Close
Faqja 3 prej 11 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 203
 1. #41
  Perjashtuar Maska e land
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  31 falenderime nė 30 postime
  Xhuxhumak,shaka bona,un i adhuroj per vete kto muabete.
  Kush o kjo katnare?

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  ajo o LAND, o veterane e forumit, ka thy shume zemra forumistash, dhe u kthehet te plagosurve me maska te reja
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 3. #43
  Perjashtuar Maska e land
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  31 falenderime nė 30 postime
  Ho capito,kush esht, mos me thyj nai gjo tjeter se zemer nuk kom un.

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  ishallah
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 5. #45
  Perjashtuar Maska e land
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  31 falenderime nė 30 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  ishallah
  ishalla paē

 6. #46
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  ..............
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga PINK : 25-09-2007 mė 19:15

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  c'ka bohet njehere ksaj Suedie, se edhe Pinku s'na ka ardh fare ?

  a ka ra bore shi apo bresher?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 8. #48
  Perjashtuar Maska e land
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  31 falenderime nė 30 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  c'ka bohet njehere ksaj Suedie, se edhe Pinku s'na ka ardh fare ?

  a ka ra bore shi apo bresher?
  xhuxhu,po i bi verdall Europs ti,thuhet qe jan t'ftofta femrat ane nga Suedia

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Jo mor lal, anej te ftohte jan meshkujt

  prandaj vine knej nga jugu ato per tu ngrof
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 10. #50
  Me Pushime Maska e ida1
  Anėtarėsuar
  13-11-2007
  Vendndodhja
  Nė Kėrkim Tė Vetvetes
  Postime
  220
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Pershendetje Suedia.
  E rihapa kete teme pas dy muajsh pothuaj, hajdeni i her tunduni na pershendesni icik ne te ftohurve :P
  Ruaje mikun kur e gjen, qe te mos e kerkosh kur te duhet.

 11. #51
  Nderi i Universit Maska e Gostivari_usa
  Anėtarėsuar
  12-08-2005
  Vendndodhja
  Atje ku nuk me gjeni dot!
  Postime
  3,667
  Faleminderit
  7
  11 falenderime nė 11 postime

  thejshte per Kuriozitet

  Juve qe jetoni ne suedi kete duhet ta dini me mire.
  Kam degjuar se ne suedi cdo vit ne Malmo mbahet nje parakalim nudistesh , eshte e vertete kjo ose njerezit ashtu kot ja fusin ?!!

  Gostivari_usa
  WE WILL NOT GO DOWN!

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e gt2xf
  Anėtarėsuar
  02-02-2007
  Vendndodhja
  Northern Europe
  Mosha
  43
  Postime
  273
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Västra Sverige

  Pershendetje gjithashtu nga Swedia.
  Para pak kohesh kam ardhur ketu nga North America. Jetoj ne pjesen perendimore te Swedse. Kush jeton ne perendim te Swedise ketu?

 13. #53
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Gostivari_usa Lexo Postimin
  Juve qe jetoni ne suedi kete duhet ta dini me mire.
  Kam degjuar se ne suedi cdo vit ne Malmo mbahet nje parakalim nudistesh , eshte e vertete kjo ose njerezit ashtu kot ja fusin ?!!

  Gostivari_usa


  Kush te ka rrejt qafsha per zotin , mos ka dal vet ai ene e ka bo parakalim gjeneral hahhahha
  Sesht aspak e vertet te siguroj .

 14. #54
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Anėtarėsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  35
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga ida1 Lexo Postimin
  Pershendetje Suedia.
  E rihapa kete teme pas dy muajsh pothuaj, hajdeni i her tunduni na pershendesni icik ne te ftohurve :P
  pucccccccccccccccc ket yllin se o plevitos aty ku jeton lool

  pershendetje yllo
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 15. #55
  Me Pushime Maska e ida1
  Anėtarėsuar
  13-11-2007
  Vendndodhja
  Nė Kėrkim Tė Vetvetes
  Postime
  220
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga EkOnOmIsTi Lexo Postimin
  pucccccccccccccccc ket yllin se o plevitos aty ku jeton lool

  pershendetje yllo
  hahahahahhaha thx shume . te puccccccccccccccccc ne une ty .
  Pershendetje te gjitheve qe jetojne ne suedi e krejt skandinavi.
  Gezuar vitin e ri , ju uroj fat mbaresi dhe shendet.
  Ruaje mikun kur e gjen, qe te mos e kerkosh kur te duhet.

 16. #56
  Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
  Postime
  4,964
  Faleminderit
  141
  234 falenderime nė 190 postime
  Suedia ka nevojė pėr puntorė nga jashtė - sė shpejti ligji i ri

  Qeveria e Suedisė sė bashku me Partinė e tė Gjelbėrve, propozoi ligj me anė tė tė cilit punėtorėve tė shteteve jashtė Bashkimit Evropian (BE), do t’i mundėsohej qasje mė e lehtė nė tregun suedez tė punės. Me kėtė do tė ndryshohej dispozita e deritanishme, sipas tė cilės, Enti shtetėrorė bėnte vlerėsimin e nevojave pėr tregun e punės.
  Ministri suedez pėr Migracion Tobijas Bilstrom, thotė se shtetit i nevojitet njė ligji me anė tė tė cilit, kompanive suedeze do t’i mundėsohej rekrutimi i kuadrit profesional tė nevojshėm, pa marrė parasysh nga vjen ai. Ligji parasheh, qė punėtori i cili vjen nga shteti, i cili nuk ėshtė anėtare e BE-sė, tė merr lejen e qėndrimit dhe punės pėr periudhė dyvjeēare, me kusht qė tė tregojė ofertė pėr punėsim tek punėdhėnėsi suedez.
  Leja do tė mund tė vazhdohet edhe dy vite tjera plotėsuese, ndėrsa nėse punėtori edhe mė tej do jetė i punėsuar, do tė ketė mundėsi tė parashtrojė kėrkesė pėr leje tė pėrhershme qėndrimi nė Suedi. Kushtet pėr punėsim dhe marrėveshje pėr punė, do tė duhet tė jenė nė harmoni me ato qė vlejnė pėr tė gjithė shtetasit e Suedisė.
  Sipas ministrit Bilstrom, Suedia patjetėr duhet tė tėrheq fuqi punėtore me qėllim qė tė ballafaqohet me pasojat e plakjes dhe rėnies sė vazhdueshme tė numrit tė popullatės sė aftė pėr punė.
  Kompanitė suedeze ankohen pėr mungesėn e salduesve dhe elektricistėve, ndėrkohė qė ndihet mungesa edhe pėr mjekė dhe inxhinierė ndėrtimtarie.
  Lejet e punės tani jepen pėr periudhė 18 mujore, por Parlamenti qė nė vitin 2006 kishte propozuar vazhdimin e tyre deri nė 24 muaj. Propozim-ligjin e ri, sė shpejti
  Duhet ta analizojė Kėshilli ligjvėnės, qė pėrbėhet nga gjykatės.
  Lumi ka ujin e paster ne burim


  Kombi mbi te gjitha

 17. #57
  E Humbur Maska e elsaa
  Anėtarėsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,701
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  pershendetje shqipe nga Suedia .

  drague e gjeta sofren , hallakata gjith forumin dhe e gjeta .Mos thuj tani se nuk kemi sofer . ec na vizitoni icik
  Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

 18. #58
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga elsaa Lexo Postimin
  pershendetje shqipe nga Suedia .

  drague e gjeta sofren , hallakata gjith forumin dhe e gjeta .Mos thuj tani se nuk kemi sofer . ec na vizitoni icik
  a shejtane.mire se ju gjeta

 19. #59
  E Humbur Maska e elsaa
  Anėtarėsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,701
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  a shejtane.mire se ju gjeta
  mire se erdhe drague . hap gojen kerko cte duash si ne shpi tate .
  Do dhe noj dopio tjeter ?
  Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

 20. #60
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga elsaa Lexo Postimin
  mire se erdhe drague . hap gojen kerko cte duash si ne shpi tate .
  Do dhe noj dopio tjeter ?
  do kisha ardh me qejf atje ,por eshte shume ftohte dhe na mėrdhif birbilushi

Faqja 3 prej 11 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Video e ushtarėve grekė nė Internet indinjon shqiptarėt
  Nga Ingenuous nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
 2. Si lindi harmonia fetare nė Shqipėri?
  Nga Albo nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 127
  Postimi i Fundit: 27-10-2010, 08:41
 3. Fenomeni "Abdi Baleta"
  Nga Brari nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 206
  Postimi i Fundit: 06-09-2009, 09:28
 4. Kėnga e Gjergj Elez Alisė
  Nga Ullmar Qvick nė forumin Folklori shqiptar
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 07-09-2006, 05:29
 5. Shqiptarėt Popull Solidar
  Nga [A-SHKODRANI] nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-01-2006, 19:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •