Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 51
 1. #21
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095
  kush na thote nje menyre me qeru/gri qepen e mos me qajt?

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689
  Citim Postuar m par nga broken_smile Lexo Postimin
  kush na thote nje menyre me qeru/gri qepen e mos me qajt?
  Me e fute ne maqinen e grirjes ...

 3. #23
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095
  Citim Postuar m par nga Nete Lexo Postimin
  Me e fute ne maqinen e grirjes ...
  skam makine grirese. dhe po e bleva e kam kuzhinen e vogel, eshte e mbushur plot, ska me vend per gjera te tjera plus

 4. #24
  Citim Postuar m par nga broken_smile Lexo Postimin
  skam makine grirese. dhe po e bleva e kam kuzhinen e vogel, eshte e mbushur plot, ska me vend per gjera te tjera plus : )
  Kjo do t thot q t duhet shtpi e re
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 5. #25
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095
  Citim Postuar m par nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Kjo do t thot q t duhet shtpi e re
  per nje makine grirese? ncuq me pelqen kjo qe kam : D

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689
  Citim Postuar m par nga broken_smile Lexo Postimin
  skam makine grirese. dhe po e bleva e kam kuzhinen e vogel, eshte e mbushur plot, ska me vend per gjera te tjera plus
  Nuk ma merre mendja se te ze vende shume,perveq nje pjese teper te vogel,nejse vete kerkove te mos qaje kur grien qepen..

 7. #27
  Citim Postuar m par nga broken_smile Lexo Postimin
  kush na thote nje menyre me qeru/gri qepen e mos me qajt?

  Broken, para se t'i grish qepet, merri dhe leri per disa minuta ne uje te ftohte. Leri te ndara. Pastaj griji si te kesh deshire.

 8. #28
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095
  Citim Postuar m par nga Nete Lexo Postimin
  Nuk ma merre mendja se te ze vende shume,perveq nje pjese teper te vogel,nejse vete kerkove te mos qaje kur grien qepen..
  ke te drejte. te falenderoj per keshillen

  Citim Postuar m par nga gloreta Lexo Postimin
  Broken, para se t'i grish qepet, merri dhe leri per disa minuta ne uje te ftohte. Leri te ndara. Pastaj griji si te kesh deshire.
  danke schon glori

 9. #29
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2004
  Postime
  2,378
  Citim Postuar m par nga broken_smile Lexo Postimin
  kush na thote nje menyre me qeru/gri qepen e mos me qajt?
  -jepja t'i qeroje/grije ndonje tjeter

  -perdor qepe te embla (qepet e embla jane normalisht te medha)

  -kujto c'te ben gjithmone per te qeshur

  -ver syze palombari
  imagine there's no countries...
  nje fjale, nje kuptim...
  :))))

 10. #30
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095
  Citim Postuar m par nga uj me gaz Lexo Postimin
  -jepja t'i qeroje/grije ndonje tjeter

  -perdor qepe te embla (qepet e embla jane normalisht te medha)

  -kujto c'te ben gjithmone per te qeshur

  -ver syze palombari
  do ve syze palombari dhe do qesh se kam vene syze palombari per te qeruar qepet

 11. #31
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2004
  Postime
  2,378
  Citim Postuar m par nga broken_smile Lexo Postimin
  do ve syze palombari dhe do qesh se kam vene syze palombari per te qeruar qepet
  jo, ti ver syze palombari dhe qesh se qepet e embla ia dhe per te qeruar/grire ndonje tjetri...
  imagine there's no countries...
  nje fjale, nje kuptim...
  :))))

 12. #32
  Citim Postuar m par nga broken_smile Lexo Postimin
  kush na thote nje menyre me qeru/gri qepen e mos me qajt?
  Shih komedine "Prefekti", ose skecin "Fotografia" te Estrades se Shkodres.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 13. #33
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095
  Citim Postuar m par nga uj me gaz Lexo Postimin
  jo, ti ver syze palombari dhe qesh se qepet e embla ia dhe per te qeruar/grire ndonje tjetri...


  Citim Postuar m par nga MI CORAZON Lexo Postimin
  Shih komedine "Prefekti", ose skecin "Fotografia" te Estrades se Shkodres.
  s'i mbaj dot syte hapur por vetem i shtrengoj fort se me djegin e derdh lot pa pushim

  me syze palombari nderkohe qe dikush qeron qepe te embla per mua edhe mund ti shoh komedine dhe skecin njekohesisht. ca do beja une pa ju : )

 14. #34

  keshilla praktike per vezet

  - Q t mos thyhen vezt gjat zierjes, hidhni brenda n ujin ku ziejn, dy fije shkrepse t djegura.

 15. #35

  keshilla praktike per vezet

  - Nj tjetr mnyr sht q t hidhni disa pika uthull apo pak krip n ujin q valon dhe vezt nuk do t thyhen.

 16. #36

  keshilla praktike per vezet

  - Pr ti qruar m leht vezt e ziera, pasi ti kemi zier, i vendosim n uj t ftoht dhe aty i qrojm. Ose, hedhim krip t trash n tenxheren me uj ku ziejn.

 17. #37

  keshilla praktike per vezet

  - Q t mos na mbaj er shtpia kur ziejm vez, vendosni n ujin e ftoht t tenxheres ku hodht vezt nj fet buk dhe pasi ti hiqni gjith tulin, le t ziej bashk me vezt. Kshtu mund t veproni edhe kur zieni brokol apo lulelakr. Kuptohet q bukn e hidhni posht m von.

 18. #38

  keshilla praktike per vezet

  - Pr t dalluar nse nj vez sht e zier apo jo, vendoseni n nj tryez dhe rrotullojeni. Veza e zier do rrotullohet m shum nga ajo e paziera.

 19. #39

  keshilla praktike per vezet

  - Nse doni t prisni n feta nj vez t zier, pa i prishur formn, duhet q m par t keni nxehur thikn q do t prdorni.

 20. #40

  keshilla praktike per vezet

  Nse pjatat apo pirunt mbajn er veze edhe pse i keni lar, pr ti ikur era, lyejini me uthull dhe shplajini disa minuta m von.

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Kshilla Estetike/N kushte shtpiake
  Nga Mina n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 225
  Postimi i Fundit: 05-02-2015, 13:50
 2. Keshilla rreth Islamit* Video (English)
  Nga La_Lune n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 26-04-2012, 04:07
 3. Kshilla dhe udhzime rreth provimeve shkollore
  Nga titi-a n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-12-2008, 09:44
 4. Kshilla pr femrat!
  Nga Krovare1 n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 100
  Postimi i Fundit: 25-08-2006, 05:14
 5. Kshilla pr meshkujt!
  Nga Krovare1 n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 158
  Postimi i Fundit: 07-07-2006, 11:28

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •