Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 12
 1. #1
  Une ty po te pressss.... Maska e Elti...
  Anėtarėsuar
  27-07-2002
  Vendndodhja
  Jetoj ne Ravenna, Italia.
  Mosha
  35
  Postime
  75

  Lightbulb Per vajzat qe po kerkojne shokun e tyre e per djemte qe po kerkojne shoqen e tyre...

  Po mendohesha te hapja nje teme sa me te ngrohte e sa me ē'lodhse.
  Jemi shume djem e shume vajza disa singel e disa cifte,mbase ndonje prej nesh do ket fatin te njohe personin/en pse me te bugur e me te embel ne bote e aqe me teper qe jemi shqiptare apo jo?

  une per vete do me pelqente te njihja ndonje shqiptare thjesht si shoqe, nuk me intereson se sa eshte e bukur se sa eshte e pasur mu me pelqen thjeshte thjeshtesi e nje vajze qe mos te jet arrogante e mendje lehte siē jane ca ketu ne ravenna qe pak sa i hapet syri nuk te flasin me me goje (nuk e kam per te gjitha kuptohet), pra mos heziton te provoni sepse te provosh nuk do te thote te gaboshe, por te mesosh.

  me respekt bashkepatrioti juaj tony ciao
  Ma hengri miu firmen!!! :(

 2. #2
  ecchime..... Maska e Pidocchio
  Anėtarėsuar
  07-11-2002
  Vendndodhja
  Venezia (IT)
  Mosha
  44
  Postime
  221
  vajze qe mos te jet arrogante e mendje lehte siē jane ca ketu ne ravenna qe pak sa i hapet syri nuk te flasin me me goje (nuk e kam per te gjitha kuptohet),  per fat te keq o i dashur ''elti'' shumica jane keshtu vijne nga balta dhe pastaj i ngjallen morrat por ēfare te besh.........
  une mund te them se kam qelluar me fat shpresojm te vazhdoj keshtu....ju uroj dhe juve nje jete sa me te qete dhe plot dashuri..

  ciao
  :jSorridi alla vita la vita ti sorride....

 3. #3
  Penso sempre a Te
  Anėtarėsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  sull tramonto della mia terra
  Postime
  26
  pidocchio e njejta gje eshte dhe per gocat , cunat qe jane te bukur jane me mendje lehte (jo te gjithe) problem nuk keni vetem juve por dhe ne te shkretat ciao bello

 4. #4
  Authentic Maska e DeuS
  Anėtarėsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,320
  Postuar mė parė nga strawberry
  pidocchio e njejta gje eshte dhe per gocat , cunat qe jane te bukur jane me mendje lehte (jo te gjithe) problem nuk keni vetem juve por dhe ne te shkretat ciao bello
  Te shkreeeetat...........!!! te krijoka dhimbje shpirterore

 5. #5
  Une ty po te pressss.... Maska e Elti...
  Anėtarėsuar
  27-07-2002
  Vendndodhja
  Jetoj ne Ravenna, Italia.
  Mosha
  35
  Postime
  75
  Postuar mė parė nga Pidocchio
  vajze qe mos te jet arrogante e mendje lehte siē jane ca ketu ne ravenna qe pak sa i hapet syri nuk te flasin me me goje (nuk e kam per te gjitha kuptohet),  per fat te keq o i dashur ''elti'' shumica jane keshtu vijne nga balta dhe pastaj i ngjallen morrat por ēfare te besh.........
  une mund te them se kam qelluar me fat shpresojm te vazhdoj keshtu....ju uroj dhe juve nje jete sa me te qete dhe plot dashuri..

  ciao
  Te falenderoj shume o i dashur pidocchio por sic e the ti ske ci ben pervecse ti injorosh por e keq eshte kur fillojne e te gerrvishin te hedhin kunja e bejne p...dh ateher sdi se cfare te bej pervecse ti fryshe me shjelma (po thuaj hajde mo mos u ndyre me to)
  ehhhhh me behet qejfi per ty qe paske gjet dashurin tende por kujdes mos u be dhe ti viktim e dashuris se zhgenjyer

  te ndjefsha te miren lal ciao
  Ma hengri miu firmen!!! :(

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e purple mermaid
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  brooklyn, new york
  Mosha
  48
  Postime
  12

  shumica e dashurive t e shqiptareve eshte zhgenjim

  e mor djal sot vajzat kane tangerllik te madh. dun cuna me shkolle, me pare, simpatik, me kulture and soo on.......

  mos u mundo shum.....take what u can get and run with it.

 7. #7
  Une ty po te pressss.... Maska e Elti...
  Anėtarėsuar
  27-07-2002
  Vendndodhja
  Jetoj ne Ravenna, Italia.
  Mosha
  35
  Postime
  75
  Po pse moj vajze dhe une ashtu jame pyte pidochion po deshe
  pastaj ti mos flit nwe numrin e shume flite per vete
  Ti si do djemt e sotem ehh?
  Ma hengri miu firmen!!! :(

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e purple mermaid
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  brooklyn, new york
  Mosha
  48
  Postime
  12

  eh bej shaka se kane ardhur kohe te keqija

  i dua un djemte e sotshem...po spo me do njeri me duket!

  jk.
  xoxo

 9. #9
  Une ty po te pressss.... Maska e Elti...
  Anėtarėsuar
  27-07-2002
  Vendndodhja
  Jetoj ne Ravenna, Italia.
  Mosha
  35
  Postime
  75
  uau po po te besh pytje mbase do te duan?

  pershendetje mermaid mos u merzit sepse do te vije edhe koha jote.
  Ma hengri miu firmen!!! :(

 10. #10
  Penso sempre a Te
  Anėtarėsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  sull tramonto della mia terra
  Postime
  26
  Postuar mė parė nga WOLF POWER
  Te shkreeeetat...........!!! te krijoka dhimbje shpirterore
  o Wolf mos na merzit tani ok??? (une kujtoja se dhe me doje ti )

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-02-2004
  Vendndodhja
  North
  Postime
  25
  Miss Purple_Mermaid, me sa kam degjuar dhe pare ne jete cdo njeri e ka fatin e vet, por do thoni ju qe, per ju po vonon, por me e rendesishmja eshte qe nuk Harron.

  Dhe bazuar ne nje gojedhene te te vjeterve: Nje njeri tha se do vente e do gjente (vete?) fatin, dhe bridh e bridh sa u lodh dhe tha se nuk u bekerka kjo pune, do pushoj se m'u morr fryma (ne anen figurative, pasi e shoh qe ju i pelqeni zbukurimet e vogla; e mira e te qenit femer).
  Kur vjen fati dhe i thote: Pse lodhesh ti? (E thene me thjeshte, do te vije edhe ora per ju; what is meant to be, it will be; it is like every one has a destiny)

  Por nje fjale tjeter e popullit thote: E vonuar, por e renduar.

  Sidoqofte te uroje ta gjesh ate qe kerkon (sipas bibles kush kerkon gjen) dhe suksese ne punen dhe jeten tuaj.
  Sa me shume mesoj, aq me shume e kuptoj se di shume pak...

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e cun
  Anėtarėsuar
  27-12-2003
  Postime
  18
  ju (jo une/iqe mendsh ate mendim) shqiptare te uruar mos keni bo naj t'pa bome qe paskeni ngel keq? njoni bon si i zgjuar tjetri reklamon me fjale te urta... sa e veshtire qe ju duket mer jahu e!.. ja veproni keshtu si (une mjeshter me diplome) kape/gjeje nje email addrese ne toke ose kudo fol me te. tak. tak. le takimin.. a u bo u bo.. shnet pastaj ne mbajme nje europe me femra (kuptohet jo te gjitha/almost dhe jo qe s'na dalin per vete!.. jo mer daj jo se nuk jane princesha o tr*pa.. (shaka shaka se princasha jeni ) respekte

  pershendetje elti dhe t'u realizofte deshira ishalla/elhamdurila
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga cun : 03-03-2004 mė 14:38
  verdalle..

Tema tė Ngjashme

 1. Deklarata universale e tė drejtave tė njeriut dhe Islami
  Nga Cappuccino nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 102
  Postimi i Fundit: 30-11-2013, 13:37
 2. Kush dashuron mė me zemėr djemtė apo vajzat ?
  Nga Permeti_Boy nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 24-10-2006, 16:46
 3. Vajzat e Mira, e Djemte e Mire
  Nga Gogla e Kuqe nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 06:49
 4. Djemte ose vajzat qe ju nuk ju interesojnė.
  Nga *~Rexhina~* nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 68
  Postimi i Fundit: 11-03-2005, 05:49
 5. Tė drejtat e njeriut nė Lindje dhe nė Perėndim
  Nga Shpresmiri nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 09-02-2004, 19:06

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •