Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 26
 1. #1
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451
  Pikture ne hekur
  sipas pik. E Grezda
  Idea P. Metohu
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 2. #2
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451

  Arti ne hekur. Piktura skulptura

  Vepra e Picassos punuar ne hekur
  Sipas ides Petrit Metohu
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 3. #3
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451

  Arti ne hekur. Piktura skulptura

  Lejlek ne hekur
  sipas ides P. Metohu
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 4. #4
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451

  Arti ne hekur. Piktura skulptura

  Pikture ne hekur
  Sip.pik. E. Grezda
  Idea petrit Metohu
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 5. #5
  me nder qofsh
  Antarsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  ne fluturim e siper
  Postime
  810
  fukarai me kujton disi skulpturat e Alberto Giacometit.
  Memory is a kind
  of accomplishment
  a sort of renewal
  even
  an initiation

 6. #6
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451

  Arti ne hekur. Piktura skulptura

  Vepra Picassos ne hekur
  Sipas ides Petrit Metohu
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 7. #7
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451

  Arti ne hekur. Piktura skulptura

  Dhelpra dhe rrushte (Ezopi)
  Idea: P. Metohu
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 8. #8
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451

  Arti ne hekur. Piktura skulptura

  Dega rrushit
  punuar me dore
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 9. #9
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451

  Arti ne hekur. Piktura skulptura

  Pikture ne hekur
  sipas pik.E. Grezda
  Idea :P. Metohu
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 10. #10
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451
  Pikture ne hekur
  Idea:P. Metohu
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 11. #11
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451

  Arti ne hekur. Piktura skulptura

  Pikture ne hekur
  Idea:P.Metohu
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 12. #12
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451
  Gjarper prej hekuri
  punuar me dore
  Idea:P.Metohu
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 13. #13
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451

  Arti ne hekur. Piktura skulptura

  ORE MURI
  DEKOR NE HEKUR DHE XHAM
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 14. #14
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451

  Arti ne hekur. Piktura skulptura

  STEMA SHQIPTRARE
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 15. #15
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451

  Arti ne hekur. Piktura skulptura

  STEME E VJETER ITALIANE
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 16. #16
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451

  Arti ne hekur. Piktura skulptura

  SKULPTURE
  Punoi Bledar Metohu
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 17. #17
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451

  Arti ne hekur. Piktura skulptura

  SKULPTURE GJELI
  Idea: P. Metohu
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 18. #18
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451

  Arti ne hekur. Piktura skulptura

  SKULPTURE NE HEKUR
  Idea: P. Metohu
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 19. #19
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451
  SKULPTURE
  Punoi : Bledar Metohu
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 20. #20
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451

  Arti ne hekur. Piktura skulptura

  Mbajtese qirijsh
  modeloi : B. Metohu
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Piktura Murale e Mesjets n Shqipri
  Nga white-knight n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-12-2008, 14:26
 2. Shkolla e Korces dhe tradita e saj ne pikturen kishtare
  Nga white-knight n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-11-2008, 09:57
 3. Ikona dhe miniatura mesjetare n Shqipri
  Nga white-knight n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-11-2008, 08:04
 4. Arti i skulpturs n hekur
  Nga pekomeri n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 26-12-2006, 17:24
 5. Fatmir Velaj
  Nga liliella n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 07-11-2005, 19:45

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •