Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 13 prej 13
 1. #1
  ketu Maska e Redi
  Anėtarėsuar
  29-03-2002
  Postime
  859
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Lakers, Fitues te NBA per te tretin vit rradhazi

  Los Angeles Lakers u shpallen kampion te NBA per te tretin vit rradhazi duke mundur pa shume problem New Jersey Nets ne 4 takimet finale e pa humbur asnje.


  Los Angeles Lakers - New Jersey Nets

  1-ne L.A. 99 - 94
  2-ne L.A. 106 - 83
  3-ne N.J. 106 - 103
  4-ne N.J. 113 - 107

  Shaq O'Neal u shpall per te tretin vit rradhazi, Lojtari me i Mire i NBA
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 2. #2
  SUPER [INC] Maska e SUPERSTAR_N1
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  36
  Postime
  475
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Lakers jane me te vertet ne forme shume te mire nuk permbahen fare dhe per Phil jackson ne cdo ekip qe ka qene ka fituar Nba(8Here me duket deri tani) urime tifoza te lakers

 3. #3
  i/e larguar Maska e TironciScrub
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  here n there
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  urime shaq. great guy, he deservs it.

  me pelqeu kokenti i tij ne fund te ndeshjes per kidd.

  hopefully next year ill see the knicks holding the trophy !

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e NdocRroku
  Anėtarėsuar
  11-06-2002
  Mosha
  44
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  phil jackson

  Shifrat e fitoreve te phil jackson jane pak genjeshtaRe (sipas mendimit tim)
  Eshte e vertete se phil Jackson eshte nje coach i mire.. por mos te harrojme se ai ka pasur fatin te kete ne skuader Michael Joradan dhe me pas Shaq&Kobe.. me kete lojtare edhe NE do te kishim pasur shansin t fitonim kampionatin nba.
  Dhe mos harroni rezultatin e Chicago Bulls ne rastin e terheqjes se pare te MJ
  ciao

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Po bredh ne koken tende tani!
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Me erdhi shume keq per Lojen e fundit ne gjysem-finale nepermjet lakers dhe San Fransisco. Ishte vertet per te qare, por San Fransisco do e kish pasur te lehte te fitonte kupen me Jew Jersin gjithashtu.

  Lakers Vertet luajne shume bukur por me ka merzitur pordhliku i Cobe Brian, eshte lojtar i mire qeni po nuk behet ashtu si ai.


  Nejse mo ata jane kampion qe keshtu kot qe flasim.

  Do te kisha deshire qe San Fransisco ta kish marre kupen kete vit.

 6. #6
  shpirt tironci Maska e ai hyjnori jot
  Anėtarėsuar
  16-05-2002
  Vendndodhja
  Hapesire...
  Postime
  72
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  E drejte...

  Hej!
  Shume e drejte,qe San Francisco na beri te merziteshim...ashtu si edhe ju,une isha per fitoren e San Franciscos sepse luajten me zemer...
  Edhe e the mire,qe nuk durohen me pordhet e atij Bryan...te nevrikos kur sheh neshjet e tij,por megjithate Lakes ngelet ekip i mire...perderisa mori dhe kupen... Shume keq vallaj se duke qene tifoz i Bulls-ave por...

  Pershendetie te gjitheve!
  Ty nuk tė mbylla nė asnjė sėndyk,

  Tė lash atje ku s'je, por je pėrherė,

  Tė lash nė kraharorin tim pa kyē,

  Ku po tė duash, hyn e del sa herė.

 7. #7
  Anetar i dashuruar Maska e Mikel_Joni
  Anėtarėsuar
  25-05-2002
  Vendndodhja
  Boston, MA USA
  Mosha
  38
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Korrigjim

  Jo San Francisco, por Sacramento
  Jo Cobe Brian, por Kobe Bryant
  Mos ma merr per ters, nuk po e korrigjoj me mendjemadhesi, me vjen shume mire qe basketbolli i terheq edhe femrat shqiptare
  Mikel-angelo
  Me, I always tell the truth. Even when I lie. So say good night to the bad guy.

 8. #8
  shpirt tironci Maska e ai hyjnori jot
  Anėtarėsuar
  16-05-2002
  Vendndodhja
  Hapesire...
  Postime
  72
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  hej lal...

  C'rendesi ka?

  Rendesia e vetme ketu eshte,qe BULL-sat nuk dolen kampion,plus me thuaj pak te lutem a eshte per te ja mbajtur mend emrin atij pordhacit Cobit?
  Edhe mos i ē'inkurajo femrat kot...lere Estellen rehat

  Gjitha te mirat!
  Ty nuk tė mbylla nė asnjė sėndyk,

  Tė lash atje ku s'je, por je pėrherė,

  Tė lash nė kraharorin tim pa kyē,

  Ku po tė duash, hyn e del sa herė.

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Po bredh ne koken tende tani!
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  hey ec mi mo se po na prishin pune emrat ne. Une pashe ndeshjen dhe vertet me erdhi keq. E pashe qe e kisha shkruar ekipin gabim por pertoja ta ndryshoja faktikisht.
  Punoj mes 50-60 meshkuj dhe jam nje nga femrat e rralla mes tyre me duhet ti shoh jo vetem te flas me ta ne oraret e pushimit por edhe se me terheqin. Sa per emrat e kam shkruar si degjohet kur e thua as qe ja kisha pare emrin neper gazeta dhe t.v se nuk me interesojne emrat.
  Sa per sportet e shoh te gjitha qe tek Hokey dhe deri tek noti se edhe vete kam qene sportiste. As Kick boxing dhe as Wrestling nuk e le pa pare. Meshkujt me ndjekin gjithnji si ne pune edhe ne shtepi, i terheq dera.

 10. #10
  i/e larguar Maska e TironciScrub
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  here n there
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  me fal qe te pyes se me bere kurioz , ca pune ben ? police je ?

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Po bredh ne koken tende tani!
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  hahahaha
  Nuk e gjete dot. Pergjigjen do te ta jap ne mp. Por mund te them se eshte puna # 1, me e pelqyeshmja ne te gjithe Ameriken. 2002 Job Almanac USA.
  Mund ta gjeni pergjigjen aty.

 12. #12
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime

  Angry LAKERS???????????

  LA LAKERS
  KAMPION????????
  KUR SKA TE TJERE
  PASTAJ ME ATE HIPOPOTAMIN O'NEIL NE FUSH DOMOSDO DO FITONTE........................UN PER VETE JAM ME NY KNICKS
  SPREEWELL
  CAMBY
  JACKSON
  HARRINGTON
  HOUSTON
  CHILD


  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 13. #13
  Made in Me!
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  u.s.a
  Postime
  187
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  WELL LACKERS E FITUAN KETE HERE VETEM SE KISHIN FAT PO ME TE MIRET MBETEN "SACRAMENTOS"
  * x 0 and case closed!

Tema tė Ngjashme

 1. Dy shkronjat e fundit tė fjalės./ Fitues ai qė mbyll lojėn /
  Nga projekti21_dk nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 1009
  Postimi i Fundit: 14-06-2009, 09:16
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-08-2007, 05:39
 3. “Ethe 3” - Erti Hizmo, fitues jo vetėm prej fatit
  Nga BvizioN nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-09-2005, 09:05

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •