Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 25
 1. #1
  Vetvendosje Maska e INDRITI
  Anėtarėsuar
  14-11-2002
  Vendndodhja
  I ulur ne zemren e njeres.
  Mosha
  38
  Postime
  2,172

  Po nuk patet veshur rrip mos e lexoni.

  Ne nje shkolle fshati:
  Mesuesi i thote Agimit, Agim pse erdhe sot vone ne shkolle?
  Me fal Zoti mesues i thote Agimi por cova lopen te kau.
  Po mire more Agim i thote mesuesi e smund ta bote baba jot ket pune?
  E di qe e bon baba ju pergjigj Agimi por kau e bon mo mire.

  Nje here nje peshkatar po gjuate peshk ne breg dhe befas vjen nje gjel kendon dhe ja tremb te gjithe peshqit.
  peshkatari zemerohet aq shume sa e mer gjelin e ther e rrjep dhe e fut ne cante, kurse puplat ja le ne breg.
  nuk kalon shume kohe kur vjen nje burre dhe e pyet : me fal i thote a mos ke pare ndonje gjel te kaloje ketej?
  Po ju pergjigj peshkatari, rrobat i ka lene ne breg ndersa vete eshte zhytur ne det.


  3- Nje polic ju kishte vene prapa nja dy hajduteve dhe nuk po mundte ti kape. Sa bente ti kapte baf i iknin.
  Vazhdoi kjo pune nja nje ore derisa polici u lodh dhe ju kujtua nje e share dhe tha: po ndalo more bir Ku...
  Sapo tha polici kete njeri prej hajduteve ndaloi ne vend dhe i tha shokut: Vazhdo ik ti se mua me njohu.

  Qeshni po e pate te arsyeshme.
  Po mjaftohem me kaq sot.
  Injoranca nuk zhduket me top

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-12-2002
  Vendndodhja
  ITALI
  Mosha
  37
  Postime
  14
  SHQIPTARI,GJERMANI DHE AMERIKANI NE BIZEDIME TE SIPERME NIS E KUSH MBURET ME SHUME,
  AMERIKANI: E DINI QE NE AMERIKE EKZISTOJNE 2 KULLA BINJAKE NGA 1000m TE GJATA,
  GJERMO MORE MOS GENJE
  AMERIKANIOS 1000m 2 GISHT ME POSHTE.
  GJERMANI: E DINI QE NE GJERMANI EKZISTON NJE MURE I GJATE RETH 10 km
  E KUNDERSHTOJNE SI SHQIPTARI SI DHE AMERIKANI
  GJERMANI: MOS 10km 2 GISHT ME I SHKURTER.
  MENDOHET SHQIPTARI,
  SHQIPTARI: E DINI QE NE SHQIPERI FEMRAT LINDIN NGA BY...
  SI GJERMANI DHE AMERIKANI HABITEN DHE E KUNDERSHTOJNE
  SHQIPTARI: MOS NGA BY... 2 GISH ME POSHTE.
  Vivo oggi x conoscerti domani............

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-08-2003
  Vendndodhja
  gjermani
  Postime
  16
  nje nga vlora i hipen tragetit per usa dhe ne traget ishte dhe miss usa.trageti mbytet ne oqean dhe shpeton vetem vlonjati dhe miss usa.dallga i nxjerr ne nje ishull te shkrete dhe aty vlonjati as disa ditesh ben sex me missin,donte ta tregonte por skishte se kujt.i pret floket missit,i ben mustaqe me thengjill i vendos nji dru ne goje si cigare i ulet perballe dhe i thote-degjon ti brace vellai,une kam qi.. miss ameriken

 4. #4
  i/e larguar Maska e llokumja
  Anėtarėsuar
  17-07-2003
  Vendndodhja
  Underneath_your_cloths
  Mosha
  35
  Postime
  91
  NJe dite nje lushnjar kishte vajtur ne Vlore e po rrinte prane bregut te detit. Aty afer ishin edhe disa vlonjat si gongo keta edhe vendosen te luanin me kete lushnjarin. E fillon njeri me ti fol e me te share lushnjarin po ai hic as nuk leviste e as nuk kthente pergjigje por vetem shikonte nga deti. Jep e merr jep e merr vlonjati u merzit edhe i shkon prane lushnjarit edhe i thot:
  - Kishe gje me detin ti????

  llokumja

 5. #5
  hmmm Maska e Niko D'Angelo
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Minnesota, USA
  Mosha
  39
  Postime
  127
  Nje grup gjimnazistesh nga Tirana vendosin te shkojne ne Vlore per plazh. Te mos ngacmohemi me Vlonjatet thane se nuk njohim as njeri ketu. Disa Vlonjate mesojne se kane ardhur disa Tiranas per plazh. Behen nje grup dhe shkojne e i gjejne ne det Tiranasit, pa u futur akoma.
  Ca do bejme thote nje Vlonjat. Hajde ore tu biem ketyre thone tjetri. Po si thote, ca te gjejme si arsye se keta po rrikan edhe urte more.
  Nje tiranas thote papritur: Uuu uje qenka pak i ftohte sot.
  Ke shane nga uji ti a te q*va u?
  Winners Don't Quit

 6. #6
  Vetvendosje Maska e INDRITI
  Anėtarėsuar
  14-11-2002
  Vendndodhja
  I ulur ne zemren e njeres.
  Mosha
  38
  Postime
  2,172
  Kur ndodhi lufta ne Kosove nje ish lutetar po i tregonte shukut te tij:
  ne kohen kur po vinin shkiat tha ai ne vetem gjuanim bamamamamamaaamamamam dale re ti tha shoku po asnjehere se mbushnit armen ju?
  Po kishte kohe per ta mbushur more i tha.


  nje here nje tjeter person i thonte shokut te tij: isha ne shkretetire dhe papritur mu versul nje luan nga pas, une ika vrap vrap vrap dhe po te mos kisha gjetur nje peme ne shkretetire do me kish ngrene.
  Po me genjen i tha shoku se ne shkrettire ska peme.
  ka ska hip se te ha luani.
  Injoranca nuk zhduket me top

 7. #7
  hmmm Maska e Niko D'Angelo
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Minnesota, USA
  Mosha
  39
  Postime
  127
  Hej djema dhe vajza kam nje pyetje per ju:
  Ca i tha kemba e majte e nje bjondeje, kembes se djathte?
  Ktheni pergjigje dhe do te merrni pergjigjen time me vone
  (Mund te pyesni ndonje bjone, por nuk besoj se do ta dine as ato)
  Winners Don't Quit

 8. #8
  Vetvendosje Maska e INDRITI
  Anėtarėsuar
  14-11-2002
  Vendndodhja
  I ulur ne zemren e njeres.
  Mosha
  38
  Postime
  2,172
  itha se sikur te isha ne vendin tend sdo kisha lene vend pa shkelur.
  Injoranca nuk zhduket me top

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-06-2003
  Postime
  569
  desha te pergjigjem vetem ne pyetjen per kembet e biondinave:
  pergjegja eshte " ku je bre kembe qe sa kohe nuk te kam pa"
  dmth kane qendruar hapur lol....

 10. #10
  hmmm Maska e Niko D'Angelo
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Minnesota, USA
  Mosha
  39
  Postime
  127
  Dhe cmimi i shkon Mendimi -t. Bravo
  Pergjigja eshte: Nuk i tha gje fare sepse nuk u takuan asnjehere. Ju afrove aq shume, sa po e quaje te sakte. Bravo djalosh/vajze, nuk e di ca je. Mos je bjondine vete, se nuk ka mundesi kaq pergjigje te sakte, hahahaha. Peace out
  Winners Don't Quit

 11. #11
  ...
  Anėtarėsuar
  26-11-2003
  Vendndodhja
  PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
  Postime
  1,430
  I tha: "Takohemi ke cepi"
  HOLLAND...

 12. #12
  ...
  Anėtarėsuar
  26-11-2003
  Vendndodhja
  PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
  Postime
  1,430
  This is better
  HOLLAND...

 13. #13
  ________
  Anėtarėsuar
  08-11-2003
  Postime
  1,518
  po udhetonin me avion nje shqiptar nje amerikon dhe nje grek.kap amerikoni portofolin plot me lek dhe bom e hudh perjosht.shqiptari me grekun habiten dhe e pyesin pse mer i hudhe?epo kemi boll lek no amerikont ;pergjigjet amerikoni.kap greku aparatin fotografik dhe bom e hudh jashte.pse mer e hudhe e pyesin?epo edhe ne kemi boll ne greqi.pergjigjet greku.Ivjen radha shqiptarit kap grekun e bom perjashta..te gjithe ngelen te habitur dhe e pyesin pse? edhe ne kemi boll si keta ne shqiperi ia kthen shqiptari.
  Il cuore matto che ti segue ancora
  E giorno e notte pensa solo a te

 14. #14
  ...
  Anėtarėsuar
  26-11-2003
  Vendndodhja
  PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
  Postime
  1,430
  lol
  HOLLAND...

 15. #15
  Vetvendosje Maska e INDRITI
  Anėtarėsuar
  14-11-2002
  Vendndodhja
  I ulur ne zemren e njeres.
  Mosha
  38
  Postime
  2,172
  Nje here ishte hapur nje ekspoizite dhe atje shkonin njerezit te shihnin pikturat. Nje burre shkonte cdo dite pasdite dhe rrinte disa ore te tera duke pare nje pikture. kjo piktura kishte te vizatuar nje femer lakuriq me nje gjethe perpara tek vendi i dhembjes.Kjo gje i beri pershtypje piktorit dhe nje dite e vajti dhe i tha me sa shoh une vetem ti me kupton mua si artist dhe e di se cdo te thote kjo pikture. Atehere e pyeti piktori edhe sa kohe do vish qe ta shohesh? Burri ju pergjigj:" Do vij deri ne vjeshte sa te bjere gjethja ne toke"
  Injoranca nuk zhduket me top

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-07-2003
  Vendndodhja
  Londer (UK)
  Mosha
  34
  Postime
  14
  KEMBA E DJATHTE E BJONDES NUK I THOTE ASNJEGJE KEMBES SE MAJTE SEPSE NUK TAKOHEN KURRE

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-01-2004
  Vendndodhja
  toke
  Mosha
  42
  Postime
  83
  nje femije shqipetar qe kishte lindur ne Itali shkon ne shkolle. Mesuesja i pyet te gjithe femijet ne klase nga jane si dita e pare e shkolles. Kur i vjen rradha kalamonit shqipetar te lindur ne itali, ky i shkreti sdinte cte thonte dhe i shpjegon mesueses qe prinderit i kishte shqipetar dhe vete kishte lindur ne Italu dhe mesueja ja kthen qe ska rendesi nga jane prinderit mqs ke lindur ne Itali je italian.
  pasi mbarooi mesimin pas nja 2 oresh iken femija ne shtepi dhe i thote te atit, babi une jam italian, ik ore mbushu i thote i ati dhe i jep nje shuplake surratit dhe i thote more vesh ti: je shqipetar jo italian, femija duke qare ja kthen 2 ore kam qe jam italian dhe probleme me shqipetaret.

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-01-2004
  Vendndodhja
  ulqin
  Mosha
  35
  Postime
  27
  me pelqyen shume. ja edhe timin...

  ishte njehere nje fshatar (fshatar i kulluar qe skishte as televizor ne shtepi dhe skishte pare asgje) dhe kur e vizitoi nje i afermi i tij ia la nje leter, ia shkroi adresen e tij ne qytet ku jetonte dhe i tha nese don te vish te me vizitosh hyr ne autobus dhe kur te zbresesh kerko nje taksi, jepja kete leter dhe taksisti e sheh adresen dhe te sjell te une. pas disa kohesh fshatari u nis qe ta vizitonte te afermin e vet, shkoi me autobus deri ne ate qytet ku jetonte ai dhe mori taksin e ia dha letren per ti treguar se ku ta conte. pasi qe u nis taksisti mendoi ne vehte dhe teksa e merrte ndezesen e cigares ne veture per ta ndezur nje cigare e pyeti fshatarin prej nga je. pasi e vensosi ne vendin e vet ate ndezesen e cigares e mori ky fshatari e afroi te goja dhe tha: jam nga .........

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Kosovari_78_Ca
  Anėtarėsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  Kanada
  Postime
  261

  Teknologjija e Re

  Ish kon nje shqiptar edhe nje japan,japanit po i cingron mobili e ai veq po e ngre nje tel prej gishtit dhe po flet, e ky shqiptari po e pyet qa po ban bre, japani po i thot e teknologjia jone po perparon,ne ate moment shqiptarin po e rok lemza"hik,hik"japani po e pyet qa u bo bre,shqiptari po i thot qe bre me erdhen dy mesazhe.
  Miresia civilizon inteligjencen
  PUNEN E SOTME MOS E LE PER NESER

  “Po iu jap njė porosi,
  Kėmba e huaj keq iu rri,
  Nuk durohet gjithė vaji i fėmisė, Ēonu tė gjithė nė shėrbim Shqiperis”

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Kosovari_78_Ca
  Anėtarėsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  Kanada
  Postime
  261

  Kursimi

  Dy shoke takohen ne mengjes ne pune.I thote njeri tjetrit:"Sot kurseva 50 fining", e sheh tjetri me habi dhe e pyet se si?
  "po ja,- thote i pari,-kur dola nga shtepia ne mengjes te kapja autobuzin urban, sa vajta ne stacion per 30 metra me iku(autobuzi), e ndoqa me vrap ta kap te stacioni tjeter, per 25 metra me iku prape dhe keshtu autobuzi para dhe une nga prapa me vrap, arrita deri ne pune dhe ja fitova 50 fining".
  I pergjigjet tjetri:"Ca budallai qe paske qene, po pse nuk ndoqe me vrap ndonje taksi, i kishe kursyer 5 DM"
  Miresia civilizon inteligjencen
  PUNEN E SOTME MOS E LE PER NESER

  “Po iu jap njė porosi,
  Kėmba e huaj keq iu rri,
  Nuk durohet gjithė vaji i fėmisė, Ēonu tė gjithė nė shėrbim Shqiperis”

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Lexoni Biblėn on-line nė gjuhėn shqipe.
  Nga Albo nė forumin Komuniteti protestant
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 30-11-2012, 05:42
 2. Zjarrfikėsi i veshur si Njeriu Merimangė shpėton djaloshin
  Nga strange nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 15:21
 3. Lexoni > Sekretet e Ahmet Zogut
  Nga Humdinger nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 25-10-2006, 12:12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •