Close

Rezultati i Sondazhit: Ke preferoni: Gjebrea apo Cako?

Votues
11. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Piro Cako

  1 9.09%
 • Ardit Gjebrea

  2 18.18%
 • Te dy

  5 45.45%
 • Asnjerin

  3 27.27%
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #-19

  Ke preferoni: Gjebrea apo Cako?

  Te dy Ardit Gjebrea dhe Piro Cako mendoj se jane kant-autore te suksesshem ne publikun shqiptar. Ketu nuk i rreferohem numrit te kengeve qe kane shkruar por suksesit te tyre tek degjuesi. Juve kush ju pelqen?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga shigjeta : 25-07-2003 mė 22:23

 2. #-18
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Anėtarėsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  34
  Postime
  690
  Ardit Gjebrea se ate tjetrin se njoh mire
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 3. #-17
  ~@~ROZ@F@~@~ Maska e DhArMa
  Anėtarėsuar
  01-06-2003
  Vendndodhja
  22031
  Mosha
  41
  Postime
  98
  Asnjerin, arditi eh rralle degjoj kenget e tij, kurse ate tjetrin s'e njof

 4. #-16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,206
  Qe te dy jane NDER KOMPOZITORET ME TE MIRE TE SHQIPERISE TE PAS '90 -es !!!

Tema tė Ngjashme

 1. Ramize Gjebrea
  Nga shigjeta nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 72
  Postimi i Fundit: 27-04-2014, 12:45
 2. Cfarė ngjyre preferoni nė rroba ...??
  Nga Piskavica_ nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 147
  Postimi i Fundit: 24-11-2010, 17:17
 3. Cfare lloj lojrash elektronike preferoni me shume?
  Nga soKKol nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 01-03-2007, 06:29
 4. Nderi dhe turpi i Vlorės
  Nga {FIGO} nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 131
  Postimi i Fundit: 28-10-2006, 12:51
 5. Ramize Gjebrea
  Nga erzeni nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2002, 03:06

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •