Close
Faqja 1 prej 31 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 603
 1. #1
  S.Mod. i dikurshem Maska e Orion_DYRRAHU
  Antarsuar
  18-04-2002
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  39
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime

  Batutat m qesharake t antarve t Forumit...

  Nje postim i "klod" te forumi i besimtareve te krishtere u be shkas qe te hapja kete teme. Redi, per ti kthyer pergjgje nje anetari dhe per ta sqaruar sa me mire, kishte shkrujt nje postim relativisht te gjate, dhe pergjigjja e klod ishte kjo:

  "Ca bo o burre i dheut se na zune kompiuterin.
  Qethi pak ato fjalite!"


  Une per vete u dhiva gazit kur e lexova..
  Yhyyyy, sa kisha pa shkruar ketu...!
  ===============================================
  Mbi dallgt e jets kjo udha ime e gjat,
  un rrxohem dhe... ngrihem prap!

 2. #2
  S.Mod. i dikurshem Maska e Orion_DYRRAHU
  Antarsuar
  18-04-2002
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  39
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Ne forumin "Kampionati Boteror i Futbollit", temes "Nuk mendoni qe ky kampionat eshte nje kompllot?" te hapur nga Delphin, Brari i pergjigjet keshtu:

  po po kompllot eshte
  ....biles imperialisto revizionist..lol.
  Yhyyyy, sa kisha pa shkruar ketu...!
  ===============================================
  Mbi dallgt e jets kjo udha ime e gjat,
  un rrxohem dhe... ngrihem prap!

 3. #3
  Shpirt i Lir
  Antarsuar
  15-04-2002
  Postime
  898
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime

  Talking nga Glaukus

  Tek Forumi Problematika shqiptare, ne temen "Shqiperia sot ku po shkon" ka nje pergjigje te lezetshme te kryehumoristit tone shokut Glaukus, dhene postit te Shanon, sipas te ciles Shqiperia po ecen perpara......

  Glaukus:

  He se mire thote Shanon , te mos jemi aq pesimiste se ajo "gota" jone nuk eshte gjysem bosh po gjysme plot.
  Te mos shohim Itali e Gjermani por Tunizi e Algjeri qe i kemi komshij te katit te poshtem.
  Se edhe cmimi i kallashit ne Shqiperi ka shku lart gje qe tregon se ekonomia dhe ligjet po forcohen megjithese edhe oferta po pakesohet .
  Italianet thone se "Duracell"- dura di piu . Varianti i ri eshte "Albacel" - ma quanto duri ? 4. #4
  S.Mod. i dikurshem Maska e Orion_DYRRAHU
  Antarsuar
  18-04-2002
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  39
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Forumi: "Kampionati Boteror i Futbollit"

  Tema: "Humor nga Boterori"

  Autori: Sokoli

  Permbajtja e njerit prej postimeve:


  Procesi i nderlikuar i fryrjes ne B****  Yhyyyy, sa kisha pa shkruar ketu...!
  ===============================================
  Mbi dallgt e jets kjo udha ime e gjat,
  un rrxohem dhe... ngrihem prap!

 5. #5
  Shpirt i Lir
  Antarsuar
  15-04-2002
  Postime
  898
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime

  Thumbs up Kjo e sotmja "taze" nga Brari

  Tek Muzika Klasike ku kuptohet te tere flasin per muziken dhe pikerisht ate klasike dhe ndjenjat qe ajo peron,patjeter qe nje nder adhuruesit e saj eshte dhe Brari yne patriot, i cili pasi shpjegon vlerat e muzikes klasike e perfundon shkrimin e tij:

  Nji gje eshte e sigurte.
  Asnji adhurues i muzikes klasike ose Muzikes se bukur nuk ka dosje per krime e korrupsion e prostitucion ne arkivat e Policise e Prokurorive

 6. #6
  ketu Maska e Redi
  Antarsuar
  29-03-2002
  Postime
  859
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime

  Nje tjeter e sotmja


  Ne lidhje me temen e hapur tek forumi i Sportit Boteror tek tema per Wrestling


  cristal
  Anetar i respektuar

  Regjistruar: 19-06-2002
  Vendndodhja: usa
  Poste: 39

  uaaaaaaaa
  si eshte e mundur qe asnje shqipetar sidomos ata qe jane ne usa,uk,kanada nuk shkruajne ne kete faqe...........nejse shpresoj qe te ktheni pergjigje se shpejti .................per wrestling..shnet

  -------------------------------------------------------------------------

  25-06-2002  Shanon
  Anetar i nderuar

  Regjistruar: 24-04-2002
  Vendndodhja: milano
  Poste: 359

  cristal leni mer njerezit te vdesin injorante looooooool

  -------------------------------------------------------------------------

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Agim Doi
  Antarsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiran, Ministria e Mbrojtjes
  Mosha
  71
  Postime
  2,799
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 16 postime
  ORION DYRRAHU!
  PARA SE T FILLOJ KONGRESI I SOCIALISTVE T FATOS NANOS a mundesh t m postosh at fotografin kur lojtari Blu po fryn n b**** at me kanatjere t KUQE!
  pastaj un t nis nj tjetr shum t bukur!
  Me respekt Agimi

 8. #8
  S.Mod. i dikurshem Maska e Orion_DYRRAHU
  Antarsuar
  18-04-2002
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  39
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Shikoni se ky postim meriton me t vertete vemendje.

  Marre nga "Tema e Sherrit" tek "Fjale pa Dogane" - Levdet qe Henri i thur Sokolit:

  "Sokol, o ydh i bukur i forumit. Qekur drita jote vendosi te ndrioje nje palnet tjeter, zija ra mbi Albasoul. Lulet u thane, pemet u zverdhen e njerezit u kerrusen ne guackat e tyre qe i kishin hequr menjane qekur njohen driten tende. Ferri ngriu e hena po qan akoma nen peren e zeze te ikjes tende. Numri i vizitoreve tek tema me fotot e tua ka arritur shifra te pamatshme ne kufij forumore. Ata qe paten fatin te te shohin, gjene e pare qe bejne kur nje i ri lind ne forum, e prezantojne me ty, e te luten t'ua bekosh me kelqimin tend. Me qindra letra nisen neper galaktika me shpresen se ndonje do te te bjere rastesisht ne preher e do te te preke aq shume sa te kthehesh serish. Sokol: ylli me emrin e pare shqiptar!"


  Ketij i them une Art Prozatik, cilido qofte qellimi i postimit.
  Yhyyyy, sa kisha pa shkruar ketu...!
  ===============================================
  Mbi dallgt e jets kjo udha ime e gjat,
  un rrxohem dhe... ngrihem prap!

 9. #9
  S.Mod. i dikurshem Maska e Orion_DYRRAHU
  Antarsuar
  18-04-2002
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  39
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Perseri "Humor nga Boterori".
  Perseri nga Sokoli. (kur e pashe kete postim, thashe se mu shkulen brinjet, aq shume jam gajasur).

  "Te rrapi ne FIFA:

  -Na preve krahet o Cerciz!"
  Hhahahahahahaahahha...
  Po ai Tomassi sikur i ka keputur koken Cecos o burr i dheut, hahahahahhahah... Le ai i gjakosuri; as "Liri a Vdekje" nuk e pershkruan kaq paster dramaticitetin e skenes, hahahahahahhahahahahha....

  Sokolo, vdeksh kur te linde dielli nge perendimi...!
  Yhyyyy, sa kisha pa shkruar ketu...!
  ===============================================
  Mbi dallgt e jets kjo udha ime e gjat,
  un rrxohem dhe... ngrihem prap!

 10. #10
  Shpirt i Lir
  Antarsuar
  15-04-2002
  Postime
  898
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime

  Talking nga forumi i gjuhes shqipe

  ka nje pergjigje te kendshme te Ilirian01 lidhur me bastardizimin qe i bejne gjuhes amtare shqiptaret neper bote, duke e mbushur me fjale te huaja.

  knaqesh me i ndie


  o knaqesh me i ndie ne biseda edhe ne telefon: hello, po ke ore
  long time nuk te kam ndegjua, ke humb lost forever, po cka ben
  si ia kalon - truly sot jam disi nonhappy and nonsense, but shiko
  me vone do te ndegjohemi, so til later shoko, bye!


  Une per vete kur e kam lexuar ate dite kam qeshur me te madhe

 11. #11
  Administratore Maska e Fiori
  Antarsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,012
  Faleminderit
  2
  114 falenderime n 103 postime
  Me forumin jam vene ne pozite Ketu ne pune jam e sigurt ma kane hequr vizen fare kur ulem per te bere pune para com, filloj qesh une per qejfin tim ec ta kuptojne njerzit ca pata...

  Sot po lexoja tek Tema Shoqerore - Cfare do te benit sikur te shikonin te dashurin/en ne lokal me dike tjeter?!

  kjo eshte pergjigja e "mesues" :

  More po ketu ne forum qenkan mbledhur pasardheset e Shote Galices.
  Gjithe keto kercenime per ''prerje '' dhe ''keputje'', amani moj goca se na e bete gjakun uje.


  Duke menduar se mesues zakonisht shkruan ne tema serioze dhe seriozisht nuk e imagjinoja dot te trembur, ulur para com. duke shkruar.(megjithese nuk e kam pare ndonjehere).

  Akoma po qesh

 12. #12
  thinking Maska e Sokoli
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  929
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime

  Orion bejtexhiu

  Na nje bejte te Orionit qe i doli natyrshem kur beri klik pa dashje mbi forumin e letersise
  ajajajajajaajajj,
  uobobobobobobbo....

  A te futem dhe une ne "valle".
  Bojme nje si tip orgjie kshu, per qefin tone.
  Kuptohet me nitroshin s'me lidh puna,
  dua vetem te gjemoj mace, e te lundroj nder Buna.
  Le te puthe nitroshi me vetulla e me qerpika,
  gjithe halli im eshte te zhbiroj nen llastika.
  Heu bre, shume me keni eksitue,
  a thue valle u dashka me vujt kesisoj per me e kuptue.
  Macja hesht... e ne heshtje lyp me vdeke
  e une vuej... e ne vujtje po lej leshte.
  Po prit eri mace, se duhet une ma pare me u qeshe
  Macja don me vdeke, henri me bunen rrine tuj u ngerdheshe.
  Po ca t'i boj maces une, macja do me vdek prape..
  S'e kupto macja qe para se me vdeke ajo, une do tretem pak nga pak.
  Ik e mace so kom per t'ngel ne dore, po ik,
  ik paj Zotin se do p'soj nei fund tragjik.
  Ik se vallahi kom me t'ngel ne koshjence gjith jeten,
  mandej ta morin per histori t'rreme Romeon dhe Zhuljeten.
  Ik se kushedi nitroshi t'mso si me vdek.
  Ho, se me heq qafe osh profesionist ai; c'ke ti, i jap un dhe nei lek.
 13. #13
  Gjirokaster ballergjende Maska e Albioni
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Arizona
  Mosha
  40
  Postime
  225
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Cool

  Shikoni disa nga firmat e nderlikuara te anetareve

  EdaH
  DO TI THEM ASAJ
  QE SYCKAT E SAJ
  QE BUSKAT E SAJ
  TE MI FALI MUA
  POR PRAP SI PRAP
  DO TE BEJEN NJE HAP
  DO TA KAP ME VRAP
  E DO TI THEM TE DUA
  SHQIPERIA E SHQIPETARIT VDEKJE TRADHETARVE

  Kesaj i thone pordhi kali n'der te hanit

  Shikoni Perkthimin e famshem qe ben vasha jone Shanon ne nje nga theniet e Jim Morrison. Per me teper e ve dhe si firme

  buzeqesh, dhe nje buzeqeshje te trishtuar sepse me e trishtueshme se nje buzeqeshje e trishtuar , eshte trishtimi qe nuk buzeqesh kurre
  Te zbulosh se cka dashur te thote Shanoni ketu, eshte njesoj si te gjesh e ka ber veza pulen apo pula vezen
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albioni : 01-08-2002 m 14:29
  Be peacefull in your pursuit of a beautiful life.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Tironce_Moderne
  Antarsuar
  25-07-2002
  Vendndodhja
  Nga "Ha mer dhe ika"
  Postime
  109
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  hahahahaha

  kjo esht marre nga Kuzhina Shqiptare, "Per cfare ju ka marre malli te hani"-shkruar nga Albanian_Gang

  "Ore te gjithve ju ka marre malli per trahana?- po se keni keq ju, po fus noi maune ilegale ne amerik une, dhe filloj tregtine me trahana se s'besoj do dalim keq "

 15. #15
  S.Mod. i dikurshem Maska e Orion_DYRRAHU
  Antarsuar
  18-04-2002
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  39
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Kjo esht e me nom fare. E ku ka nei gjo pa nom qe e thote Brari i her?

  Ke tema "A i mbani mend keto..." ne Albumin Fotografik, nder te tjera diskutohet edhe per kujtime e batuta nga koha e monizmit. Edhe Brari si zakonisht shpalos repertorin:

  "arjan Mata nji mesues qe jepte mes tjerave dhe marksizem i thot nji dit nji nxensi tap topi..po ti mer dreq e kishe mor nji pes vetem po te kishe lexu parullat nga hekurudha ne iliria.."

  Kur e lexova m'kapi nje e qeshme.... mir qe se kom banjon larg ...
  Yhyyyy, sa kisha pa shkruar ketu...!
  ===============================================
  Mbi dallgt e jets kjo udha ime e gjat,
  un rrxohem dhe... ngrihem prap!

 16. #16
  thinking Maska e Sokoli
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  929
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Kete te forte e ka thene Alvi ke forumi i filozofise. Ore meqe ra fjala, si nuk shkel njeri nga ju atje? Hyni e thoni nje llaf me mend se nuk behet qahmeti, por me mend ama. Ose te pakten hyni sa per shkolle, hahahaha.
  Nejse se reklamat ndalohen e une nuk po zgjatem shume.
  Ishim ke Alvi.
  Ne mes te nje debati filozofikoforumor ku ne debatonim Darvinizmin, Alvi cohet e ia keput:
  Njeriu i madh, e ka pas ngrene te voglin, para se i vogli te shpikte armet e zjarrit.
  Gjithe klasa qeshi. Po une u meka fare ama.

 17. #17
  S.Mod. i dikurshem Maska e Orion_DYRRAHU
  Antarsuar
  18-04-2002
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  39
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Qe thoni ju kalamaja, ne kemi ne forum nje "kalamo mistrec" akoma me te vogel se ne, qe mban nickun Thuthuqi. E pra ky thuthuqi, duke qene se eshte thuthuq, flet me "th" dhe ka batuta ne cdo postim qe shkruan (mgjs. shkruan rralle ne pergjithesi), po ajo qe e vecon eshte se si avatar ka i foto gallate:  ...dhe batuten me gallate ka statusin poshte nickut:

  "Turbine nga mezi e poshte."

  Yhyyyy, sa kisha pa shkruar ketu...!
  ===============================================
  Mbi dallgt e jets kjo udha ime e gjat,
  un rrxohem dhe... ngrihem prap!

 18. #18
  Turbine nga mezi e poshte Maska e THUTHUQI
  Antarsuar
  20-05-2002
  Vendndodhja
  ne forum
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Varet ne fakt. Ka trupa qe kur bien ne mathe me turbinen i ze korenti, por ka dhe trupa qe prodhojne gazra; perc perc , peeeeeeerc...
  Thi te jete vafti , thi te jete vafti...
  Ndryshuar pr her t fundit nga THUTHUQI : 06-10-2002 m 05:18
  YP XHIXHI

 19. #19
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,128
  Faleminderit
  65
  785 falenderime n 643 postime
  Cudi qe nuk keni kap ndonje lapsus nga une. Nuk e dija qe i nxirrnit ne dukje keto, tani me duhet te lexoj per se dyti postet

  Meqe jemi tek gallatat ne forum, me qellon qe qesh shpesh me komente qe bejne persona te vecante, dhe qe sot e tutje do ti sjell ne kete teme. Po rendis disa:

  lum lumi

  ...Perse me keni bere ban nga forumi apo nuk ju pelqen ca shkruaj une???? (me nje fytyre tere inat)...
  Ishte dita qe levizem serverin dhe forumi nuk hapej per asnje


  Korrespondence me email:


  Date: Thu, 03 Oct 2002 20:41:43 -0700
  From: *****
  Subject: kush tha lango
  X-Originating-IP: [67.24.151.**]
  Mailer: MSN Explorer 7.02.0005.2201
  X-Original-To: <chatroom@albasoul.com>
  X-OriginalArrivalTime: 04 Oct 2002 03:41:45.0082 (UTC)
  FILETIME=[F5D9E5A0:01C26B57]


  Ku thote qe ti nuk mundesh te perdoresh bytrap he. Edhe me nxore nga kanali. Te rente tulla ne koke, qe nuk me le te flase me djalin.

  Nje plake e vjter(65)
  ******

  C'do te thote ti ankohesh Albos per Albon:

  Albasoul, hiqe ate Albon se ai eshte ****.....

  C'do te thote te jesh e dashuruar me forumin shqiptar

  Albo, me ndihmo te lutem se nuk me hapet faqja e forumit....

  Pergjigjia: Forumi do te jete funksional pas pak oresh pasi po meremi me levizjen e forumit ne nje server te ri.

  Albo, flm shum lal, po e zgjidha problemin. E ndrova kompjuterin menje kompjuter tjeter te ri dhe tani me hapet pa problem.
  "Babai i shtetit sht Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkenctari!"

 20. #20
  S.Mod. i dikurshem Maska e Orion_DYRRAHU
  Antarsuar
  18-04-2002
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  39
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Ke "fjale pa dogane" debatiku ka hap nje teme: "anetaret e forumit ne foto" ku na paralelizon me kafshe (pergjithesisht qen dhe mace).

  Kjo ishte fotoja e Redit...  Per mendimin tim fot me te bukur s'i gjen dot Redit.

Faqja 1 prej 31 12311 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Rregullorja e Forumit Shqiptar
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 01-02-2015, 15:33
 2. Grupmoshat e anetareve te forumit
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 08-12-2010, 18:48
 3. Gjilani
  Nga cod3r n forumin Shqipe nga Kosova
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 10-05-2009, 14:18
 4. Ortodoksia dhe Shqipria
  Nga shendelli n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 258
  Postimi i Fundit: 07-04-2004, 19:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •