Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 41
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e {^KaMiKaZi^}
  Antarsuar
  04-09-2003
  Mosha
  31
  Postime
  20

  Po prezantohem edhe un nje her si shoket :PpP

  Edhe un megjise kam koh qe hy ne forum tani u kujtova te prezantohem.Un quhem Martin jam 12 vjec ( pak i vogel po cti bej te rritem me pahir) :P . Edhe ne chat perdor emrin MARTIN.S'kam ndonje gje tjeter per te shtuar per foton besoj pak me von se skam per momentin ndonje foto ne pc . Mirupafshim dhe mire u lexofshim

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,262
  Mire se erdhe vogelush , have fun. Mos shko tek padogana, prit per 5 vjete :P
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 3. #3
  Mire se erdhe Martini i vogel

 4. #4
  No Limit Maska e Arbr|
  Antarsuar
  25-07-2003
  Vendndodhja
  n'pyll
  Postime
  82
  Mir se erdhe Martin.Qeke err i keq,dashke me vu ne foto, do me kap noi dashnore knej ee kush o ajo msusja jote tvi ta takoj ik un

 5. #5
  No Limit Maska e Arbr|
  Antarsuar
  25-07-2003
  Vendndodhja
  n'pyll
  Postime
  82
  [Postimi 2]
  Autori : Ana18
  Data : 20-09-2003 23:58

  Mire se erdhe vogelush , have fun. Mos shko tek padogana, prit per 5 vjete :P


  qa hallin e martinit kujdes se kta errat e vegjel ta bojn te keqen mi ana18

 6. #6
  Senior Member Maska e IL_DON
  Antarsuar
  10-02-2003
  Vendndodhja
  ne mal
  Postime
  163
  o kazaz e paske sjell kaplloqen mer booooooo u mblodh grupi kendej hajde tek padogane plako se ai o veni i llapazaneve si puna jote e si puna ime prenej luji duret.
  she she na doli 12 vjec ske faj ti jo ka faj ajo gru qe te man ne shpi dhe qe rrine gjithe diten ne chat :P

  shnet e pare kazazo ishalla ja kalon si per pall te ariut ose te arushes

  TAKE A LOOK TO THE SKY JUST BEFORE U DIE
  GABIM 404

 7. #7
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Antarsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dnde ustedes no me puede ver
  Mosha
  33
  Postime
  1,770
  papappa kush qeka prezantu tu boft nona tu boft kazoo lol. me s'le ven pa u fut ti sa knej sa anej thu ke zon kryma???
  hajd mir se m'gjetee ene ju kalamoja kujdes se o i shejton ky qe s'ju shko ne menje
  po ta jap ene i vot me rastin e vitit t'ri lol
  muuaahhh
  CrAzYy dora vet

 8. #8
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Antarsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  welcome ti cun(i logel apo i modh ).Bof shqef
  o-le-le firma

 9. #9
  Kuksjan_Forever Maska e Blerim London
  Antarsuar
  31-05-2002
  Vendndodhja
  Atje ku nuk ta pret mendja ty!.
  Mosha
  37
  Postime
  836
  Mire se paske ardh!
  Po shpresoj se do ja kalosh sa me bukur martin!
  Blerimi
  I love you not only for who you are,but for what I am when i'm with you!

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,796
  mire se erdhe vogelush (ahhhhh sa bukur ti thuash te tjeret vogelusha ) dhe hey shum mire e ke moshen mo mos te duket se je i vetmi kaq i vogel ketu...por je i vetmi qe e tregon
  ja kalofsh mire fare!


  Alda.

 11. #11
  ~s ..Mmmm Mmmm Gd Maska e PaMeLaA
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  In My Skin!
  Mosha
  38
  Postime
  189
  Postuar m par nga Ana18
  Mire se erdhe vogelush , have fun. Mos shko tek padogana, prit per 5 vjete :P
  lol ana...nejse mir se erdhe mistrec befsh qef ketu

 12. #12
  ^ Peek-a-boo ^ Maska e Sirena_E_Vogel
  Antarsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  565
  Mire Se Erdhe Martiniiiiii...

  Ja kalofsh sa me mire vogelush...

  (PS. Nuk qenkam une me e vogla, paska edhe te tjere.. Yeyyyy )
  Cuteness !

 13. #13
  mire se erdhe vogelushhhhhhh
  befsh qef ketu ne forum
  deri tani kemi dy vogelusha ty dhe bukuroshe_e vogel
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Baby_girl

 14. #14
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,720
  Mirse erdhe o patriot i vogel.
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

 15. #15
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Antarsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,688
  Mir se erdhe Martini!~
  Mo u merzit lale se dhe vllai i ri kam qen kur jam ba veteran ne kete forum~

  .V.R Kalfosh sa m mire!
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 16. #16
  Kurt-Cobain Maska e ComeAsYouAre
  Antarsuar
  20-06-2003
  Vendndodhja
  Play Boy
  Postime
  280
  Mire se erdhe vlla ja kalofshe sa me mire
  Afroi buzet te te shuaj zjarrin.
  Po ti me thua;
  -- marr! A shuhen zjarret me zjarre!?

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e {^KaMiKaZi^}
  Antarsuar
  04-09-2003
  Mosha
  31
  Postime
  20
  Yyyyyyyyyyyy sa qejf kur shkruaj kshu te gjith ju flm shume :P edhe mos te me thoj njeri vogelush se e hoqa qafe :P looooool. O il don maloku mos me thuj me llapazan se nuk jam si ty un jam cun i urte(per ata qe sme njohin se per ata qe me njohin papapapap ) looooool . O crazyy e moj erdha edhe ktej un po posht milani looool muahhhhhh :P
  Njeriu nuk matet me mosh por me zemer . LOoOoOoL

 18. #18
  Kurt-Cobain Maska e ComeAsYouAre
  Antarsuar
  20-06-2003
  Vendndodhja
  Play Boy
  Postime
  280
  Mos thuaj me posht MLAN se e ke keq punen pastaj te ha te gjall lol
  Afroi buzet te te shuaj zjarrin.
  Po ti me thua;
  -- marr! A shuhen zjarret me zjarre!?

 19. #19
  i/e larguar Maska e Gjallica
  Antarsuar
  26-12-2002
  Vendndodhja
  My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
  Postime
  596
  Mire se erdhe,dhe kalofsh sa me mire!

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e {^KaMiKaZi^}
  Antarsuar
  04-09-2003
  Mosha
  31
  Postime
  20
  Thnxxx gjalica kurse ti comeasyouare rri mire mos me be mua presion se ti pres veshet loooooooool .
  Njeriu nuk matet me mosh por me zemer . LOoOoOoL

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 91
  Postimi i Fundit: 14-06-2013, 10:35
 2. Shinasi Rama: Ju rrfej kujtimet e mia mbi lvizjen e dhjetorit '90
  Nga Xhuxh Xhumaku n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 13-12-2009, 22:54
 3. Shokt e ksaj kohe (Enveri sht i gjall)
  Nga Nice_Boy n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-04-2009, 05:22
 4. Shklqimi dhe rnia e shokut Nano
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 571
  Postimi i Fundit: 20-09-2007, 11:46
 5. 10 Tetor: Shen Danieli dhe shoket e tij
  Nga NoName n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-10-2006, 17:18

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •