Buletini Javor nga Forumi Shqiptar
---------------------------------------------------------------------------
Data e sotme eshte: 23-09-2003. Ky buletin reflekton te rejat qe prej dates 17-09-2003.
---------------------------------------------------------------------------

Forumi Shqiptar: http://www.forumishqiptar.com/

}---------------------------------------------------------------------------
TEMAT E REJA
---------------------------------------------------------------------------

Temat me te reja

Titulli: "Shfletues (browser) i avancuar" (postuar 23-09-2003 nga edspace)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24235

Titulli: "Leter ish te dashurit te ishdashures time" (postuar 23-09-2003 nga Dreri)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24234

Titulli: "Cfare lloj muzike pelqeni ?" (postuar 23-09-2003 nga tironsi per qef)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24232

Titulli: "Pėr ēfarė degė tė studjoj unė?" (postuar 22-09-2003 nga Leila)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24226

Titulli: "Rusia shpionon SeCG ?" (postuar 22-09-2003 nga Jase)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24222

Titulli: "Atje ku sundojne Xhahilet...." (postuar 22-09-2003 nga Brari)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24219

Titulli: "Qendrimi i Shqiptareve ndaj njerezve me te meta mendore???" (postuar 22-09-2003 nga Khalid)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24216

Titulli: "Ofertė pėr emigrantėt nė NY" (postuar 22-09-2003 nga ArbenPerlleshi)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24214

Titulli: "Unė jam...." (postuar 22-09-2003 nga frozen22)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24210

Titulli: "Lajmerim" (postuar 22-09-2003 nga nitROSHI)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24209

Titulli: "ja po e bej dhe une prezantimin tim" (postuar 22-09-2003 nga kajsia)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24207

Titulli: "C'mendime keni per Islamail Qemalin" (postuar 22-09-2003 nga klevis2000)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24206

Titulli: "Pyesni psikologun per problemet tuaja" (postuar 22-09-2003 nga KOMFORT LUX)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24204

Titulli: "Nuk keni pas nevoje per me e fshije temen time !!!!" (postuar 22-09-2003 nga Amaz|ng)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24203

Titulli: "Vizita e Kryetarit Moisiu nė SHBA" (postuar 22-09-2003 nga dodoni)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24201

Titulli: "Wrestling." (postuar 21-09-2003 nga bayern)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24199

Titulli: "Edhe njė pogradecar mė shumė nuk besoj se i bėn dėm kėti forumi?..." (postuar 21-09-2003 nga Ardi_Pg_ID)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24198

Titulli: "Anėtar i ri" (postuar 21-09-2003 nga traveller228)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24196

Titulli: "Teksti " Ushtari Rruges "" (postuar 21-09-2003 nga tironsi per qef)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24195

Titulli: "dua nje aop" (postuar 21-09-2003 nga ivushka)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24194

Titulli: "Pėrshėndetje tė gjithve" (postuar 21-09-2003 nga BarBie_GirL)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24191

Titulli: "gjejeni pak" (postuar 21-09-2003 nga KOMFORT LUX)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24187

Titulli: "ankese per abigail" (postuar 21-09-2003 nga KOMFORT LUX)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24186

Titulli: "Shenjat e hipokriteve" (postuar 21-09-2003 nga klevis2000)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24184

Titulli: "Pėrshėndetje" (postuar 21-09-2003 nga xhejms_bond666)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24181

Titulli: "Antique" (postuar 21-09-2003 nga Fiori)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24178

Titulli: "Hapet Chati n'forum" (postuar 21-09-2003 nga MiLaNiStE)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24175

Titulli: "Ankese per Orso" (postuar 21-09-2003 nga AIRON^BOY)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24174

Titulli: "Misteri i Kishes dhe Eskatologjia" (postuar 21-09-2003 nga Matrix)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24170

Titulli: "Nė Ėndrra" (postuar 21-09-2003 nga kajsia)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24169

Titulli: "Cfare duhet te bejne te shpetuarit?" (postuar 21-09-2003 nga Matrix)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24168

Titulli: "Histori Islame" (postuar 21-09-2003 nga aluando)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24164

Titulli: "Fjale Zemre" (postuar 21-09-2003 nga aluando)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24163

Titulli: "Do ti beje balle gazeta "Koha Jone" Neopiramidave shteterore ?" (postuar 21-09-2003 nga lis)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24161

Titulli: "Ku mund t'i gjej tropojanėt?" (postuar 21-09-2003 nga bukuroshe vogel)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24160

Titulli: "per TROPOJEN" (postuar 21-09-2003 nga bukuroshe vogel)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24159

Titulli: "Jetoje jeten ?!" (postuar 21-09-2003 nga tironsi per qef)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24157

Titulli: "Ajri i Tiranes i Qelbur" (postuar 21-09-2003 nga Brari)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24155

Titulli: "Ne lidhje me mediat amerikane" (postuar 21-09-2003 nga Flavia80)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24154

Titulli: "The Lord Of The Rings - Komente" (postuar 21-09-2003 nga Aragorn I)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24153

Titulli: "Arvanitasit dhe prejardhja e grekėve" (postuar 20-09-2003 nga drini_nė_L.A.)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24151

Titulli: "Ja ku po dal edhe unė!" (postuar 20-09-2003 nga Blerim London)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24147

Titulli: "kerkese per tu bere aop #shqiperia,#ndihme" (postuar 20-09-2003 nga Permetare^Bosto)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24135

Titulli: "Jam GJirokastriti dhe dua aop te dhoma me e madhe e albasoul #shqiperia" (postuar 20-09-2003 nga GJirokastriti)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24132

Titulli: "Terheqje vemendje staffit #shqiperia Po behen abuzime" (postuar 20-09-2003 nga Sc0rpi0)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24130

Titulli: "Gėnjeshtrat" (postuar 20-09-2003 nga WOLF POWER)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24127

Titulli: "Unė jam Valentini.." (postuar 20-09-2003 nga addam)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24126

Titulli: "Poezi nga shkrimtarė shqiptarė" (postuar 20-09-2003 nga addam)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24125

Titulli: "A ekziston feminizmi shqiptar?" (postuar 20-09-2003 nga Ullmar Qvick)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24124

Titulli: "Po prezantohem edhe unė njė herė si shokėt" (postuar 20-09-2003 nga )
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24123

Titulli: "Hajduti Vodafon dhe vjedhės tė tjerė" (postuar 20-09-2003 nga Brari)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24113

Titulli: "Sdi ca kam ?" (postuar 20-09-2003 nga Annaaa)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24109

Titulli: "Pėrshėndetje nga Gerti (i mencuri)" (postuar 20-09-2003 nga i mencuri)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24108

Titulli: "Na shkruani fierake dhe elbasanllinj" (postuar 20-09-2003 nga Fieraku_UK)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24107

Titulli: "Ankes per Djal Serioz" (postuar 20-09-2003 nga Don Zhuan)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24106

Titulli: "per ata qe duan te behen qytetare amerikane" (postuar 20-09-2003 nga benseven11)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24104

Titulli: "Bashkimi I Shqiperise Me Trojet E Tjera Shqiptare.krijimi I Nje Shqiperie Te Madhe." (postuar 20-09-2003 nga il_primo)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24103

Titulli: "doberman....." (postuar 20-09-2003 nga addam)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24092

Titulli: "Kostume kombėtare shqiptare" (postuar 20-09-2003 nga pekomeri)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24088

Titulli: "5-vjetori i vrasjes sė kolonel Ahmet Krasniqit" (postuar 20-09-2003 nga Brari)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24083

Titulli: "Ej Ka Mundesi Te Me Pranoni Dhe Mua Ne Stafin Tuaj" (postuar 20-09-2003 nga liza_2003)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24082

Titulli: "Si vlerėsoni ju radiostacionet nė gjuhėn shqipe?" (postuar 20-09-2003 nga Ullmar Qvick)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24081

Titulli: "Sfond" (postuar 20-09-2003 nga BenAlbani)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24080

Titulli: "Shqiptarėt e Malit tė Zi dhe bashkėpunimi gjithėshqiptar" (postuar 20-09-2003 nga dodoni)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24079

Titulli: "Poezi dhe mentalitete" (postuar 20-09-2003 nga pelin)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24075

Titulli: "Ulet numri i pikėve tė pranimit pėr nė Kanada" (postuar 19-09-2003 nga Henri)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24073

Titulli: "Ankese ndaj sop GENTIT" (postuar 19-09-2003 nga AIRON^BOY)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24067

Titulli: "Sa e rendesishme eshte politika ne jeten e shqiptareve" (postuar 19-09-2003 nga Di68)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24058

Titulli: "24 ore te mbeldhura aty ketu" (postuar 19-09-2003 nga kulla)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24056

Titulli: "C'na duhen zgjedhjet?!" (postuar 19-09-2003 nga karaburuni)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24053

Titulli: "Kosovė: Plaēkitet shtėpia e Adem Demaēit" (postuar 19-09-2003 nga mani)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24051

Titulli: "Zbulim Interesant" (postuar 19-09-2003 nga StterollA)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24049

Titulli: "Ortodoks, Orthodoks apo Orthodhoks?" (postuar 19-09-2003 nga une jam Z...)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24047

Titulli: "Po bashkangjis edhe unė foton time" (postuar 19-09-2003 nga igli)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24046

Titulli: "ahahahahah PArmist me shkive.." (postuar 19-09-2003 nga UnKn0wN)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24045

Titulli: "Sondazh" (postuar 19-09-2003 nga Blye-boy)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24044

Titulli: "Bill Gates kryeson listen e me te pasurve ne usa per te 10tin vit rreshtazi." (postuar 19-09-2003 nga Kuqalashja)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24042

Titulli: "Pėrshėndetje dhe Mirėsejugjeta" (postuar 19-09-2003 nga "KINGU-1")
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24035

Titulli: "student shqipetar qe studjone ne universtetin e east london UEL)" (postuar 19-09-2003 nga sersilada777)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24034

Titulli: "Kush Mund ti fitoj zgjedhjet e sivjetshem?" (postuar 19-09-2003 nga Bledari)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24025

Titulli: "Ankese per Unkn0un Aop te #shqiperia" (postuar 19-09-2003 nga Parmisti)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24022

Titulli: "Klubi i Ajaksit" (postuar 19-09-2003 nga julian tako)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24020

Titulli: "'Katastrofa' e SIDA-s kėrcėnon Evropėn" (postuar 19-09-2003 nga Djal)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24019

Titulli: "Klintoni, clirimtari i Kosoves ne Prishtine." (postuar 19-09-2003 nga Brari)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24017

Titulli: "Nxenesi Tritol Shtepise Se Drejtoreshes" (postuar 19-09-2003 nga Djal)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24016

Titulli: "Cila rubrikė ju pėlqen mė sė shumti" (postuar 19-09-2003 nga Djal)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24015

Titulli: "Njė film italian ku aktorėt flasin shqip.." (postuar 19-09-2003 nga addam)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24012

Titulli: "Si te ndertojme Historine e Kreditit." (postuar 19-09-2003 nga R2T)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24006

Titulli: "Intervistė me Prof. Fadil Sulejmanin" (postuar 19-09-2003 nga StterollA)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24005

Titulli: "Zbulohet punishtja e falsifikimit te dokumenteve" (postuar 19-09-2003 nga Djal)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24003

Titulli: "Cili eshte morali i kesaj barcolete" (postuar 18-09-2003 nga benseven11)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24002

Titulli: "Ke ka marre malli per Colin, te lexoj ket artikullin me poshte" (postuar 18-09-2003 nga krokodili_73)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23999

Titulli: "Bayern Munchen" (postuar 18-09-2003 nga Don Zhuan)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23995

Titulli: "A kerecenohet Shqiperia nga jasht???" (postuar 18-09-2003 nga Khalid)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23992

Titulli: "11 Shtatori, plagė qė nuk shėrohet" (postuar 18-09-2003 nga addam)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23990

Titulli: "Me duart nė m-t..." (postuar 18-09-2003 nga Ullmar Qvick)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23987

Titulli: "A e pėrkrahni krijimin e Bshkimit Shqipėri-Kosovė?" (postuar 18-09-2003 nga Hekurani1)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23986

Titulli: "Cilin nga keto qytete do ta votonit per kryeqytet te Unionit Shqiperi-Kosove?" (postuar 18-09-2003 nga Hekurani1)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23985

Titulli: "Njohja e Dipllomave tė Univ. te Prishtinės nė Shqipėri" (postuar 18-09-2003 nga Henri)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23984

Titulli: "Cfare do te ndodhi sikur...?!" (postuar 18-09-2003 nga kundraRRYMES)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23978

Titulli: "Titulli'''" (postuar 18-09-2003 nga nitROSHI)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23976

Titulli: "Jennifer Lopez djeg fustanin e nuserise" (postuar 18-09-2003 nga Asteroid)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23975

Titulli: "Mesuesi qe shkruante me 2 duar" (postuar 18-09-2003 nga jk2)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23974

Titulli: "Hajt mirė se ju gjeta o burra e gra" (postuar 18-09-2003 nga Parmisti)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23973

Titulli: "Ankese per Unkn0un Aop te #shqiperia" (postuar 18-09-2003 nga EDUARDI)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23972

Titulli: "Prezantimi im." (postuar 18-09-2003 nga EDUARDI)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23970

Titulli: "Erdha edhe unė" (postuar 18-09-2003 nga Andriy)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23969

Titulli: "Kerkese Per Aop Ne kanalin me te madh #shqiperia." (postuar 18-09-2003 nga EDUARDI)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23968

Titulli: "Ku humben Milionat e Koncertit te Prishtines?" (postuar 18-09-2003 nga Brari)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23967

Titulli: "Si ta lidh kravaten?" (postuar 18-09-2003 nga kosovarja18)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23965

Titulli: "Poetit..........." (postuar 18-09-2003 nga Der Albaner)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23962

Titulli: "Nga prapaskenat e epokės hoxhiste" (postuar 18-09-2003 nga Brari)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23961

Titulli: "Cili shtet na urren me shum..." (postuar 18-09-2003 nga angelgirl)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23959

Titulli: "Tragjedia, vret dy fėmijėt dhe veten" (postuar 18-09-2003 nga Mjegulla)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23958

Titulli: "Kush do te fitoje ne zgjedhte lokale ne Tirane" (postuar 18-09-2003 nga babadimri)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23957

Titulli: "WYSIWYG Editor" (postuar 17-09-2003 nga karamelja)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23947

Titulli: "Ankese Per aop Djal^Pogradecar" (postuar 17-09-2003 nga Permetare^Bosto)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23946

Titulli: "Translated in English" (postuar 17-09-2003 nga Leila)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23945

Titulli: "Kerkese per @op se i plotesojme kushtet" (postuar 17-09-2003 nga zebrone)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23942

Titulli: "Si mundem qe mp3 files qe kam ne kompjuter ti bej posted ne web sitin tim personal" (postuar 17-09-2003 nga shqiptari02)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23941

Titulli: "Sa besoni ne Parapsikologji ???!!!" (postuar 17-09-2003 nga Psikostudenti)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23939

Titulli: "Daci: Nuk pres shumė nga dialogu Prishtinė-Beograd" (postuar 17-09-2003 nga mani)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23929

Titulli: "Vrasje makabre ne familje" (postuar 17-09-2003 nga addam)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23928

Titulli: "Poezi te kopjuera" (postuar 17-09-2003 nga klevis2000)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23923

Titulli: "Urdherimi Per Te Mire Dhe Ndalimi Nga E Keqa" (postuar 17-09-2003 nga klevis2000)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23919

Titulli: "Per Ty Rini" (postuar 17-09-2003 nga klevis2000)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23918

Titulli: "Nje kerkese te vockel per @perator" (postuar 17-09-2003 nga BLACK_KNIGHT)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23917

Titulli: "Per Ty Rini" (postuar 17-09-2003 nga klevis2000)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23916

Titulli: "Cilesite e personalitetit dhe karakterit" (postuar 17-09-2003 nga klevis2000)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23915

Titulli: "Forumi ka me shume goca apo cuna?" (postuar 17-09-2003 nga babadimri)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23914

Titulli: "Votat janė tė lira!..." (postuar 17-09-2003 nga Agim Doēi)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23910

Titulli: "Kush mendoni se do te fitoj "Champions League" ?" (postuar 17-09-2003 nga euzfor)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23909

Titulli: "T'ja rasim Dibranēe" (postuar 16-09-2003 nga StterollA)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23903

Titulli: "Mendoni pėr tė ardhmen..." (postuar 16-09-2003 nga Sirena_E_Vogel)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23902

Titulli: "Mali i Gjallicės ?" (postuar 16-09-2003 nga Leila)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23900

Titulli: "C'ka mendoni per fatin e juaj?" (postuar 16-09-2003 nga I_DREJTI)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23899

Titulli: "Ēfarė mendoni pėr dėshirėn?" (postuar 16-09-2003 nga I_DREJTI)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23898

Titulli: "mirė se ju gjeta" (postuar 16-09-2003 nga Shpirti_l_vogel)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23896

Titulli: "Dua ndihmė me faqet e internetit!" (postuar 16-09-2003 nga rolua)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23888

Titulli: "Dy vargje dashurie..." (postuar 16-09-2003 nga ergys18)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23887

Titulli: ""Bota edhe Ne", lexoje- te perket dhe ty!!" (postuar 16-09-2003 nga Khalid)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23883

Titulli: "Greqi, 90 % e shqiptareve me llogari bankare" (postuar 16-09-2003 nga mariglennora)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23882

Titulli: "Firmoset marreveshja per hekurudhen Tirane-Durres" (postuar 16-09-2003 nga mariglennora)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23881

Titulli: "Zgjedhjet lokale nė Shqipėri" (postuar 16-09-2003 nga Albo)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23880

Titulli: "Njaqeta" (postuar 16-09-2003 nga Edmond83)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23879

Titulli: "Libėr pėr Ēamėrinė nga Podrimja" (postuar 16-09-2003 nga dodoni)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23875

Titulli: "Shkolla dhe Kongresi i Manastirit" (postuar 16-09-2003 nga dodoni)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23874

Titulli: "Web Site and Domain name" (postuar 15-09-2003 nga Niko D'Angelo)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23870

Titulli: "*enya*" (postuar 15-09-2003 nga GoDDeSS)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23869

Titulli: "Nxenesit e MIT-se behen pronare ne Kazinote e Las Vegas." (postuar 15-09-2003 nga miri)
o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23868

---------------------------------------------------------------------------
SONDAZHET E FUNDIT
---------------------------------------------------------------------------

Sondazh: C'far lloj muzike pelqeni me shume ?
o 'Dance dhe trance' (1 vota)
o 'Rap' (0 vota)
o 'Rock' (0 vota)
o 'R&B' (0 vota)
o 'I pelqej ne pergjithesi te gjitha' (1 vota)
Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24232

Sondazh: Kush do i fitoj zgjedhjet e sivjetshme
o 'PS' (2 vota)
o 'PD' (5 vota)
Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24025

Sondazh: Cila rubrikė ju pėlqen mė sė shumti
o 'Aktualitete' (1 vota)
o 'Editorial' (0 vota)
o 'Speciale' (0 vota)
o 'Kulturė' (0 vota)
o 'Sport' (3 vota)
o 'Mozaik' (0 vota)
o 'S`jam i interesuar' (0 vota)
Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=24015

Sondazh: A e perkrahni krijimin e Unionit Shqiperi-Kosove?
o 'Po' (10 vota)
o 'Jo' (3 vota)
Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23986

Sondazh: Cilin nga keto qytete do ta votonit per kryeqytet te Unionit Shqiperi-Kosove?
o 'Tirana' (11 vota)
o 'Prishtina' (1 vota)
o 'Prizreni' (5 vota)
o 'Shkupi' (1 vota)
o 'Nuk e di' (4 vota)
Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=23985


---------------------------------------------------------------------------
DITELINDJET E JAVES QE VJEN:
Qe te vizitoni kalendarin klikoni me poshte:
http://www.forumishqiptar.com/calendar.php
---------------------------------------------------------------------------

23-09:
o Fala (27) - http://www.forumishqiptar.com/member...nfo&userid=475

23-09:
o STRUUGA_BOY (17) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=1102

23-09:
o enrieta (49) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=2369

23-09:
o marko (26) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=2938
o bingo1 (26) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=3777

23-09:
o Eduarti81 (22) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=9924

23-09:
o hiedi (20) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5584

23-09:
o alfa156 (25) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5111

23-09:
o amir (20) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5463

23-09:
o LėRė (33) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5596

23-09:
o Mohammed LG (19) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5942

23-09:
o NYCLifeguard (21) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6032

23-09:
o keni - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6052

23-09:
o Nazmi (16) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7760

24-09:
o Bel ami (25) - http://www.forumishqiptar.com/member...info&userid=20

24-09:
o Arben (28) - http://www.forumishqiptar.com/member...nfo&userid=379

24-09:
o ExTrEmE_LiFe (22) - http://www.forumishqiptar.com/member...nfo&userid=959

24-09:
o tony m (44) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=1905

24-09:
o apostoli (20) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=2198

24-09:
o Stamato (37) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=2387
o Alesanko (37) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=2396

24-09:
o L~Viz (18) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=4655

24-09:
o saimiri-uk (24) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5236

24-09:
o dari (20) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5448
o dardan-c (20) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5745
o lagjia-5 (20) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5968

24-09:
o Esmeralda_1 (28) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6292

24-09:
o Gona (17) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6980
o jennifer (17) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7364

24-09:
o DenisBicaku (28) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7889


---------------------------------------------------------------------------
STATISTIKAT:
Kemi patur keto aktivitete qe prej dates 17-09-2003
---------------------------------------------------------------------------

o 119 Anetare te rinj
o 132 Tema te reja
o 2,657 Postime te reja
o 8 Sondazhe te reja