Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 26
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e KLAURENCI
  Anėtarėsuar
  26-05-2002
  Vendndodhja
  SH.B.A
  Mosha
  37
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Peshku Koran I Pogradecit

  TANI SJA VLEN SHUME QE TE BESH REKLAMEN E KORANIT SE ZAKONISHT REKLAMA JU BEHET MALLRAVE TE MBETUR E KORANIN DUHET TA BLESH ME MIK SO ME MIRE PO JA U LEM JU TE SHPREHNI MENDIMET TUAJA PER KORANIN ... MOS NGURONI TE SHKRUANI ...

  OH PO SE KORANI GJENDET VETEM NE 2 VENDE TE BOTES 1 POGRADEC ALBANIA DHE 2 NE NJI SHTET ANDEJ NGA KINA .
  Live To Be SomeOne OR Die .

 2. #2
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Klaurenc...!!

  ...Klaurenc..ne ...rradh ..te pare te...pershendes....!!

  Vetem 2 fjale ..i perkasin peshkut korar...

  "Very Delicious"

  Kaq kisha....

  P.S Ti nga Pogradeci je?:a

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Po bredh ne koken tende tani!
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Oh mos ma kujtoni Koranin se do te shetisja gjithe boten ne kembe per te ngrene ate.

  e ku ka peshk me te mire te skuqur se korani. Edhe krapi eshte teper teper i shijshem.

  Korani kultivihet vetem ne Liqenin e Pogradecit dhe ne nje liqen i cili ndodhet ne Rusi dhe jo ne Kine.

  mami im shumicen e rasteve e squqte ose e gatuante ne nje tave me qepe dhe peshku ne mes te tij. I hidhte pak vere per ti dhene shije dhe limon. Gjithashtu vezet e koranit i skuqte dhe i vinte brenda ne tave, ato i jepnin nje shije tjeter, Delicious.

  Do e pyes ate se e kam harruar recipine fare une vete.


  Oh po, jam pogradecare

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-04-2003
  Postime
  200
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  i rradhe ne bote dhe i jashtzakonshem ne shije!!

 5. #5
  nga dyqonet e reja
  Anėtarėsuar
  04-04-2003
  Postime
  327
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  koran ka edhe ne U.S.A. , por i thone RAINBOW TROUT...
  ndryshon paksa nga korani yne, dhe natyrisht qe nuk e shesin me gure ne bark sic bonin ato femijet qe e shisnin ne Pogradec!!!
  u pat mbush bregu i Ohrit me lokale qe e gatuanin te fresket, ne zgare, koranin. se ashtu e ka lezetin peshku ne zgare...
  gjithashtu, rekomandoj per tifozat e ''semure'' te ketij peshku fantastik, KING SALMON...
  Vjen pak me i erret ne ngjyre, se salmoni i zakonshem, dhe ka shije te mrekullueshme. ruajuni nga ato qe jane rritur ne farma artificiale...

 6. #6
  Survivor Maska e Orku
  Anėtarėsuar
  13-02-2003
  Vendndodhja
  Oqean
  Mosha
  39
  Postime
  981
  Faleminderit
  0
  12 falenderime nė 12 postime
  Peshk shume i shijshem ne cdo lloj gatimi. Rritet vetem ne Oher dhe ne liqenin Bajkal te Rusise. Vecoria e ketyre dy banesave te tij eshte thellesia. Margaret Thatcher porosiste vazhdimisht sasi te ketij peshku nga Ohri. Kuptohet nga Maqedonia se per ne edhe plumbin e kishte pak ...

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e jonidapasho
  Anėtarėsuar
  09-08-2002
  Vendndodhja
  selanik
  Mosha
  41
  Postime
  488
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  PESHKU ME I MIRE NE BOTE !
  MENDOJ SE SHIJEN ME TE MIRE E KA TAVE.
  TAVA ME E MIRE BEHET NE LOKALIN RRITJA E PESHKUT NE TUSHEMISHT. HA POTHUAJ CDO MUAJ. HEREN E FUNDIT QE ISHA E SERVIREN NE TAVE BALTE DHE I KISHIN HEDHUR DHE ARRA BRENDA.
  PER ARSYE TE KORANIT NDALUAN DHE RRITJEN E TROFTES NE POGRADEC. (SE E HA KORANIN)
  feja e shqiptarit eshte shqiptaria

 8. #8
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Vallai edhe une isha tek RRitja e peshkut vern qe kaloi edhe hallall ja baft zoti ishte shume shume bukur dhe gatimi ishte superb fare!! Kur te iki tani ne ver ne shqiperi do shkoj me Shoqerin te ham nje drek atje!!

  Ciao!!
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 9. #9
  Konservatore Maska e Dita
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Postime
  2,925
  Faleminderit
  0
  50 falenderime nė 46 postime
  Nje nga te mirat e te jetuarit dhe pushuarit ne buze te liqenit te Ohrit.....shijimi i Koranit te fresket....shume i shijshem.

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Po bredh ne koken tende tani!
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  As qe e krahasoj Koranin me Rainbow Trout. ME e hudh ne rruge e me e shkel me kome Rainbow Traut. E kam provuar te gatuar edhe nga guzhinjeret me te mire, ne restorantet me te mira por se ka kurre te njejten shije.


  P.S Orku i ke rene pikes per ate vella. (rritjen e koranit e kam fjalen)

 11. #11
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Anėtarėsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  33
  Postime
  690
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  C'do gje qe ka te bej me peshqit, eshte fantastike ne shije!
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 12. #12
  Authentic Maska e DeuS
  Anėtarėsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,321
  Faleminderit
  0
  17 falenderime nė 15 postime
  Lere se me keni cuar leng prej goje tani qe me kujtuat koranin e Pogradecit

 13. #13
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Anėtarėsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,722
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Kot se ka thene dhe ai gjermani te filmi <Mengjese lufte>
  Koran Koran sa me shume koran.
  Po aman cna i kujtoni,korani ne pogradec,e tigani jone ne kompjuter.
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

 14. #14
  LarG Maska e Flava
  Anėtarėsuar
  22-01-2003
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Mosha
  36
  Postime
  547
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Bobo cna i kujtuat koranin tani more aman...Po na lengezon goja vetem kur e mendojme dhe imagjinojme...Per mua eshte peshku me i mir...
  Te dua se s'te urrej dot......

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e jonidapasho
  Anėtarėsuar
  09-08-2002
  Vendndodhja
  selanik
  Mosha
  41
  Postime
  488
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  perseri hengra koran keto dite

  s'ka gje me fantastike
  feja e shqiptarit eshte shqiptaria

 16. #16
  shane_Cl
  Anėtarėsuar
  04-07-2005
  Vendndodhja
  UK, Angli, Liverpool
  Mosha
  37
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  jam i interesuar te importoj ne angli kete peshk, a di ndo nje njeri se kush i nxejr apo i kultivon keta peshq ne pogradec?
  klajdi

 17. #17
  azagori Maska e Korca_Reli
  Anėtarėsuar
  01-11-2006
  Vendndodhja
  Chicago U.S.A.
  Mosha
  43
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Voloreka ose Driloni mereni si te doni.
  Ketu mund te hani Koranin me te shijshem

  Foto1. Stepie e gjyshit tim ne Starove (afer volorekes)

  Foto2. Voloreka.Ne ato pistat e vogla mund te vesh me shoket e te kalosh caste fantastike

  Foto3. Pogradeci i fotografuar nga Turizmi
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Korca_Reli : 06-03-2007 mė 14:39

 18. #18
  azagori Maska e Korca_Reli
  Anėtarėsuar
  01-11-2006
  Vendndodhja
  Chicago U.S.A.
  Mosha
  43
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  foto nga shtepia e koranit Pogradeci

 19. #19
  azagori Maska e Korca_Reli
  Anėtarėsuar
  01-11-2006
  Vendndodhja
  Chicago U.S.A.
  Mosha
  43
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Sju pelqeka me Korani me sa duket

 20. #20
  Gjumash Maska e ShocK
  Anėtarėsuar
  09-12-2006
  Postime
  677
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga KLAURENCI
  TANI SJA VLEN SHUME QE TE BESH REKLAMEN E KORANIT SE ZAKONISHT REKLAMA JU BEHET MALLRAVE TE MBETUR E KORANIN DUHET TA BLESH ME MIK SO ME MIRE PO JA U LEM JU TE SHPREHNI MENDIMET TUAJA PER KORANIN ... MOS NGURONI TE SHKRUANI ...

  OH PO SE KORANI GJENDET VETEM NE 2 VENDE TE BOTES 1 POGRADEC ALBANIA DHE 2 NE NJI SHTET ANDEJ NGA KINA .

  Shume info paske per kete ... !
  Mesa di une me duket se gjendet ne Rusi (Liqeni Bajkal),sepse keto dy liqene i pershtaten menyres se jeteses te ketij peshku,i cili jeton ne thellesi.
  Por Korani nuk me duket nje peshk per reklame,per me teper mund te pyesesh se cfare vitaminash ka ky lloj peshku edhe sa kushtojne vezet e tij.
  Tani zor se gjen Koran ne Pogradec sepse ka shume njerez qe e hajne Troften per Koran.Me nje fjale po nuk e njofte vete Koranin zor se e han te sakte.Per mendimin tim eshte peshku me i rralle ne bote edhe me nje shije shume te mire.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ShocK : 12-03-2007 mė 13:23

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Peshku mbron diabetikėt nga dėmtimet nė veshke
  Nga YlliRiaN nė forumin Shkenca dhe jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-12-2008, 16:05
 2. Qeveria gjermane investon 14 milion euro pėr turizmin e Pogradecit
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-02-2007, 07:14
 3. Pogradecit i mungon emblema e Kostandinit tė Madh
  Nga Davius nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-05-2006, 07:15
 4. Arratisjet
  Nga Brari nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-08-2002, 09:04
 5. Peshkatari dhe peshku...
  Nga Estella nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-08-2002, 21:35

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •