Close
Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 203
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  o je perballe kopenhagenit,
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Xhuxhumaku : 24-09-2007 mė 20:04
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 2. #22
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  e pra perball atij jam ..
  e ate qethen se lexova ca kishe shkrujt ???.....

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  qenke Malme
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Xhuxhumaku : 24-09-2007 mė 20:06
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 4. #24
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  mas 20 pytjesh normal do e gjeje , ma thuj ca the ke fryka ???

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  e mire, rendesi ka rezultati,

  pastaj tuj u maturu,e tu rene shjpejtsia
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 6. #26
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Po e kap me dor mos te morr msysh , e te iken zgjuarsia e krejt masnej ..

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  kape me dore, dhe mbaje gisht qe te mos i dale ene era
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 8. #28
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  sa nasty u bone tashi ...........

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  nesti ka qene qorr
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 10. #30
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Po ti shoku nestit , kur blishit gjiz .???

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  ti je gje goca shpetimit?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 12. #32
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  jo jam goca aqifit , ika me bo nani se do rritem una

  bye bye c y puc ke faqa gjoja keqe

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  ik boj nani dhe mi bo t'fala qifes
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 14. #34
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Xhuxh , cdo deri ne suedi ti mer .

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Endless ja ate do bej se skom pun tjeter te takoj shqiptaret qe jan ktu e vin per vizit .....lol

  XimiD more djal ti kerkove shqiptar , jo ata ty , dhe pastaj mos u krekos shum per punen qe ben e per cfar je ktu , se ne qe jetojm ktu sjemi llumi botes , ja kalofsh mir .......

  Po t'i vet ju pergjigje atij me yllo,''Ngadal mo shoku se nuk takohen njerezit kaq kollaj ka pun puna '', a nuk i the keto llafe t'i atyre Pastaj edhe po t'i takosh s'ka na nje gje te keqe,se fundja fundit Shiptare jeni,munde t'a pine dhe nje kafe miqesore lol Nejse puna juaj ajo,se u futa me shume se duhet ne teme!lol
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 16. #36
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Endless Lexo Postimin
  Po t'i vet ju pergjigje atij me yllo,''Ngadal mo shoku se nuk takohen njerezit kaq kollaj ka pun puna '', a nuk i the keto llafe t'i atyrePastaj edhe po t'i takosh s'ka na nje gje te keqe,se fundja fundit Shiptare jeni,munde t'a pine dhe nje kafe miqesore lol Nejse puna juaj ajo,se u futa me shume se duhet ne teme!lol

  ...........


  PINK me erdhi per vizit muve mi .......

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  pse rre, thuj Pinkut qe u takuam tek ura kovenhan-malmo
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 18. #38
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  pse rre, thuj Pinkut qe u takuam tek ura kovenhan-malmo


  Qyqa pse ri asaj si tregoj una ca bom ne e ku u takum ne ehehehhehe .

 19. #39
  Perjashtuar Maska e land
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  31 falenderime nė 30 postime
  Adhurues te muhabeteve koti,ēa boni? mir,......si shkon dialogu,e lagu se lagu?
  PS.fusni nai t'shar, pa problemm, se spo futem mo ke suedia un

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Lando,

  merru njecik me ate katnaren e x5-ses lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Video e ushtarėve grekė nė Internet indinjon shqiptarėt
  Nga Ingenuous nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
 2. Si lindi harmonia fetare nė Shqipėri?
  Nga Albo nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 127
  Postimi i Fundit: 27-10-2010, 08:41
 3. Fenomeni "Abdi Baleta"
  Nga Brari nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 206
  Postimi i Fundit: 06-09-2009, 09:28
 4. Kėnga e Gjergj Elez Alisė
  Nga Ullmar Qvick nė forumin Folklori shqiptar
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 07-09-2006, 05:29
 5. Shqiptarėt Popull Solidar
  Nga [A-SHKODRANI] nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-01-2006, 19:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •