nuk eshte gje e keqe, dua te them te kunderten duke e mbyllur shkrimin me consequence qe do ket ajo gje...dhe nuk besoj qe ka ndo nje vajz qe do te shemtohet, te ngelet pa shkolle dhe sic the ti te ket zili shoqet e saj qe kan kriuar familje ne moshen qe duhet, duke ditur cfar po bejn dhe bejn nje jet te mire.

    so i liked your answer Anna coz eshte almost ajo qe thash une me fjal ndryshe

    Cupat duhet te jen shume kujdesshme ne ceshtje te tilla se faj nuk eshte vetem i cunave 100%...mundesh te maresh ilace si lexova ketu, por me e thjeshta dhe e sigurta nga te gjitha eshte mos te kesh sex ne mosh te vogel...nefakt po ta mendosh, keshtu si eshte kjo pune, as kjo nuk eshte 100% e sigurt...ja psh Maria, mamaja e krishtit ishte virgin kur beri zotin(ehhhh u lodha pak per ta gjetur nje example te mire, po ja qe e gjeta looool)

  11. #31
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    lol thash dhe une, c'ne alda dha kete pergjigje? She is way smarter :-)

    alda exuse me, duhet ta dija qe e the me ironi..."i think i lost my sense of understanding you )...ps: keshtu i them dhe motres kur thote dicka dhe se kuptoj cfare do thote, dhe ajo me thote te njejten gje kur them dicka me ironi apo me fjale qe vetem un dhe ajo mund te kuptojm...so if u will do forgive me for not getting really what yu meant

    take care hun
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  12. #32
    Moderator Maska e benseven11
    Anëtarësuar
    10-09-2002
    Vendndodhja
    new jersey-usa
    Postime
    13,816
    Citim Postuar më parë nga Leila
    Kur edhe prezervativat s'te ruajne 100%... ta mban ta besh pa to?
    jo prezervativa=perfolactic
    shif te te them nje barcolete tani
    nje cift po benin seks
    spermatozoidet bejne plan te canin perfolactikun
    e cajne dhe leshohen brenda
    i pari i spermatozoideve kthehet mbrapsht
    U prish plani
    Pse i thone ato te tjeret?
    Paskemi ra ne m*u*t
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
    ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

  13. #33
    Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
    Anëtarësuar
    29-05-2004
    Postime
    2,300
    Citim Postuar më parë nga benseven11
    jo prezervativa=perfolactic
    shif te te them nje barcolete tani
    nje cift po benin seks
    spermatozoidet bejne plan te canin perfolactikun
    e cajne dhe leshohen brenda
    i pari i spermatozoideve kthehet mbrapsht
    U prish plani
    Pse i thone ato te tjeret?
    Paskemi ra ne m*u*t
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
    Boo cfare edukimi i behet kendeja adoleshenteve
    Kam vetem nje limit: qiellin!

  14. #34
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar më parë nga FierAlda143
    Se kuptoj ku e shikoni te keqen te behesh nene ne mosh te re...pse stergjyshja ime qe lindi femien e par ne mosh 15 beri gabim?...i dont think so...so cupa beni femi sa me shume se ne fund te fundit per ate gje kemi lindur, mos degjoni budalliqe qe do shemtoheni, do ngeleni injorante pa shkolle dhe do shkatroni jeten!

    huh ?

    besoj se nuk e ke idene as me te vogel se cfare po flet he ???

    arsyetimi me kot qe kam pare ketu ..
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  15. #35
    i/e regjistruar Maska e R2T
    Anëtarësuar
    18-04-2003
    Postime
    1,061
    Citim Postuar më parë nga FierAlda143
    Se kuptoj ku e shikoni te keqen te behesh nene ne mosh te re...pse stergjyshja ime qe lindi femien e par ne mosh 15 beri gabim?...i dont think so...so cupa beni femi sa me shume se ne fund te fundit per ate gje kemi lindur, mos degjoni budalliqe qe do shemtoheni, do ngeleni injorante pa shkolle dhe do shkatroni jeten!

    Dhe episodi i "fabrikave te femijve" vazhdon.......
    Postimi i mesiperm nuk shpreh detyrimisht opinionin e autorit mbi temen e ngritur.

  16. #36
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    19-06-2003
    Postime
    2,796
    keta te riturit nuk te len nje here te jesh ne gabim...une e shkreta jam munduar te justifikoj ata 5-6 kalamaq qe po ris ne kaq mosh te re duke then qe eshte gje normale dhe ju me akuzoni ne vend te me jepni pak kurajo te vazhdoj kete rug te veshtire qe zgjodha lol


    ps..lexoni shkrimin 30 po ju a lejovi koha e cila me sa kuptoj nuk ju a lejovi kur cituat

  17. #37
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    loooool alda ke nje humor te lezetcem...motra lere cfare thone keta, femijet i ke ylle bote, me jep nje mua
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  18. #38
    xscarfacex Maska e xkorleonex
    Anëtarësuar
    31-07-2004
    Vendndodhja
    latitant ne antwerpen
    Postime
    13
    seks i sigurt,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    puna eshte se eee gjat saj vazhdojn te behet sexi por kur vjen fundi perton ta heqesh mo vllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahhahahhahahah shaka
    duhet patur kujdes
    The world is yours

  19. #39
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    19-06-2003
    Postime
    2,796
    Citim Postuar më parë nga *~Rexhina~*
    loooool alda ke nje humor te lezetcem...motra lere cfare thone keta, femijet i ke ylle bote, me jep nje mua
    ta jap 1 ty? pse me te duket sikur i gjeta ne rug une per ti dhen ketej dhe andej? ...per ceshtje te tilla jam serioze, po deshe te jap burrin, pa problem se ai eshte qe eshte kot lool, po femiet sti jap sikur te perplasesh ne mberdhe


    ps...boll tani se do lexoj ndo nje i njofur dhe do thot qe cupa e filanit qe pretendon te bej "kete dhe ate" eshte e martuar fsheuraz dhe ka dhe femi!...nga shqiptaret te gjitha ti presesh! lol

  20. #40
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    shif sa e liget qe behesh, per te miren tende thash moj, se me vjen gjynah kur te shof si e raskapitur... pa gjume, pa buke, pa para...just wanted to get rid of your burden, but people these days...they don't appreciate an helpful generous help ..dhe burrin mbahe, mos e hidh sikur eshte nje plehre, mendohu mire? kush do pastroje shpine, kush do gatuaj? kush do te digjoje ankimet e tua, kush do toleroje te sharat dhe abuzimet fizike dhe verbalisht nga ty? kush tjeter? burri jot...so think again before making that offer...
    Ndryshuar për herë të fundit nga *~Rexhina~* : 19-08-2004 më 00:02
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Si të bëhesh musliman
    Nga abdurrahman_tir në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 04-02-2009, 09:57
  2. Si bëhesh bir i Perëndisë?
    Nga i krishteri në forumin Komuniteti protestant
    Përgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 10-09-2008, 21:57
  3. Si të bëhesh "kryetar bashkie"
    Nga Davius në forumin Aktualitete shoqërore
    Përgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 18-08-2005, 11:44

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •