Close
Faqja 26 prej 26 FillimFillim ... 16242526
Duke shfaqur rezultatin 501 deri 508 prej 508
 1. #501
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,800
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Martesa dhe homoseksualėt

  Me than t'verteten, edhe diskutimi me ven ne siklet.
  Nuk jam pajtu kurr me ket fenomen 100%.
  I rri gjithmone idese qe jane te "semure", kane lind me nje anomali.

  Per temen,
  nuk jam dakort per martese ashtu si e konceptojme ne. Ta qujn me nje emer tjeter.
  Por kleēka esht nje hap me para, kur te kerkojne adoptimin e femijeve.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 2. #502
  i/e regjistruar Maska e luleshtrydhe
  Anėtarėsuar
  23-01-2009
  Postime
  152
  Faleminderit
  3
  26 falenderime nė 24 postime

  Pėr: Martesa dhe homoseksualėt

  .....ne USA para vitit 1950 konsideroheshin si te semur mendor keto, pastaj se cfar ndodhi ,si qysh tek na dolen normal , po normal fare aq sa dhe martohen sot ncncnnc fundi botes, o Zot rujna mend e kokes.....
  https://m.youtube.com/watch?v=drMWD6kOyb4

 3. #503
  i/e regjistruar Maska e lace
  Anėtarėsuar
  18-09-2014
  Postime
  240
  Faleminderit
  27
  31 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Martesa dhe homoseksualėt

  Ne Shumicen e rrasteve ka njerez Zhyten aq shume ne hipokrizi sa fillojne e besojne edhe vete ate qe thone,,,kjo nuk eshte nje teme qe cdo kush kerkon te duket sa me social,thjshte duhet thene e verteta,,,ndoshta mund te konceptohet si paragjykim,,,diskriminim e ketij arget group Homosexualesh,,,por ka nje te vertet unike,,,me dashte krijuesi krijonte dy meshkuj dhe ata martoheshin se bashku,,por beri nje mashkull nje femer,,ne lashtesi ne kulturen greke homosexualiteti ishte ne mode madje shume ne mode aq sa te gjithe experimentonin me homosexualitetin dhe i jepnin experjence berezave te rinj,por perseri ka nje te vertet unike dhe do pranuar,,,pa hipokrizi dhe pa u treguar te ndejshem,,,kjo puna e homove ta shpif eshte shume e Shpifur,,,,ja cfare thote Zoti porosi dhe ligj se si i jep zgjithje kesaj semundjeje degjeneruese ....: Levetiku 20 :13 ....Nė qoftė se dikush ka marrėdhėnie seksuale me njė burrė ashtu si ato qė bėhen me njė grua, qė tė dy kanė kryer njė degjenerim tė neveritshėm, do tė dėnohen pa tjetėr Jo me madje te pretendojne per biresim femije,,kjo eshte sa apsurde por edhe nje plage per njerezimin qe po shkone drejte degjenerimit.
  Mos u Beni te gjithe Mesuesa se per kete do te gjukoheni ashper !!!

 4. #504
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Martesa dhe homoseksualėt

  Homot edhe pse alogjike tregojne shendetin e botes dhe afrimin e ri te Profetit te ardhshem.

 5. #505
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Martesa dhe homoseksualėt

  Martesa eshte nje akt normal per njerez normal! Homot apo lesbiket ne anormalitetin e tyre nuk kane asnje arsye llogjike te kerkojne kete normalitet te shenjte qe eshte martesa.
  Kerkesa e tyre qesharake eshte njesoj sikur te emerosh nje memec ne detyren e nje komentatori sportiv...
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 6. #506
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-05-2008
  Vendndodhja
  Oslo, Norway
  Postime
  756
  Faleminderit
  4
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: Martesa dhe homoseksualėt

  Nji nga keta te agendave liberale, shkruante ne nje gazete te madhe Amerikane per virtytet e kesaj kategorie njerezish,,,,,,,si humaniste , paqedashes, jo raciste, aspak nacionaliste etj, etj
  Po ky tipi,,,,ne nje artikull tjeter te kesaj gazete tallej duke aluduar per homosexsualitetin e Hitlerit,Putinit,,,,,,,,,,,,hipokrizia e ketyne nuk ka kufi,

 7. #507
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Martesa dhe homoseksualėt

  Te gjithe kemi qene gay me pare. Meshkuj si femra dhe me bile te vogel, te cilet seksonin vetem nje here ne jete me veshtiresi per tu shtuar. Zoti rronte ne ishullin e tij dhe ishte mbretereshe deri kur e vrane duke i bere nje plage ne forme vagine ne fund te barkut dhe koken ia shtypen. Qe atehere qeniet nderojne duke u veshur si femra qe kane vrim vagine dhe bejne si budallaqe ne shenj adhurimi.

 8. #508
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-01-2020
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Martesa dhe homoseksualėt

  Sa per homot, statistikat vertetojn, se homot per 5 here me shume tradhetojn partnerat e tyre ne krahasim me heterot. Ja pra, epshet primitive jane shkaktari kryesore per gjendjen e tyre.

Faqja 26 prej 26 FillimFillim ... 16242526

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrkufizimi i dashurisė!!
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 232
  Postimi i Fundit: 16-10-2019, 02:57
 2. Martesa Ne Islam!!
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 131
  Postimi i Fundit: 08-06-2009, 14:30
 3. Thėnje tė bukura pėr dashurinė
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 483
  Postimi i Fundit: 20-07-2007, 10:21
 4. Nderto fort folene tende. Martesa
  Nga Kryeengjelli nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-04-2007, 15:05
 5. Martesa
  Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 08-12-2006, 10:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •