Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 18
 1. #1
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Anėtarėsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  38
  Postime
  2,573
  Po shtoj dhe unė disa punime nė photoshop, illustrator dhe Autocad qė kam pas bėrė nė gjimnaz.
  ----------------------------------

  E vizatuar nė photoshop e gjitha. Siē e shihni nuk kam pasur kohė ta mbaroja.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Edi

 2. #2
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Anėtarėsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  38
  Postime
  2,573
  Photoshop
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Edi

 3. #3
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Anėtarėsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  38
  Postime
  2,573
  Illustrator dhe Photoshop
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Edi

 4. #4
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Anėtarėsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  38
  Postime
  2,573
  Pėr Ēifutėt gjatė luftės sė dytė botėrore
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Edi

 5. #5
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Anėtarėsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  38
  Postime
  2,573
  Autocad - 3D
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Edi

 6. #6
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Anėtarėsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  38
  Postime
  2,573
  Autocad - Reth 8 orė punė.

  Edi

 7. #7
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Anėtarėsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  38
  Postime
  2,573
  Illustrator
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Edi

 8. #8
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Anėtarėsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  38
  Postime
  2,573
  Photoshop
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Edi

 9. #9
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Anėtarėsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  38
  Postime
  2,573
  Logo nė illustrator
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Edi

 10. #10
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Anėtarėsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  38
  Postime
  2,573
  Illustrator & Photoshop - Logo
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Edi

 11. #11
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Anėtarėsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  38
  Postime
  2,573
  Illustrator & Phtoshop
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Edi

 12. #12
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Anėtarėsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  38
  Postime
  2,573
  Illustrator - eksperimente
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Edi

 13. #13
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,011
  Edi te kisha kerkuar kohe me pare ne nje teme ketu per hedhjen e punimeve te tua ne Forum, gezohem qe me ne fund e more iniciativen. Me pelqyen perseri shume, shume. E para shume origjinale, e dyta shume perfekte.


  Suksese dhe mos i ler pas dore gjera te tilla :)


  p.s. Nje nga punimet ne autocad nuk hapet, pikerisht postimi #6 mu hap vetem pasi e vendosa adresen .gif ne faqe te re.

 14. #14
  me nder qofsh
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  ne fluturim e siper
  Postime
  810
  kur pash titullin e temes hezitova se pas shume bastardime te flamurit me shqiponje ... i kisha prere shpresat qe do shoh ndonje gje te hajrit per sa i perket artit digital. faleminderit qe me bere te pranoj qe paskam qen gabim. 2 te parat jan absolute. te tjerat mediokre, gjithsesi me mire se cdo gje qe mund te beja un ne photoshop

  pergezime
  Memory is a kind
  of accomplishment
  a sort of renewal
  even
  an initiation

 15. #15
  i larguar Maska e glaukus 001
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  581
  Me pelqeu sidomos lokomotiva 1591 (postimi #6)

  Bravo per durimin e saktesine !

  Sa kerkon e sa te duhen?
  Burrat nga detyra s'druhen,
  trimi i mire do t'te jape,
  Sot me vrap e neser prape.
  Hidhni, hidhni tok dollare,
  te mos mbetemi te share.

  Mbahu nene mos ki frike,
  Se ke djemte ne Amerike.

  Bijte e beses Skenderbeut,
  qe i dalin zot atdheut!

  Do te ndihim pa kursyer,
  per ty, nena jone e vyer,
  qe me drit' e nder te thuresh,
  dhe me bijt' e tu te mburresh.
  - Fan Noli -

 16. #16
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Anėtarėsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  38
  Postime
  2,573
  Fiori, nuk ishte nevoja tė hapje temė tė re.

  Katana,
  bastardime? Duhet tė mė kishe berė ndonjė kritikė kur mendon kėshtu. Gėzohem qė tė kanė pėlqyer disa prej tyre. Siē shkruajta mė lart shumica janė bėrė nė shkollė nė ditėt e para qė isha duke mėsuar Illustrator. Nė photoshop dhe autocad kam punuar mė shumė prandaj dhe cilėsia ėshtė mė e mirė.

  Faleminderit Glaucus. Puna pėr lokomotivėn ishte ēmenduri. Profesori kishte disa skica dhe ne duhet ti hidhnim nė Autocad. Cdo vijė qė ėshtė vizatuar duhet tė matej me vizore dhe pastaj tė futej nė Autocad. Nė shkollė e bėra pėr 8 ditė, nga njė orė ēdo ditė. Ishte e pamundur tė punonim mė shumė se njė orė.
  Edi

 17. #17
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Anėtarėsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  38
  Postime
  2,573
  Arkitekt
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Edi

 18. #18
  Anetar i Rrezikshem Maska e kacaku basket
  Anėtarėsuar
  16-10-2002
  Vendndodhja
  Torino (Itali)
  Mosha
  37
  Postime
  1,701
  Edi ndertimi i Lokomotives ne Cad te besoj qe ta ka ngrene 8 ore pune ndoshta dikush tjeter do te kishte humbur dhe dite te tera.

  Punime te bukura.

Tema tė Ngjashme

 1. Kurore Dashurie
  Nga ^VJOSA^ nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 02-06-2009, 09:49
 2. IPKO leshon transmetim televiziv dixhital kabllor.
  Nga new-man nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-05-2009, 14:26
 3. Artistėt digjital tė forumit
  Nga drini_nė_TR nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-05-2004, 15:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •