Close
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 203
 1. #1
  vaya con dios Maska e k63r
  Anėtarėsuar
  30-08-2003
  Vendndodhja
  Sweden
  Mosha
  56
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Shqiptaret nga Suedia

  Hej!

  Mė vjen mirė qė ne kete faqe mund te njoftohemi dhe tė shkembejm mendime me tė gjith shqipėtaret nga diaspora ju pershendes dhe uroj sukse te gjithve.
  dont wory bee happy

 2. #2
  Sapere Aude- Daretobewise Maska e Sharmja
  Anėtarėsuar
  10-11-2004
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  42
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Thumbs up U shtofshim dhe ne forum sic jemi shumuar ne suedi :)

  Pershendetje

  Une kam 4 vjet ne suedi dhe nganjehere pyes veten sesi e perballoj te ftohtin ketu. Here te tjera nuk dua tja di fare sesa eshte temperatura

  Po ju si e perballoni ndryshimin e klimes ?
  "All you need in this life is: ignorance and confidence. Then succes is guaranteed!" --MARK TWAINE
  "If people talk behind your back, it only means that you are two steps ahead."-- JACK RENO.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Lorencone
  Anėtarėsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  E di vete ti ska nevoje ta them une :)
  Postime
  183
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mendohe si mund ta perballoj une qe jetoj ne Finland =)

 4. #4
  gone Maska e helene
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Vendndodhja
  shume larg
  Postime
  914
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Wow une kam pare Finlanden ne Tv sa e bukur qe eshte

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-04-2007
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Heheh une jetoj n esuedi

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-08-2002
  Vendndodhja
  Montreal -Tirone , vajtje-ardhje, moszgjedhje
  Mosha
  44
  Postime
  181
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  hey po ku jeni me se tre jave ne Suedi per trainim ne Stojkhom spo takojm njeri dmth se po i marrim pubet me rradhe jemi nje grup i mire nga Tirona , Durresi, Prishtina !

 7. #7
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Citim Postuar mė parė nga helene Lexo Postimin
  Wow une kam pare Finlanden ne Tv sa e bukur qe eshte
  Po per Suedin me duket behet fjale
  Sui generis

 8. #8
  beby Maska e jesu
  Anėtarėsuar
  08-10-2006
  Vendndodhja
  Reklamat nuk lejohen pa lejen e admin
  Postime
  354
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga RaPSouL Lexo Postimin
  Po per Suedin me duket behet fjale
  sepse eshte shum larg.
  Pershendetje te gjith shqiptareve qe ndodhenu atje. Ju uroj te jeni mire e te lumtur.
  Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!

  Fuqia ekziston brenda teje!!!

 9. #9
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga XimiD Lexo Postimin
  hey po ku jeni me se tre jave ne Suedi per trainim ne Stojkhom spo takojm njeri dmth se po i marrim pubet me rradhe jemi nje grup i mire nga Tirona , Durresi, Prishtina !

  Ngadal mo djal se stakohen njerzit kaq kollaj sa do ti , ka pun puna .....

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  Wlachiria,jepu listen ca kriteresh duhet te plotesojne per te takuar ty lol
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-08-2002
  Vendndodhja
  Montreal -Tirone , vajtje-ardhje, moszgjedhje
  Mosha
  44
  Postime
  181
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  ahaa po po ne fakt e drejte ! me gjithse kam frike se sdo ta gjesh veten mes nesh . Per informacion jemi nje grup qe punojme ne institucione shqiptare(bashki, ministria e Mjedisit, OJF, ), dhe jemi ketu per nje trainim per menaxhimin e Mjedisit; jo se e kemi shume te nevojshme te takojme ndonje sepse tani po mendoj qe hartat dhe recepsionisti i hotelit jane shume me te vlefshem per tu orientuar dhe suedezet(petagoget tane), shume miqesore dhe te shoqerueshem !

 12. #12
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Endless Lexo Postimin
  Wlachiria,jepu listen ca kriteresh duhet te plotesojne per te takuar ty lol
  Citim Postuar mė parė nga XimiD Lexo Postimin
  ahaa po po ne fakt e drejte ! me gjithse kam frike se sdo ta gjesh veten mes nesh . Per informacion jemi nje grup qe punojme ne institucione shqiptare(bashki, ministria e Mjedisit, OJF, ), dhe jemi ketu per nje trainim per menaxhimin e Mjedisit; jo se e kemi shume te nevojshme te takojme ndonje sepse tani po mendoj qe hartat dhe recepsionisti i hotelit jane shume me te vlefshem per tu orientuar dhe suedezet(petagoget tane), shume miqesore dhe te shoqerueshem !

  Endless ja ate do bej se skom pun tjeter te takoj shqiptaret qe jan ktu e vin per vizit .....lol


  XimiD more djal ti kerkove shqiptar , jo ata ty , dhe pastaj mos u krekos shum per punen qe ben e per cfar je ktu , se ne qe jetojm ktu sjemi llumi botes , ja kalofsh mir .......

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  KUJDES NGA UJKU ,

  o ftoht, ne goteborg?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 14. #14
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  Ca ujku me ktu te vje arusha ta bo hi , masnej kush tha qe jam ne göteborg ...lol

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  mire per arushen kemi Tushen, qe e bo Arushen me ju sjell mjolt mjes per mjes

  m'fal je ne stokholm m'duket
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 16. #16
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  mjalt ?? Spara e haj i shkoka mundi kot arushes

  Ncuq sjetoj atje , ene lek me me dhon sme pelqen .....

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Arusha e ben per te kthy kenaqsine e marre prej tushes,...lol

  nejse e shoh qe jeton

  ku? lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhuxhumaku pėr postimin:

  jorgj (18-01-2015)

 19. #18
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  Arusha e ben per te kthy kenaqsine e marre prej tushes,...lol

  nejse e shoh qe jeton

  ku? lol

  ue sa i zgjuar qe je mo djal , si e kuptove qe jetoj vec nje qytet harrove aty jetoj una ....

 20. #19
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  e kuptova ne up-sale?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 21. #20
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  ue jo mo jo cme shkon aq larg ...

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Video e ushtarėve grekė nė Internet indinjon shqiptarėt
  Nga Ingenuous nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
 2. Si lindi harmonia fetare nė Shqipėri?
  Nga Albo nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 127
  Postimi i Fundit: 27-10-2010, 08:41
 3. Fenomeni "Abdi Baleta"
  Nga Brari nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 206
  Postimi i Fundit: 06-09-2009, 09:28
 4. Kėnga e Gjergj Elez Alisė
  Nga Ullmar Qvick nė forumin Folklori shqiptar
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 07-09-2006, 05:29
 5. Shqiptarėt Popull Solidar
  Nga [A-SHKODRANI] nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-01-2006, 19:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •