Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e juliano1
  Anėtarėsuar
  03-09-2002
  Postime
  144

  Dhe thone pastaj qe nuk eshte kafshe e zgjuar

  Kush do thoni ju
  Pergjigjia eshte gomari
  nqs ndodheni ne mes maleve dhe nuk e dini rrugen per ne shtepi viheni gomarin perpara dhe ka per t'ju ēuar te fshati me i afert
  Ndaj edhe kur thone gomar nganjehere merreni si kompliment se eshte kafshe e zgjuar
  ( une nuk jam as i zgjuar dhe as budalla keshtu ai kompliment per mua do ishte i kot )

  Po pyetja eshte

  pse pellet gomari ?
  .....................................
  .....................................
  ------------------------------
  --------------------------------

 2. #2
  Authentic Maska e DeuS
  Anėtarėsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,320
  Si ha xhaja ato bishtaja o Juliano !
  Besoj qe ti duhet ta dish me mire meqe paske kaq informacion mbi magjarin

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e juliano1
  Anėtarėsuar
  03-09-2002
  Postime
  144
  Ej Wolf

  Te duket e veshtire pyteja ?
  Duhet te jesh nje bujk i vertet per t'ju pergjigjur pyetjes
  dhe pyetja nuk eshte me me kunje

  Nqs ti ke ndonje ide, shprehe mendimin tend pa problem
  .....................................
  .....................................
  ------------------------------
  --------------------------------

 4. #4
  El-Letėrsia Maska e macia_blu
  Anėtarėsuar
  04-05-2002
  Vendndodhja
  michigan usa
  Mosha
  52
  Postime
  2,498
  pellet, nga qe eshte kafshe e zgjuar i gjori, po meqe nuk e besojne zgjuarsine e tij pa mbetur ne mal, nuk i beson kush.
  (kush mbeti ne mal, e besoj zgjuarsine e tij...lol cobanet zakonisht andej nga malet ndjekin qenin roje te tufes, dhe jo gomarin....megjitheate , kodrinoret meqe nuk e njohin malin thone per cdo grumbull dhe , kodrine e vogel, apo grumbull plehu , ky eshte mal...ka male e male or ti mik.
  lol.
  E zgjuar eshte s'ke c'i thua, por eshte kafshe kodrinore.lol
  "Shkolla nuk e ben njeriun me te mencur, e meson te duket i tille" (e.m)

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e juliano1
  Anėtarėsuar
  03-09-2002
  Postime
  144
  sa anlize te thelle qe i bere moj macia blu por nuk eshte kjo arsyeja perse pellet gomari i shkrete
  .....................................
  .....................................
  ------------------------------
  --------------------------------

Tema tė Ngjashme

 1. E pėrbashkėta midis Islamit dhe Krishtėrimit
  Nga Fjala e drejte nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 97
  Postimi i Fundit: 25-11-2013, 09:24
 2. Partite Dhe Sektet
  Nga abdurrahman_tir nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 17-02-2009, 13:25
 3. Falja e namazeve
  Nga Muslimane nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 07-08-2005, 09:03
 4. Feja Islame
  Nga Muslimane nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-07-2005, 21:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •